• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
dad,a co v Ikei jak a co si nakoupila :dizzy_face:
26. dub 2010 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky,zdravím při nové pracovním týdnu :grinning: no moc tady ale takovejch asi není co makaj :grinning: :grinning: včery a jsme byli vejletovat.Krapet se mi přismahnul krk a ruce,jen ty nohy opět nic :unamused: Fufina šla 15km,fakt dobrá.Ale večer sebou práskla už v půl 9 a byla kožka až do rána :grinning:
Lidunka a Nikča,krasavice :dizzy_face:
26. dub 2010 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
coko, ono to asi nepomůže. Až bude malý chtít, tak si řekne sám :grinning:
medu, to máte vytrvalku, naše hvězda by ušla tak kilometr a pak by asi odpadla :grinning: Když je teplo, tak se dusí a nechce chodit :angry:
26. dub 2010 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no ta naše je bojovnice,nerada prohrává,takže šla,sice na konci už byla na sračky,ale plížila se :grinning:
26. dub 2010 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ty máš buldočka?a ta naše je teriérka,ty jsou vostrý :grinning:
26. dub 2010 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
bob,ja vim,ze ne....proste az to prijde tak to bude.....
medu hoj,ty se jdes na nas podivat :dizzy_face: no me se taky vzdy smahne krk,ruce,zada a nohy mam porad jak syr :grinning: :grinning: no fufinka je sikulka,ze to dala,takovou turu :wink:
26. dub 2010 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo Cokoušku,já jsem tady na kobyle už něco odseděla :grinning: jukni kolik jsem už toho tady naslintala,jsem koukala kolik mám příspěvků :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ale teď jsem byla schvácená a polehávala jsem,mám plnou tlamu oparů,nevím co za sráče se o mě pokoušelo :angry:
26. dub 2010 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
medu,teda ty kecas to je hrozny...pres 10tisic to ja mam pulku :grinning: medu zkus v lekarne se zeptat na opary me pomahalo vzdy mast z konopi....ale kupovala jsem to v Cr....ale myslim,ze by to mohli mit i tady.......
dala jsme do alba fotku tak se podivej te........ :grinning: :grinning: jsem si hrala s cokotatou.....a jeste dodam.......
26. dub 2010 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
coko, to je pupendo :grinning: Já chci takyyyyyy :cry:
26. dub 2010 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
medu mám buldočí holku, je to taková hérečka. Jak je trochu teplejc, tak venku funí a pořád se zastavuje a zdržuje. Ona to s tím svým plochým čumákem neudýchá a pořád si lehá. No komediantka :grinning:
26. dub 2010 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Coko,tak to je mazec,tě lituju,tohle bych nechtěla tahat :confused: :confused: to je už obrbuben :grinning:
26. dub 2010 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo ještě jak fufina nehárala,jsem potkala pani s buldočím klukem,ten dělal taky jak to nemůže udýchat,ale jak by šlo o pich s fufinou,tak to měl dechu dost :grinning: :grinning: tak ty buldočci,to budou asi pěkný hééérečky
26. dub 2010 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ty vole coko,mast z konopí :astonished: :astonished: :astonished: aby mě ještě nevezli do lochu až to tady na ně vybalím :grinning:
26. dub 2010 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
je dekuji holky to je malicky brisko....mam ho uz hodne dole a kdyz sedim,tak malej kope asi ho mackam... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: nejlip me je kdyz lezim na boku...ale to taky nejde porad......
medu,ale to opravdu pomaha....v lete jsem mela opar jako krava pres celou hubu a to na ne netrpim a v lekarne me to sama dala lekarnice...a mazala jsem to a za tri dny jsem nemela nic....
26. dub 2010 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a kolik to stojí?já je mám teď z rypáku,mám celej rypák voklobanej :grinning:
26. dub 2010 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
medu me to stalo v Cr...at nekecam okolo 130KC.... :wink:
26. dub 2010 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak do toho teda půjdu no,když říkáš,že to zabralo :wink: odpo jdu k babě uklízet.honěj se tu mraky,ráno chcalo,tak snad se to vybere.Jsem včera nemohla usnout,já jak dělám nějakej sport,nebo námahu,tak to na mě má obrácený efekt,místo únavy,jsem rozdivočelá :grinning: ještě v půl 3 jsem čadila v kuchyni :confounded: no a teď jsem kantáre :grinning:
26. dub 2010 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
medu, syn taky maže opary tou mastí. My ji teda máme za 202,- kč, ale to asi záleží na značce. Ta naše se jmenuje oparen a je taky z konopí a pomáhá :slight_smile:
26. dub 2010 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no budu muset něco koupit,mám je teď každý měsíc před a po ms :angry:
26. dub 2010 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
medu tady taky chcalo ale v noci a ted ten pupen jeste nevylezl,ale je tam dusno,takze bude urco znova prset...
no ja mela malickou masticku...ono asi zalezi jakou mas.....a opravdu pomuze.....
26. dub 2010 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
čokoládko to je ale krásný mega bříško.. :dizzy_face: medu o oparech mi vykládej zrovínka jsem jak havajskej domovník a zbytek pod nosem :rolling_eyes:
26. dub 2010 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre rano,
leni,brisko je mega,musim vam rict,ze kdyz jdu do tretiho patra,tak si normalka stehnama skrtam o brischo jak ho mam dole uz :grinning: :grinning:
27. dub 2010 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile:
coko vydrž, bude úplněk a to se rodí nejvíc dětí. Třeba to na tebe taky příjde :grinning:
27. dub 2010 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
bob a kdy je uplnek....zitra :grinning: :grinning:
27. dub 2010 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, myslím že zítra :grinning: Mě říkala porodní asistentka, že nejvíc dětí se rodí za úplňku a v bouřce. Můj syn se taky narodil po bouřce.
27. dub 2010 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takze zitra rodim :grinning: :grinning: to je super.....si tady delam prdelky a pockej nakonec budu jeste prenaset.... :dizzy_face: :dizzy_face:
27. dub 2010 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo to znám, pořád jsem strašila, že zítra porodím, pak zase druhý den a pak jsem týden přenášela :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ale třeba ti to výjde a zítra to příjde :grinning:
27. dub 2010 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
bob,ja uz to ani nepocitam,protoze bych se zblaznila,ale kdyby to fakt prislo,tak me to nevadi.....ten muj me v noci porad hlida a jak jdu na WC,tak stepuje a ceka jestli mu neco povim a ja vzdy jen dobry spi :grinning: :grinning: no jeto sranda......
27. dub 2010 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
hoj pipinky :dizzy_face: ted nějak nestíham koně, je hezky tak jsme furt venku, včera jsme jeli ukazat malou stolety babičce :wink: holky ta je tak čila :sweat_smile: myslím tu babičku :grinning: a co si všechno pamatuje, ty jo jsem nechapala :confused: jinak nikolka se na navštěvach chova slušně, je hodna, a doma si to pak vynahradí, takže taky pěkna héérečka :grinning:
cokoušku krasny bříško, ale už at je prdeček venku, vid? holka ja tě tak lituju ale neboj, ani se nenaděješ a maš miminko v naručí :dizzy_face:
bobu něco na tom bude, mladej se narodil taky při bouřce :dizzy_face:
medu teda ta fufína je hvězda :sweat_smile: no pěkně ji trenuješ :grinning: to říkam furt že budeš dobra mama :dizzy_face: :dizzy_face:
leni tobě ty opary vyskakujou pže furt makaš, dej si voraz :dizzy_face:
27. dub 2010 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
dad,me to bylo jasny co mate kocar,tak jste porad venku,to je dobre jen budte....no bude ten uplnek tak treba to pujde a kdyz ne tak proste ty necely 3 tydny uz dam.... :grinning: :grinning: :grinning:
27. dub 2010 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek