• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
holky ja musim pustit V.nebo se tu zblazni,tak se loucim......ale fotky super.......mej te se a paaaa
16. dub 2010 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vypadal jako vlasy ale kratky takovy krouceny, no byly hrozny ale tenkrat to děsně frčelo :grinning:
16. dub 2010 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo coko byla a já jako dítě dorty nikdy nejedla a to si pamatuju,že jsem měla poprvé chuť na dorta a jak fotograf zmizel jsem si chtěla líznout a on byl s polistyrénu,nebo jak se to píše a bylo po focení,jsem čuměla jak vejr pak.
někdy sem dám i tu s tím kohoutem co mi máma česala,jsem byla jak Elvis :grinning: :grinning: jo a naše sem taky prsknu,to byla dvojka :grinning: :grinning:
16. dub 2010 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
:dizzy_face: coko pa pa, ja mam dneska dadouše zas na pívu, tak mam volnej net :dizzy_face:
16. dub 2010 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak pa coko :wink:
jo dadoušku mám kopretiny,nebo jsem nosila berušky,nic jinýho nebylo :confounded:
16. dub 2010 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo kdoví jestli se berušky ještě dělaj? :confused: budem tyhle serepetičky taky potřebovat :sweat_smile:
16. dub 2010 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no to budeš.koukala jsi jaký mám korále :grinning: si pamatuju,že máma měla kámošku co dělala v precioze a dovezla jí asi tak dvě igelitky plné korálů a naušnic a tyhle jsem si vybrala,pže to svítilo ve tmě,když jsi je nasvítila na světle,jo fosforky :sunglasses: tak já s nima furt lezla na hajzl do tmy se koukat jak svítěj :grinning:
16. dub 2010 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jsem se chtěla juknout,ale už tam je napsané,že inzerát je pozastavený a fotka žádná :unamused: tak nevím co to je
16. dub 2010 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
sem se musela podívat znova :grinning: no jo kočka s koralema :grinning:
16. dub 2010 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, no tak až to přijde tak to vyfotím, riflovy třičtvrtaky ale suprovy na 3-6 měsícu :dizzy_face:
16. dub 2010 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty vole my nebudem mít co do huby, hlavně že mlada bude vohakla :grinning:
16. dub 2010 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a ten oblek si taky pamatuju,jsem ho nenáviděla,byla to modrá sukně a k tomu ta prahalena,taky modrá a byl to hnus klouzavej matroš.no matka mi vůbec rvala samé takové sračky,třeba tesilky s lampasem :stuck_out_tongue_closed_eyes: nebo plisovanou sukni a v tý jsem vypadala jako tuipán :grinning:
16. dub 2010 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo ale když nic jinyho nebylo, ja zas byla pořad opletena chemlonem :sweat_smile: brr
16. dub 2010 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ser na to,hlavně že Nikča bude mít pěkné věci,nějak se to vždy udělá.je tady a zaslouží si pěkné věcičky :dizzy_face:
16. dub 2010 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo já taky,bačkory dělala máma,to byl hnus,se divím jakto že nemám z toho kuří oka :grinning:
16. dub 2010 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha ja mam kuří oko asi už rok, tak doprdele to mam z toho chemlonu :grinning: :grinning: mamka pletla i takovy ty opletny vložky do bot a z toho pak udělala pantofle :grinning:
16. dub 2010 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no to máš stopro z toho :grinning: to bylo tvrdý jako kráva si to pamatuju a já to nechtěla nosit,jsem řvala jak debil ale ta mi dala co proto :grinning:
16. dub 2010 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě se v tom taky blbě chodilo :stuck_out_tongue_closed_eyes: a smrděly z toho nohy :grinning:
16. dub 2010 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jsem s dneska udělala do obýváku na stolek takovou pěknou kytku,jsem to viděla u baby co tam uklízim.
skleněná miska na noze,do ní mech a kůru z břízy a ještě jsem koupila pomněnky a dala je tam a vypadá to fakt pěkně
16. dub 2010 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
fuj,to byla moda.a to měla i moje máma a táta,to musel být tah ,když to šlo dolu :grinning: :grinning:
16. dub 2010 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo když ja jsem na tyhle věci lempl :unamused: ja i truhlíky vezu ke tchyni aby mi je naplnila na leto nějakyma kytkama :grinning:
16. dub 2010 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to vyfot :dizzy_face: chci to vidět, ja tady mam jednu obří číši a nevím co do ni dat :confounded:
16. dub 2010 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no já vždycky u ní koukám,třeba napnila misku,taky sleněnou,mechem a ještě vydloubala sněženky i s hlínou a tak to tam narafičila a vypadalo to fakt moc pěkně,někdy tam dá i listí,takový blbůstky,ale vypadá to hezky
16. dub 2010 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já mám taky obří číši a do ní jsem nasypala písek,jeden co jsem si dovezla z Izraele,pak jsem řekla Tatianě ať mi doveze z Brazílie a ještě mi někdo nějakej dotáhnul a to jsem tam dala a na to mušle a svíčku a je to pěkný
16. dub 2010 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo ,šlo o to,že každej ten písek je jinej
16. dub 2010 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
musím jít nechat odpustit šakalnici,nějak na mě blbě kouká,tak to je asi akutní :grinning: nějak teď hodně chčije co je harafena :grinning:
16. dub 2010 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo písek tady ukradnu dětem z pískoviště a mušle mam :dizzy_face: však ty když to maš tak taky chodíš častějc na zachod, ne? :grinning:
16. dub 2010 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no to je fakt,ale ne jenom když to mám i pár dní před,jsem uchcaná :grinning: :grinning: ale mě přijde jako bych byla v přechodu už :confused: fakt po tý revizi to mám divny :angry:
16. dub 2010 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no zase si lehla,tak jí nechám ještě chvilku vycukat
16. dub 2010 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek