• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
dad,to mam ten tlak jak me je zle...jinak mam v pohode......no uvidime jestli me zabere to uhli co me donese V.
20. dub 2010 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vidíš to :fearful:
20. dub 2010 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je dobře a mazej si pak hned lehnout :dizzy_face:
20. dub 2010 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mam uhli a jdu lezet...ozvu se odpolko....snad cela :wink:
20. dub 2010 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo hlavně pak dej vědět :dizzy_face:
20. dub 2010 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
coko,tak ať ti to uhlí pomůže :slight_smile:
20. dub 2010 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky mě vypadl net a ted tady držim bednu na nohách a bojim se s ní pohnout že zase vypadne net ,zjistila jsem že to bude káblem od tý zástrčky .. :rolling_eyes:
20. dub 2010 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem ráda že fotky prošly ,uslintanej kapesník na hubě to byla klasika,zlatý vlhčený ubrousky ted...sporták jsem měla pěknej hlavně ty blatníky jsou boží ...
20. dub 2010 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,tak nakukuji a jsem cela....to uhli s tim hnusnym pridavkem pomohlo.Ted jsem vstala...doma bordel jak v tanku a hlavne nikdo nikde..tak asi pro neco jeste jeli panove....akorad me tak tlaci bricho,ze si rikam,ze to uz snad ani nevydrzim.... :dizzy_face: :dizzy_face: tak zase jdu do pelechu a kouknu vecer.......
dadousek asi jezdi nekde venku s kocarkem konecneeeee :dizzy_face:
20. dub 2010 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
coko to je dobře že je ti líp :dizzy_face: a dadoušek ještě nejezdil, pže kočar čeka na dadouše v praci, polak mu ho tam dovezl, no a dadouš jel na noční takže ho přiveze rano :unamused:
20. dub 2010 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
čoko ty naše chudinko jak ti je? už abys porodila a bylo ti lépe
20. dub 2010 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda,holky me vam tak boli hlava.od rana tu vrtaji a predelavaji tu kuchyn a me asi rupne hlava :frowning2: uz jsem snedla tri suchy chlebiky,tak snad to bude zitra dobry....
dad,tak zitra bude velka prochazka jupiiiii....se tesis vid,uz to musi bejt doma dlouhy....
leni,pravdu,kdybych vedela jak si mam rupnout tu plodovou vodu,tak to udelam,protoze to fakt nezvladam....
20. dub 2010 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
čoko pro malého je to dobré každý den v tobě tak nešil...to už vydržíš :wink:
20. dub 2010 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni...kdyz ja uz nemuzu :grinning: jsem opravdu unavena........ :dizzy_face: :dizzy_face:
jak bylo v praci....
20. dub 2010 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ani se neptej jak bylo v práci .. :pensive: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,samotná práce mi neva ,ikdyž mi všechno bolí ,ale horší je ,že ta svině svinutá na mě dělá podrazy ..mám jí fakt dost
20. dub 2010 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se snažim jí pomáhat i o svým volnu tam lezu..vycházim jí vstříc jak potřebuje a stejně mě po straně pomlouvá,je tak blbá že jí nedojde ,že se to dozvim
20. dub 2010 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je teda pipina,tak ji neco udelej kravce....ja bych s takovou kravou nemohla delat a nebo bych ji musela kazdy den nekam posilat :dizzy_face:
20. dub 2010 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ona taky dělá chyby ..ale to je v poho ..jak udělam chybu já ,odstranitelnou chybu,tak zvedne foun a zavolá to všem známým jak jsem blbá..
20. dub 2010 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak se na ni vyprdni a uz ji nepomahej,atsi dela sama......
20. dub 2010 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je fakt blba...uceny z nebe nespadl a tak se clovek uci kazdy den a misto,aby byla s tebou tak vola jinym...nechapu
20. dub 2010 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ani nevíš jak mě to mrzí ..že je taková :frowning2: do toho léta mě tak nasere ,že ještě ráda půjdu do ivfka ..i za cenu ztráty fachy
20. dub 2010 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni,to verim..taky jsem mela v praci takovou kravku,ktera me porad jen schazovala,ale ja se pak sekla a zacla jsem ji delat taky naschval a ona pak zkoncila a ja tam zustala...no to jedobre,ze pujdes do ivka at mame dalsi mimi.....
20. dub 2010 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jenže jak se začnu šprajcovat jdu já ..ona je vedoucí a chrápe se šéfem ,stačí?
20. dub 2010 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a jeste chrape s vedoucim to se nedivim ze se chova takhle..ale verim ti,ze toho mas plny zuby,kdyz uz jen vchazis do dveri...a nejhorsi je,ze prace neni,tak musi bejt clovek rad za co ma......
20. dub 2010 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
zduř dámy ..noc byla hrozná,alergie se projevila naplno,vzala bych si vidličku a podrbala krk zevnitř..to až se zase večír sejdem z vladísem to bude kydů proč jsem tady v noci stepovala ,pšíkala a smrkala..letos mě to zmohlo nějak dřív asi ..většinou ten začátek května
21. dub 2010 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bejt ted těhu ,tak to robě neudržim v sobě :confused: bych ho vypšíkala ..byla jsem ráno nakoupit ,páč už tady od víkendu koukáme na scvrklou mrkev v lednici a kousek másla :confused: ,to je stav
21. dub 2010 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem do sebe naprala teplou sekačku s drobivýma rohlíčkama ,ani nevim kolik jich bylo :confused: ,medu dala mi na tu páteř prášky coxtral a řekla bych že se mi to lepší ,ale na to uvolnění svalů neberu ,mám strach že za něco zaberu nebo rychle vstanu a vyskáče mi zbytek plotýnek..včera jsem tam v krámu měla jednu ženskou a ta byla po oparaci a jak mi to líčila ..teda holky to bych mohla na těhu zapomenout dočista
21. dub 2010 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
hoj leni, alergie to je svině :confounded:
21. dub 2010 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj leni, jak to tu dočítám tak jsem na tom byla v práci úplně stejně. Byla jsem otrávená jak hadí zub, jen když jsem vešla v práci do dveří a tu pipku uviděla :angry:
No a teď jsem bez práce a v klidu :grinning:
21. dub 2010 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
hoj bobu :dizzy_face:
cokousku tak jak jsi na tom, je ti líp, nebo už rodíš? :confused:
21. dub 2010 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek