• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
bob,taky ho tak delam :grinning: ale bez te tatarky a mojolky.....
22. dub 2010 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem teda nepřibrala nic, ale taky se nezadařilo :confounded:
Fuj, dneska jsem běhala po úřadech, pořád nějaké problémy :angry:
A co dadous, ta asi jenom kočárkuje a ani sem nenakoukne :grinning:
22. dub 2010 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
no,jo dadousek ten urco kocarkuje a na nas prdi,ale ja verim,ze se tu ukaze i s fotkama :grinning:
jo urady to je vec me to ceka v lete,az pojedu na par dnu do CR,to bude,uz ted se tesim..... :grinning:
22. dub 2010 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooj, no jo kočarek je super :sweat_smile: včera jsme byli v poradně a važí už 4160g :sweat_smile: říkam že je to buřt :grinning: dneska jsme byli na kyčlích a potkala jsem tam holku co jsem s ní ležela na pokoji, tak říkala že mam asi místo mlíka smetanu :grinning: fotky hodím asi až zítra, pže mladej si vzal fotak a nevím v kolik dorazí domu :angry: rano jedem do ikey, tak se těším až se tam vyřadím :dizzy_face: bobu uřady uplně nesnaším :angry: :angry:
22. dub 2010 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoja holky, tak mě napdalo..nevíte co je s nadi? dlouho jsem ji tu neviděla :confused:
22. dub 2010 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky Holčičku jste tu některá jdu se na vás podívat
22. dub 2010 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj blazenko, tak jak jsi tenkrát dopadla?
22. dub 2010 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus děvenky ..čoko bobr alias chlupíky :grinning: ,ahojda lupínku a blažínku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ,dadu na fotky kočárku se taky těšim..
22. dub 2010 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
svob já přibrala 10kg a podruhé 5kg..já mám s hormonama problémy na mě se to lepí strašně ,ale ne každej přibere :wink:
22. dub 2010 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdar,tak jsem byla dnes v poradne a mame uz 3500g a porad rostem.....
leni,aha tak bobr jsou chloupky :grinning: :grinning:
dad,tak se tesim na kocarek ja jsem tak zvedava....... :sunglasses: :sunglasses:
22. dub 2010 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
čoko vás je teda kus ..ty bláho,no já sdi tipuju že malej bude mít při porodu 3,80kg :wink: a 54cm
22. dub 2010 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni,no kdyz bude mit 4 kilca,tak jdu na cisare,protoze by se neco mohlo stat jak jemu tak me,takze pocitam s cisarem,ale pocit z toho dobrej nemam.......se bojim.....
22. dub 2010 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
a kdo ti to řekl? u nás se čtyřkilovky roděj kolikrát i bez nástřihu :confused:
22. dub 2010 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele kočky a kde je ted modrá střecha ????????kde mám fotky .. :rolling_eyes:
22. dub 2010 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
už jsem jí našla ,to jsou tady ale změny...tak co čoko už je ti líp? řiká se že jak spadne bříško dolu tak se holkám uleví z dýcháním a ze vším..a nebo to dělá příroda schválně ,aby už ti to bylo fuk co s tebou budou vyvádět při porodu ,hlavně at už je to mimčo venku,abyses na ten porod zkrátka těšila :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,kde je medu ,snad zasejc nechcípe :confused: ,mě je po tom prášku na záda fakt líp..
22. dub 2010 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko, jsem tu první :grinning:
coko, já jsem taky porodila syna normálně a to měl přes 4 kila :sweat_smile: Ale podruhé už bych to asi nezvládla, bylo toho dost :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. dub 2010 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda,
leni,me to rekl muj gyndar,tady to pry tak je tak ja ti nevim....rikal nam taky,ze pry muze hlavicka projit a pak telicko uz ne......tak proto delaji cisare,ale to pry zjisti,az me udelaji UTZ v nemocnici...no pristi tyden v patek jdu na dalsi kontrolu,tak se uvidi....no a ted me cokotata rikal,ze jak jsem se strojila tak mu rekl dr.ze uz to vidi okolo 8.-10.kvetna.takze to porad posouva dopredu..
bob,no to verim,ze je to fuska rodit tak velky mimi......
23. dub 2010 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
coko, nic příjemného to nebylo a pak jsem ještě dlouhou dobu říkala, že už nikdy rodit nebudu :angry: A co bych za to teď dala, kdyby se ještě zadařilo :cry:
23. dub 2010 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
bob,to verim,ze v tu chvili rikas,ze uz nikdy a pak to prejde,ale kdyz ja nevim co me ceka to je jeste horsi....
23. dub 2010 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
coko, já to chápu. Taky jsem měla strach a hlavně tam se mnou nebyl manžel a cítila jsem se sama :cry:
Příště už to bude jiné, pokud nějaké příště bude :grinning:
23. dub 2010 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
bob,tak ja tam snad budu mit manzela,zatim teda rika,ze u toho chce bejt :grinning: ale nikdy nevis......a neboj priste tam budes mit i ty manzilka....a to bude za chvilku....
teda ja jsem se ted najedla,ze se nemuzu ani hybat.... :dizzy_face:
23. dub 2010 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
to já bych ho tam chtěla rozhodně at vidí jak trpim,ale jak by ze mě lezlo něco inýho než dítě tak pryč s nim
23. dub 2010 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak já jsem o sobě zujistila ,že když si mám komu postěžovat tak jsem ještě větší fňukna než normálně,tak to by byl asi hereckej výkon
23. dub 2010 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni, tak to znám, já jsem taky hrozná hérečka a určitě bych trpěla dvakrát tolik :grinning:
23. dub 2010 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ale fakt to je psychika jak jsem sama vydržim víc ..nevim čim to je .. :confused:
23. dub 2010 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asi nás to nutí ukázat těm druhým, jak velké máme bebí a potřebujem politovat :grinning:
Mažu ven s tím naším pitbulem, nebo měsežere :grinning:
23. dub 2010 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni,ale kdyby nechtel Vladis,tak ho proste tam nedokopes :sunglasses: ale snad ten muj bude u me a bude me tam podporovat...ne jako vcera....vam lezim na tech ozvach a najednou me zaclo tvrdout bricho a ja prestala dychat a lapala jsme po dechu a ten muj me zacal rozesmivat a tim jak jsem se smala,tak to bylo jeste horsi.... :sunglasses: a ja mu rikam,ty vole se netlem a rekni sestre,ze si musim sednout...a on porad hihihihi....no tak to me fakt podporil :grinning: :grinning: ale sranda musi bejt....
Bob,jaky ho mas psika...........
23. dub 2010 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile:
coko, mám francouzského buldočka, takovou chrochtavou chlupatou holčičku :grinning:
To jste si fakt užili legraci na těch ozvech. Někdy jsou ti chlapi na zabití, ale bez nich by bylo smutno :dizzy_face:
Upekla jsem margotkovou buchtu, ještě na ni musím udělat polevu, to se zase nacpu :grinning:
24. dub 2010 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
krasny den vam přeju :dizzy_face: asi bude cely víkend krasně :sweat_smile:
bob tyhle psi jsou tak šeredny až jsou krasny :dizzy_face:
coko teda cokotata je srandista :grinning:
24. dub 2010 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
dadous, už máš fotky z kočárkování?
24. dub 2010 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek