• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
no ten první tejden se budila často, ted si ty pauzy snad bude prodlužovat :sweat_smile:
14. dub 2010 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
no kydž hezky haja přes den tak pak v noci vytrapuje, včera jsme ji musely dat v postylce spat obraceně, pže tak jak měla ustlano se jí to nelíbilo :grinning: asi nějaky špatny zony bo co :grinning:
14. dub 2010 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo ja píšu jak tatar :angry:
14. dub 2010 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky jsem si driv myslela,ze deti se budi kazdy dve hodky :confused: ale jak je videt tak asi ne.........a jinak dad,tatara bych si dala..... :grinning:
14. dub 2010 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
:stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: to ja ne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: jsem se včera musela smat, jak jsem šla do vany , tak koukam, prava koza o dost větší než leva, jak je poznat když je koza vycucla :grinning: :grinning: až jsem musela zavolat dadouše at se jde mrknout :grinning: :grinning:
14. dub 2010 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo tak na těch zonách něco bude,prej nemá být postýlka tak,že hlava směřuje k oknu a nohy ke dveřím,prej zona smrti,no a já tak zrovna spím.a je fakt,že jsem každý den jak debil,nevyspalá,prostě hotová
14. dub 2010 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
podívej se kde si lehá karel a kam má hlavu,prej se to dá podle psů určit,kde je dobrá zona
14. dub 2010 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
dad,ja taky volam toho meho,kdyz neco objevim a ten jen krouti pak hlavou...tuhle jsem mu tady hustila do hlavy,ze moje nohy vypadaji jako lachtani a on na me koukal a rikal me ze jsou krasny eroticke blb jeden........ :grinning:
medu ty se zajimas o tyto veci :confused: :confused:
14. dub 2010 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ona ležela nohama ke dveřím, ale včera líp usnula obraceně, no a karl ten cestuje takže podle něj to nepozname :grinning:
14. dub 2010 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
coko bud rada že se mu takhle líbíš :dizzy_face:
14. dub 2010 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
dad,jeste aby ne.......to by si zase vyslechl.... :dizzy_face: :dizzy_face:
14. dub 2010 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Coko nevím o tom nic,ale včera jsem si pročítala některé věci a něco na tom bude.
14. dub 2010 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dad,já se taky instinktivně otáčím a pak lépe usnu.tak někdy ležíme s Romanem tak,že já mám jeho nohy u sebe a on moje.....hm,možná to je ten důvos proč líp usnu :grinning: :grinning: :grinning:
14. dub 2010 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: no medu to nas ještě nenapadlo :grinning:
14. dub 2010 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hele my máme všechno co nemá být v ložnici,zrcadla,postel kde ležíme hlava směr jih a nohy sever :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. dub 2010 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
medu,tak to jo......no a to se ti spi dobre,kdyz mas R.nozky u sebe.to pak spis az do rana...... :grinning:
14. dub 2010 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: taky mame nohy na sever :grinning:
14. dub 2010 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
medu ty jsi jak moje mamka,ta to ma taky presne tak jak to nekde vycetla docela ji tyhle veci berou :dizzy_face: pak me vola pres skyp a radi a rika co mam udelat pro a pro....
tak ja mam uvareno ten muj opet nikde,tak se pujdu udelat pekna smer koupelna a ve 14 hod.jdu smer k dr.na rovnani zad a kycli :wink:
14. dub 2010 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no ale nemáte okno za hlavou a my jo a to je na hovno,za hlavou mám okno a jak mi končej haxny jsou dveře,ale tady se to nedá nijak přestavět,je to krcálek ta ložnice.mít dítě,tak ho asi budu muset dát spát do sklepa :grinning:
14. dub 2010 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
opět je mi zima jako blázen a venku chčije,doufám,že do tří přestane,jdu totiž k babce uklízet,to zas budu mýt okna stopro :grinning:
14. dub 2010 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
medu,taky mate velky byt koukam........ :grinning: jako u nas.....hledame jiny,ale ty svinaci chteji moc velky prachy za 3+1 a tak to vydrzim v tomhle byte jeste rok a pak se uvidi co budem delat.....
14. dub 2010 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
medu dítě jedině k vam do postele :grinning:
14. dub 2010 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
medu tady sviti slunce a je teplo.......lidi chodeji v tricku......a proc ty babe porad mejes vokna to je taky nejaka krapla ne???
14. dub 2010 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no každý týden je chce umýt a taky kliky a linku :grinning:
14. dub 2010 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no tak k nám do postele se nevejde už nic,my máme jen 140tku,větší se tam nevlezla
14. dub 2010 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha no tak ke stropu zavěsíte síť :grinning:
14. dub 2010 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo Coko,za byty to jsou tady pálky jako kráva.ale kdybych scháněla,tak už ne v paneláku ale normálně v baráku.Je to tady tak,že je rodinný dům a v tom bydlej třeba 4 rodiny.Babka co tam chodím uklízet to taky tak má.Ségra romana,bydlí taky tak.prostě místo paneláku postavěj barák s více bytama a je to lepší
14. dub 2010 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ajo,vidíš to mě nenapadlo :grinning: tak jestli budu březí někdy :grinning: :grinning: bude síť
14. dub 2010 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: březí :grinning:
14. dub 2010 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo aby to nedopadlo,že tady budeme mít pěkně spolu s fufinou falešnou březost :grinning: :grinning: :grinning:
14. dub 2010 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek