IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

lenkacar
15. dub 2010

čus ženky ..zdravím a za chvíli mizim..večer jsem musela vařit i na dnešek a studovali jsme telky ..jinak máme v práci novou účetní a vše se dělá jinak a vše máme špatně ,tak nevim kdy jako bude ta ubohá výplata ..a šéfka mi volala at si najdu v prac. smlouvě kolik mám mít týdně hodin a za kolik kč ..no holky já 2hodiny hledala smlouvu ..celej byt jsem přehrabala a jak to dělam ve stresu tak to je na mě akorát 🙄 ,nakonec jsem jí našla tam ,kde už jsem se hrabala 3krát ..klasika ..tak jsem se pustila do ukládání papírů do desek a vyhazovu nepotřebných a když jsem to všechno uklidila a zatrovnala do desek ,tak jsem zjistila ,že stejně nevim kde mám tu našlou smlouvu ..no já jsem totální magor už ..... 😕 🙄 mě fakt hrabe ..

lenkacar
15. dub 2010

ted jenom budu doufat ,že se mi nezatoulala k těm vyhozeným papírům...já odkládam vše ke kalendáři a když už mi to pade z police tak teprve se donutim ukládat faktury za mobil atd...mamka si včera koupila nové umělé květiny 160cm vysoké a jedna se jí nakonec nehodila tak jsem jí zdědila ,fíkus benjamín ,je to jako stromek,tak jsem jí sem do toho našeho krcálku narvala chtě nechtě ..trošku jsem znepřístupnila vladísovi přístup na balkon ,kam chodí á půl hod. hulit ..ten se netváří nadšeně ,ale neber to za tisíc korun strom a je zadačo

lenkacar
15. dub 2010

tak mizim berušky moje ..medu já tu budu smrdět asi do důchodu toho se neboj ,akorát mi vladís trochu tady smrděl u poče ,páč studoval ke který telce dávaj zadáčo víc piv ...vymyslel si telku do kuchyně a tu starou dáme na chatu a nebudem jí furt převážet sem ,tam a je akce v tescu ,kolik měří palců tolik je piv .. 😝 😀 😀 😀 😀 z 37 už jsme na 55 pozor dámy ,za chvíli ani police nestačí ...a nebo bude konečně nová telka i do obýváku ,ta už nám háže do ruda delší dobu ,je to ještě stařenka tesla ..

dadous
15. dub 2010

krasne ranko 😵 ááá leni si pokecala sama se sebou 😀

coko.joko
15. dub 2010

dad,lena si vzdy rano pokeca a pak se ukaze az vecer a nebo zase rano.... 😀

dadous
15. dub 2010

to neva, hlavně že se tady ukaže a poda info 😵

coko.joko
15. dub 2010

to mas pravdu,aspon to tu zije porad.......uz nas tu moc neni....

dadous
15. dub 2010

to teda, 😠

coko.joko
15. dub 2010

no ja vlastne kdyz jsme prisla k vam,tak tady byla jen lena,ty,medu a nadis,ale ta na nas prdi....a ty holky co nakouknou tak ty ja moc neznam 😎
tak ja pomalu dovaruji obed a mam pro dnesek hotovo..jsem fakt lina neco delat.....

dadous
15. dub 2010

ja ani nevím co mam vařit 😅 nevím na co mam chut 😀

coko.joko
15. dub 2010

dad,tak to ti neporadim..vcera jsem delala sladkou ryzi a dneska delam obalovany chrest.....to mam moc rada.....

liptonek
15. dub 2010

obavolany chřest? vy žijete nějak moc zdravě, čoko 😀 Já to dnes vidim na prvni pokus langošu 😅

coko.joko
15. dub 2010

lip,to se jen zda taky varim prasarny jako omacky a tucne jidla,ale dostala jsem na to velkou chut....no ty langose bych si dala taky a uz jsem psala,aby me lena dala recepis a porad nic.......tady je ceska hospoda a tam delaji taky langose,ale ty prachy za to nedam a tak si chci udelat doma......

liptonek
15. dub 2010

léna má nejakej zarucenej recept? já to hledala na netu a je tam hrozne moc zpusobu. Nevim, jakej vybrat.

coko.joko
15. dub 2010

lip,to ja nevim jestli zaruceny,ale asi ho dela casteji,tak ho chci vyzkouset...na netu toho je fakt hodne a me to nebavi se v tom hrabat..... 😉

liptonek
15. dub 2010

coko, tak já udělam dnes hokus pokus podle jednoho, co jsem našla. Snad to bude poživatelný 😀 A příště dám na Lenu 🙂

dadous
15. dub 2010

ja dělam tyhle http://domacipekarny.dama.cz/recept.php?r=3628 hned ty první s kefírem 😵

liptonek
15. dub 2010

a povedly se? Já mám recept z nějakýho časopisu. 1 bílý jogurt, 1kg hladký mouky, 50g droždí, 4 lžíce oleje, lžička soli a jedlé sody, 500ml mléka.....Takže se to liší jen tím kefirem a olejem...Tak to jsem zvědavá 😵

coko.joko
15. dub 2010

no my si tady porad davame zkusenosti kdo co vari a co je vyzkouseny,tak vyzkousej a kdyz bude dobry tak zkusim i ja..... 😀
dad,a kolik jich mas z te jedne davky....

dadous
15. dub 2010

je jich tak 8 velkych, pro dva bych asi dělala z poloviční davky, 😵

dadous
15. dub 2010

ten kefír jim da tu langošovou chut, a ja si na ně davam kysanou smetanu, trošku je pomatlam olejem s česnekem a na to syr

coko.joko
15. dub 2010

dad,tak ja to vyzkousim na vikend a udelam to z pulky......
jdem papat tak paaaaaa

dadous
15. dub 2010

dobrou chut 😵

lenkacar
15. dub 2010

pic pipky ,pěkně mi tu pomlouváte 😝 😀 😀 😀 😀 takže langoše:1kg polohrubé mouky ,1/2l vlažného mléka,1 lžička soli,1 kostka droždí a 1 zakysaná smetana,dá se to na půl hodky kynout,dobrou chuť

liptonek
15. dub 2010

saaakra, že jsem se nepodivala dřív. akorát jsem zadělala těsto ☹ a leni kde to nechavas kynout? v lednici nebo v teple,?

coko.joko
15. dub 2010

leni,to vis musime te drbat porad 😀 tak dikas za recepis na vikend vyzkousim a pak reknu jaky byl.....
lip,ty pak pisni jak se povedlo u tebe.....
ja jdu delat vecu.salatek mam na nej velkou chut....

lenkacar
15. dub 2010

já to nechala v utěrce v teple.... 😵 😵 😵 😵 lipánku ..tak se pochlub ty s výtvorem jo?třeba máš lepší recept

liptonek
15. dub 2010

holky, já se nechutne přežrala. jeste jsem ani nebyla schopná se odvalit z gauče 😀 V receptu prave psali, že to mám na 2 hodky frknout do lednice. Tak jsem to tam šoupla. A byly fakt moc dobrý. Příště zkusim ten recept od tebe leni a pak porovnám. 😵

lenkacar
16. dub 2010

no tak šup sem s receptem.. 😵 😵 😵 😵 ráda vyzkoušim tvoje ..jak se tu pořád máte? co testík lupínku?vidíš už mě lipánek nebavil 😀 😀 😀 😀 😀

lenkacar
16. dub 2010

no kde j 😎 sou ty nové holky??????????????????????????pak se tu má člověk seznámit ..