IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

meduna
autor
19. dub 2010

coko,už jen pár opuchlých dnů a pak je to pryč 😉

coko.joko
19. dub 2010

dad,dekuji moc uz to je pryc......ted me tu hrajou kabati,tak si tu zpivam a malej me bubla jako blazen asi to bude rokerr........po mamince.......
no dad,to jsi hodna,ze semnou citis....je to fakt hnus..nejdriv clovek blije,pak pribere jako krava,pak zacne otekat a nakonec mu praska bruch a pak konecne porodi a dava se dalsi rok do kupy...... 😀 😀

dadous
19. dub 2010

no spíš par tydnu 😕 😅

coko.joko
19. dub 2010

medu,bud rada,ze muzes sexovat co by za to dal jinej...... 😀

meduna
autor
19. dub 2010

ale ,že to bylo včera neví,záměrně jsem to neřekla,se dovedu ovládat néé 😀

dadous
19. dub 2010

tak ja naštěstí měla jen ty opuchliny, ale je fakt že ten rok se budu davat dokupy 😀

meduna
autor
19. dub 2010

jo,já bych teda za to nedala nic.jiný si nechávaj dělat novou blánu a já jí tam už možná mám 😀

dadous
19. dub 2010

medu no to mu musíš říct:, hele ale ja jsem tě včera budila a tys nechtěl 😀

meduna
autor
19. dub 2010

oklíšťatělá harafena bude chtít ještě ven 😝

dadous
19. dub 2010

😢 mě možna taky zaroste 😢

meduna
autor
19. dub 2010

no,myslím,že dnes nepomůže nic,žádný,že jsem ho budila.to poznám,je nevrlej,jako na mě ne,to chodí a miliskuje,ale cítím,že je natlakovanej 😀

dadous
19. dub 2010

medu vydržte to ještě, zejtra dorazí ten kočar, tak hned ve středu letím do lekarny 😵 taky potřebuju karla namatlat 😅

meduna
autor
19. dub 2010

jak zaroste,ty jsi při chuti,tak jak bude šestinedělko fuč...hurá na to

dadous
19. dub 2010

no a už sehnal praci?

dadous
19. dub 2010

no to je za 14 dní ale jestli ze mě furt poteče ten sajrajt, tak ma dadouš smulu 😀

coko.joko
19. dub 2010

Tak vam pisu ten recept,protoze ta babovka je uplne uzasna....ted se sni tady cpu.......

6 zloutku+snih
1 tvaroh
250g masla
250g cukru
250g pol.mouky
prasek do peciva
citr.kura
3 lzice rumu a rozinky

Postup:Nejprve si ze 6 bilku vysleham snih.Potom si udelam do peny 6 zloutku s cukrem,pridat maslo,pak tvaroh a mouku s praskem do peciva,citr.kuru a rum s rozinkama.Nakonec vmichat snih.Peceme pri 200st.asi cca hodku..........

meduna
autor
19. dub 2010

ne nic nekupuj,já mám frontline,ale ona je asi pro ty klíšťata neodolatelná,je to jak autobus 😀 a roman jede za týden do čech tak koupí

dadous
19. dub 2010

coko ta je hodně podobna ty jak si psala minule 😵 ale kvuli babovce nebudu kupovat rum 😅

meduna
autor
19. dub 2010

ty vole coko,6 vajec 😀 😀 to abych si začala píchat nějaká hormony abych snášela 😀 😀

dadous
19. dub 2010

fakt? ja bych ti to važně poslala, 😕 tak přijed za nama 😅

meduna
autor
19. dub 2010

no což,prubnu jí,ale až mi máma dá zase nějaký ty plata s vejcema 😎

coko.joko
19. dub 2010

no holky ja s tim sexem taky na tom nejsem 2 krat dobre......naposledy pres rokem a to nekecam.......v kvetnu jsem zacla stimulku a od te doby mam smulu 😀 😀 a jeste chvilku budu mit......takze ja mam pohodu 😀 😀

meduna
autor
19. dub 2010

no,teď ne,pže mám harafenu a ty harapsa a to by byl mazec 😀

dadous
19. dub 2010

coko fakt jo, no teda chudak cokotata, nema mozoly na rukach? 😕

meduna
autor
19. dub 2010

coko,ale počkej pak,tě cokotáta rozerve 😀

coko.joko
19. dub 2010

medu tak dej min vajec ja dala jen 4 a staci to taky 😵 😵 ale ja to delala na plech ne do babovky..tu nemam....... 😀 😀 no je podobna,ale dnes jsem ji nasla na netu tak jsem musela zkusit......

meduna
autor
19. dub 2010

😀 😀 😀 jako roman 😀 😀 😀 coko,seznámíme je,pustěj si prahity a potřesou mozolnatýma rukama 😀

dadous
19. dub 2010

jééžiš a jak dlouho bude ještě kramovat? 😵 ja jen abyste se nepřijely podívat na nikču až pujde do první třídy 😀 😀

coko.joko
19. dub 2010

hele,porad koukam na ruce,ale nevidim nic ma rucicky jak holcicka 😀 😀 nam to dr.zakazal,pak laparka a pak jsem sla hnd na dalsi stimulku a pak me odjel uz sem a ja zustala sama v CR a kdyz jsem prijela sem,tak jsem mela zakaz a ted me to fakt nebere 😀

dadous
19. dub 2010

teda coko to mate fakt dlouhej pust 😕