IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

dadous
14. dub 2010

no ten první tejden se budila často, ted si ty pauzy snad bude prodlužovat 😅

dadous
14. dub 2010

no kydž hezky haja přes den tak pak v noci vytrapuje, včera jsme ji musely dat v postylce spat obraceně, pže tak jak měla ustlano se jí to nelíbilo 😀 asi nějaky špatny zony bo co 😀

dadous
14. dub 2010

ty jo ja píšu jak tatar 😠

coko.joko
14. dub 2010

taky jsem si driv myslela,ze deti se budi kazdy dve hodky 😕 ale jak je videt tak asi ne.........a jinak dad,tatara bych si dala..... 😀

dadous
14. dub 2010

😝 😝 to ja ne 😝 😝 jsem se včera musela smat, jak jsem šla do vany , tak koukam, prava koza o dost větší než leva, jak je poznat když je koza vycucla 😀 😀 až jsem musela zavolat dadouše at se jde mrknout 😀 😀

meduna
autor
14. dub 2010

jo tak na těch zonách něco bude,prej nemá být postýlka tak,že hlava směřuje k oknu a nohy ke dveřím,prej zona smrti,no a já tak zrovna spím.a je fakt,že jsem každý den jak debil,nevyspalá,prostě hotová

meduna
autor
14. dub 2010

podívej se kde si lehá karel a kam má hlavu,prej se to dá podle psů určit,kde je dobrá zona

coko.joko
14. dub 2010

dad,ja taky volam toho meho,kdyz neco objevim a ten jen krouti pak hlavou...tuhle jsem mu tady hustila do hlavy,ze moje nohy vypadaji jako lachtani a on na me koukal a rikal me ze jsou krasny eroticke blb jeden........ 😀
medu ty se zajimas o tyto veci 😕 😕

dadous
14. dub 2010

no ona ležela nohama ke dveřím, ale včera líp usnula obraceně, no a karl ten cestuje takže podle něj to nepozname 😀

dadous
14. dub 2010

coko bud rada že se mu takhle líbíš 😵

coko.joko
14. dub 2010

dad,jeste aby ne.......to by si zase vyslechl.... 😵 😵

meduna
autor
14. dub 2010

Coko nevím o tom nic,ale včera jsem si pročítala některé věci a něco na tom bude.

meduna
autor
14. dub 2010

Dad,já se taky instinktivně otáčím a pak lépe usnu.tak někdy ležíme s Romanem tak,že já mám jeho nohy u sebe a on moje.....hm,možná to je ten důvos proč líp usnu 😀 😀 😀

dadous
14. dub 2010

😀 no medu to nas ještě nenapadlo 😀

meduna
autor
14. dub 2010

hele my máme všechno co nemá být v ložnici,zrcadla,postel kde ležíme hlava směr jih a nohy sever 😝

coko.joko
14. dub 2010

medu,tak to jo......no a to se ti spi dobre,kdyz mas R.nozky u sebe.to pak spis az do rana...... 😀

dadous
14. dub 2010

😀 taky mame nohy na sever 😀

coko.joko
14. dub 2010

medu ty jsi jak moje mamka,ta to ma taky presne tak jak to nekde vycetla docela ji tyhle veci berou 😵 pak me vola pres skyp a radi a rika co mam udelat pro a pro....
tak ja mam uvareno ten muj opet nikde,tak se pujdu udelat pekna smer koupelna a ve 14 hod.jdu smer k dr.na rovnani zad a kycli 😉

meduna
autor
14. dub 2010

no ale nemáte okno za hlavou a my jo a to je na hovno,za hlavou mám okno a jak mi končej haxny jsou dveře,ale tady se to nedá nijak přestavět,je to krcálek ta ložnice.mít dítě,tak ho asi budu muset dát spát do sklepa 😀

meduna
autor
14. dub 2010

opět je mi zima jako blázen a venku chčije,doufám,že do tří přestane,jdu totiž k babce uklízet,to zas budu mýt okna stopro 😀

coko.joko
14. dub 2010

medu,taky mate velky byt koukam........ 😀 jako u nas.....hledame jiny,ale ty svinaci chteji moc velky prachy za 3+1 a tak to vydrzim v tomhle byte jeste rok a pak se uvidi co budem delat.....

dadous
14. dub 2010

medu dítě jedině k vam do postele 😀

coko.joko
14. dub 2010

medu tady sviti slunce a je teplo.......lidi chodeji v tricku......a proc ty babe porad mejes vokna to je taky nejaka krapla ne???

meduna
autor
14. dub 2010

no každý týden je chce umýt a taky kliky a linku 😀

meduna
autor
14. dub 2010

no tak k nám do postele se nevejde už nic,my máme jen 140tku,větší se tam nevlezla

dadous
14. dub 2010

aha no tak ke stropu zavěsíte síť 😀

meduna
autor
14. dub 2010

jo Coko,za byty to jsou tady pálky jako kráva.ale kdybych scháněla,tak už ne v paneláku ale normálně v baráku.Je to tady tak,že je rodinný dům a v tom bydlej třeba 4 rodiny.Babka co tam chodím uklízet to taky tak má.Ségra romana,bydlí taky tak.prostě místo paneláku postavěj barák s více bytama a je to lepší

meduna
autor
14. dub 2010

ajo,vidíš to mě nenapadlo 😀 tak jestli budu březí někdy 😀 😀 bude síť

dadous
14. dub 2010

😀 březí 😀

meduna
autor
14. dub 2010

jo aby to nedopadlo,že tady budeme mít pěkně spolu s fufinou falešnou březost 😀 😀 😀