IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

coko.joko
20. dub 2010

dad,to mam ten tlak jak me je zle...jinak mam v pohode......no uvidime jestli me zabere to uhli co me donese V.

dadous
20. dub 2010

no vidíš to 😨

dadous
20. dub 2010

tak to je dobře a mazej si pak hned lehnout 😵

coko.joko
20. dub 2010

tak mam uhli a jdu lezet...ozvu se odpolko....snad cela 😉

dadous
20. dub 2010

jo jo hlavně pak dej vědět 😵

bobbule09
20. dub 2010

coko,tak ať ti to uhlí pomůže 🙂

lenkacar
20. dub 2010

holky mě vypadl net a ted tady držim bednu na nohách a bojim se s ní pohnout že zase vypadne net ,zjistila jsem že to bude káblem od tý zástrčky .. 🙄

lenkacar
20. dub 2010

jsem ráda že fotky prošly ,uslintanej kapesník na hubě to byla klasika,zlatý vlhčený ubrousky ted...sporták jsem měla pěknej hlavně ty blatníky jsou boží ...

coko.joko
20. dub 2010

Ahoj,tak nakukuji a jsem cela....to uhli s tim hnusnym pridavkem pomohlo.Ted jsem vstala...doma bordel jak v tanku a hlavne nikdo nikde..tak asi pro neco jeste jeli panove....akorad me tak tlaci bricho,ze si rikam,ze to uz snad ani nevydrzim.... 😵 😵 tak zase jdu do pelechu a kouknu vecer.......
dadousek asi jezdi nekde venku s kocarkem konecneeeee 😵

dadous
20. dub 2010

coko to je dobře že je ti líp 😵 a dadoušek ještě nejezdil, pže kočar čeka na dadouše v praci, polak mu ho tam dovezl, no a dadouš jel na noční takže ho přiveze rano 😒

lenkacar
20. dub 2010

čoko ty naše chudinko jak ti je? už abys porodila a bylo ti lépe

coko.joko
20. dub 2010

ahojda,holky me vam tak boli hlava.od rana tu vrtaji a predelavaji tu kuchyn a me asi rupne hlava ☹ uz jsem snedla tri suchy chlebiky,tak snad to bude zitra dobry....
dad,tak zitra bude velka prochazka jupiiiii....se tesis vid,uz to musi bejt doma dlouhy....
leni,pravdu,kdybych vedela jak si mam rupnout tu plodovou vodu,tak to udelam,protoze to fakt nezvladam....

lenkacar
20. dub 2010

čoko pro malého je to dobré každý den v tobě tak nešil...to už vydržíš 😉

coko.joko
20. dub 2010

leni...kdyz ja uz nemuzu 😀 jsem opravdu unavena........ 😵 😵
jak bylo v praci....

lenkacar
20. dub 2010

ani se neptej jak bylo v práci .. 😔 😝 ,samotná práce mi neva ,ikdyž mi všechno bolí ,ale horší je ,že ta svině svinutá na mě dělá podrazy ..mám jí fakt dost

lenkacar
20. dub 2010

já se snažim jí pomáhat i o svým volnu tam lezu..vycházim jí vstříc jak potřebuje a stejně mě po straně pomlouvá,je tak blbá že jí nedojde ,že se to dozvim

coko.joko
20. dub 2010

to je teda pipina,tak ji neco udelej kravce....ja bych s takovou kravou nemohla delat a nebo bych ji musela kazdy den nekam posilat 😵

lenkacar
20. dub 2010

ona taky dělá chyby ..ale to je v poho ..jak udělam chybu já ,odstranitelnou chybu,tak zvedne foun a zavolá to všem známým jak jsem blbá..

coko.joko
20. dub 2010

tak se na ni vyprdni a uz ji nepomahej,atsi dela sama......

coko.joko
20. dub 2010

to je fakt blba...uceny z nebe nespadl a tak se clovek uci kazdy den a misto,aby byla s tebou tak vola jinym...nechapu

lenkacar
20. dub 2010

ani nevíš jak mě to mrzí ..že je taková ☹ do toho léta mě tak nasere ,že ještě ráda půjdu do ivfka ..i za cenu ztráty fachy

coko.joko
20. dub 2010

leni,to verim..taky jsem mela v praci takovou kravku,ktera me porad jen schazovala,ale ja se pak sekla a zacla jsem ji delat taky naschval a ona pak zkoncila a ja tam zustala...no to jedobre,ze pujdes do ivka at mame dalsi mimi.....

lenkacar
20. dub 2010

no jenže jak se začnu šprajcovat jdu já ..ona je vedoucí a chrápe se šéfem ,stačí?

coko.joko
20. dub 2010

no a jeste chrape s vedoucim to se nedivim ze se chova takhle..ale verim ti,ze toho mas plny zuby,kdyz uz jen vchazis do dveri...a nejhorsi je,ze prace neni,tak musi bejt clovek rad za co ma......

lenkacar
21. dub 2010

zduř dámy ..noc byla hrozná,alergie se projevila naplno,vzala bych si vidličku a podrbala krk zevnitř..to až se zase večír sejdem z vladísem to bude kydů proč jsem tady v noci stepovala ,pšíkala a smrkala..letos mě to zmohlo nějak dřív asi ..většinou ten začátek května

lenkacar
21. dub 2010

já bejt ted těhu ,tak to robě neudržim v sobě 😕 bych ho vypšíkala ..byla jsem ráno nakoupit ,páč už tady od víkendu koukáme na scvrklou mrkev v lednici a kousek másla 😕 ,to je stav

lenkacar
21. dub 2010

tak jsem do sebe naprala teplou sekačku s drobivýma rohlíčkama ,ani nevim kolik jich bylo 😕 ,medu dala mi na tu páteř prášky coxtral a řekla bych že se mi to lepší ,ale na to uvolnění svalů neberu ,mám strach že za něco zaberu nebo rychle vstanu a vyskáče mi zbytek plotýnek..včera jsem tam v krámu měla jednu ženskou a ta byla po oparaci a jak mi to líčila ..teda holky to bych mohla na těhu zapomenout dočista

dadous
21. dub 2010

hoj leni, alergie to je svině 😖

bobbule09
21. dub 2010

Ahoj leni, jak to tu dočítám tak jsem na tom byla v práci úplně stejně. Byla jsem otrávená jak hadí zub, jen když jsem vešla v práci do dveří a tu pipku uviděla 😠
No a teď jsem bez práce a v klidu 😀

dadous
21. dub 2010

hoj bobu 😵
cokousku tak jak jsi na tom, je ti líp, nebo už rodíš? 😕