IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

meduna
autor
19. dub 2010

ahoj holky,koukám,že se tu probíral vlas na hlavě 😀 no zrovna tady sedím a mám napatlanou barvu na vlasech,hm.....jsem zvědavá,ale žere mě palice,tak doufám,že nebudu za Hálu 😀
tak co ten podvoz už dorazil?

meduna
autor
19. dub 2010

Léňa byla za skautku s Vládísem 😀 😀 ještě,že to OBI je co 😀

lenkacar
19. dub 2010

čusík milé dámy ..hlásím ,že mi upadly 2týden mladé nehty a seru na to ..na léto to pro mě nemá smysl ..orvu všechno a zbytek v práci ,stejně mě ta pipka pomlouvá ,tak at mi políbí prdel ..dopoledne jsem byla u mudry a odmítla mi nabrat co chtěli zu imuna ..tak jsem aspon vyfasovala léky na tu lopatku ,prej je to hluboký sval ..a sanorin analergin..svědí mi oči a v krku ,jaro je tady..

coko.joko
19. dub 2010

ahojda,
holky jestli do zitra neporodim,tak snad uz nikdy........od rana makam sestavujem ten nabytek a ja do toho pako jeste meju okna a proste vse uklizim a ted jsem byla na nakupu a sotva jsem dosla a to jeste pecu babovku tvarohovou a zitra prijdou truhlari a budou makat na ty lince...takze mam zabavu..... 😵 😵
dad,co kocarek uz je doma......
medu,to budes koca nove vlasky.....
leni,me taky boli lopatka leva a to je ti bolest jako prase,jako kdyby ´me tam nekdo bodal kudlou.....a to uz mam tak cca 3 tydny....ja mam ted taky kratky nehtiky,protoze se me porad lamou........
tak ja jdu delat vecu a asi lehnu a uz se nehnu.....jsem se podivala na moje nohy a chce se me blejt jak jsou natekle fujjjjjjj

meduna
autor
19. dub 2010

ahojda opuchlino 😀 tal lehni a ani se nehni jo 😎

coko.joko
19. dub 2010

medu,fakt hnus nejvetsi bleeeee se uplne hnusim sebe sama 😀 😀 jeste,ze cokotata je chapavej a moje keci snasi dobre,jinej chlap by me asi dal uz do tlamicky 😀 😀

meduna
autor
19. dub 2010

hoď kopyta hore a spalsknou

lenkacar
19. dub 2010

ahoj tady jsou slíbené fotky a jedna bonusovka v tangáčích

meduna
autor
19. dub 2010

no pěkná Lenička 😵 panečku máš hodně podobnou káru jako jsem měla já 😀 😀
tam u dortíku,ty prdelky načesaný 😀 😀 😀

dadous
19. dub 2010

jéé to jsem přišla akorat včas 😀 leni seš asi hodně podobna mamce vid? 😵

dadous
19. dub 2010

joo prdelky jsou boží 😀 😀

meduna
autor
19. dub 2010

to má snad namatlaný gelem 😀

meduna
autor
19. dub 2010

ahoj 😉

dadous
19. dub 2010

to ne medu to jí mamka ublízla nasliněnou rukou 😀

dadous
19. dub 2010

coko kočar je už u polaka, zejtra ho snad doveze 😵 vybljskni nam kopytka a ja ti řeknu jestli jsem měla taky takovy 😅

coko.joko
19. dub 2010

se tu smeju...leni kocka opravdu,ale jako kazda z nas 😀 😀 a co dortik byl opravdovej a nebo jako jsem mela ja s medunkou 😀 😀 ten upletek jak mas u dortu nosila moje segra.....

meduna
autor
19. dub 2010

fuj,to jsem si vzpomněla jak mi matka utírala nasliněným kapesníkem hubu a ještě jsem u toho dostala po tlamě,pže se mi obracel kýbl 😝

dadous
19. dub 2010

😀 😀 noo a ja to pak ale dělala Lukašovi taky 😀

coko.joko
19. dub 2010

dad,tak to je super......kocarek bude doma jupiiiiii to se bude jezdit......dad to fakt ne,nic blejskat nebudu,protoze to je humus,by se jeste nekdo lekl......

dadous
19. dub 2010

coko neboj a fot, ja taky měla fakt hnusně otekly hnaty 😵

meduna
autor
19. dub 2010

coko,já se už víc dneska leknout nemůžu,po omytí barvy

coko.joko
19. dub 2010

me babicka,vzdy ulizla vlasky taky slinama bleeeee to je hnus.....si tna to clovek vzpomene a je mu zle...
medu mam recepis na babovku tvarohovou ja ji ted zkousim a kdyz bude OK,tak ti dam recepis,at udelas taky zmenu doma....

meduna
autor
19. dub 2010

jo coko,to bude fajn,ty víš,že já mám pořád tvaroh doma 😀 co myslíš,zase ho mám

dadous
19. dub 2010

medu a jakou maš na hlavince barvu? 😅

dadous
19. dub 2010

hele ja mam ted taky doma pořad tvaroh 😀 kvuli kozam, kdyby se zanítily 😀

meduna
autor
19. dub 2010

no to mě se nemá co zanítit ale nějak ho furt kupuju 😀
no ,tak barva je krapet tak do oranžova na některých místech a jinde uplně albín.
ale už mám hnědou doma,tak udělám pár proužků do tý divočiny

meduna
autor
19. dub 2010

tak Lenka sem šoupla fotky a je v tahu 🙂

dadous
19. dub 2010

budeš inženyrka tříbarevna? 😀

meduna
autor
19. dub 2010

kde si ,už patláš tvaroh Dadoušku 😀

dadous
19. dub 2010

tak třeba ještě hleda další 😀