• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
coko - IP :wink:
2. kvě 2010 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo,jo vim :dizzy_face: jsem se sla podivat na cokotatu,dela koupelnu, silikonuje okolo vany a to je smrad...... :grinning:
2. kvě 2010 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
teeeda, tak ten se činí :grinning: štastná to žena :grinning:
2. kvě 2010 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo to ja jsem.....stastna a moc........ :grinning:
2. kvě 2010 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
coko a vy už chcete v nemecku zustat nebo se někdy vrátíte do čr?
2. kvě 2010 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
lip,to je tezky....cokotata ma dobrou praci a pokud to pujde,tak jo,ale ja bych chtela zpatky do CR,ale to je vse daleko...takze zatim tady a casem se uvidi....
2. kvě 2010 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
coko, však jasný. a máš tam aspon nějaky kámošky? češky?
2. kvě 2010 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo mam tady kamosky cesky i slovenky....par jich je uz v CR,ale nejaky tady jsou a je fain,kdyz se sejdes aspon jednou tydne a das kafe a pokecas.....ja tady bojuji s nemcinou jako prase a tak jsem rada za ceskou mluvu..... :grinning: :grinning: :grinning:
2. kvě 2010 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé, tak to je parada, že tam nejseš uplně sama. To je to hned veselejší. Jooo němčina, to je prevít. Já s ní bojovala x let na škole. Ale musim říct, že i když to byl tvrdej boj, docela mě i bavila :sweat_smile:
2. kvě 2010 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
lip,tak to me nebavi :grinning: ja se ucila taky na skole,ale to vis pubertak a nejak to slo vse okolo me a ted toho lituji,ze jsem se neucila......no hold bojuji kazdy den a budu porad....... :grinning:
2. kvě 2010 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak včera jsem dostala do břicha dvě miminka. Jsem zvědavá, jak to dopadne - bojim se :frowning2:
2. kvě 2010 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
coko, nelituj. i kdyby ses učila, tak to stejně zapomeneš. Jakmile to nepoužíváš, tak se to z tý palice vytratí. takže můžeš klidný svědomí :grinning:
2. kvě 2010 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuz - jééééé, tak to držím vše co mám, ať to klapne. A koukej hodně odpočívat, at se pořádně zavrtaj :wink:
2. kvě 2010 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuz,tak to taky drzim vse co mame,at se to povede......a neboj musi to klapnout....
lip,to je fakt,protoze jak nas to ucila uca ve skole,tak stejne blbe :grinning: protoze tady to vyslovuji uplne jinak :grinning:
2. kvě 2010 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslíte, že musím pořád ležet? dnes jsem šla na procházku krátkou
2. kvě 2010 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo, jiný kraj, jiný mrav :grinning: a nej učitel je stejně život sám. a náhodou docela zavidim. Komu se poštěstí poslat při porodu doktora do pr..... :grinning: Ty si to klidně můžeš dovolit, když ti nebude rozumět :grinning:
2. kvě 2010 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
.....a víš jak se ti krásně uleví? :grinning:
2. kvě 2010 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuz - pořád asi ne. ale je fakt, že já první tři dny z postele pomalu nevylezla :sweat_smile: Ale jsem až moc velkej posera :grinning:
2. kvě 2010 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
lip,to mas pravdu ja muzu mluvit a nikdo nebude vedet co rikam......ale trochu mam smulu,protoze je tu dost dr...polaku a rusaku a i slovaci a moje kamoska rodila pred rokem a nadavala a porad rikala "proc musim takhle trpet a boli to jako prase a ten dr...se podival a rika ji slovensky ja vim,ale za chvilku to mame za sebou... :grinning: :grinning: takze si musis davat pozor na jazyk...
zuz...to zalezi ja telu jak to vse prijme.kazdy telo je jiny a kazdy to snasi jinak,ale netahej nic tezkeho a fakt na kratkou prochajdu bych sla a spis odpocivej aspon dva dny......
2. kvě 2010 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky.
Jé ahoj Lip, dlouho jsem nebyla a koukám, že už máš i fotečku. Jak je?
2. kvě 2010 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
A koukám, že mimi je na cestě? Tak moc a moc gratuluji a moc držím palečky, ať vše dopadne dobře.
2. kvě 2010 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
coko - :grinning: tak to je zrada :grinning: tak to si je musíš nejdřív otuknout. slusně se zeptej, jestli nekdo umi cesky a kdyz ne, tak spust :grinning:
ahoj koblížku, moc, moc gratuluju ke krásnýmu pokladu. povedla se vám :wink:
Teď je krásně. Jsme zas plný naděje, tak doufejme, že tentokrat dojdem až do finále :sweat_smile:
2. kvě 2010 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
kobli - nojo. zázrak. :dizzy_face: na první pokus a přirozenou cestou. :dizzy_face:
2. kvě 2010 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak to je úžasné.
Děkujeme za gratulace. Jo, malá je opravdu úžasná. Po tom všem je to ta nejlepší odměna :dizzy_face:
2. kvě 2010 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravim kobli...co princezna...jak se mate.... :dizzy_face:
lip to je zrada,proto si musim davat pozor par trapasu mam za sebou a jeste si udelat v porodce to fakt ne...... :grinning: :grinning:
holky me honi mlsna jako prase...nevim co bych snedla........
kdepak mame nasi nabarvenou lenu :dizzy_face: :dizzy_face:
2. kvě 2010 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Coko. Jsem četla kousek zpět, jak píšeš, že až to na tebe přijde, budeš zmatkovat - to jsem byla přesně já. Tím, že to bylo nečekané (o měsíc dřív), byla jsem úplně hotová a rozklepalo se mi celý tělo a nešlo to zastavit :grinning: a jak jsem hulákala u kontrakcí :grinning: , pořád jsem říkala, že jsem histerka.
2. kvě 2010 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
kobli - taky sis po nemocnicich užila, co? ale ten vysledek za to stoji :dizzy_face:
coko - jéé, človek aby se bál otevrit pusu :grinning: léna drhne koupelnu :grinning:
2. kvě 2010 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
kobli,tak to budu ja.....i kdyz si porad rikam,nebudu histerka a musim to vydrzet a uz se vidim jak budu delat Zagorku :grinning: :grinning: jeste,ze tam bude u toho cokotata.....
lip,to jo.....kolikrat jsem nadavala na onu osobu a ona se otocila a rika v klidu ja vam rozumim a ja ruda a trapas.......takze fakt nikdy nevis kdo je pred tebou a nebo za tebou.....
2. kvě 2010 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj lip, ležela jsem cca 5 měsíců. Poslední 2 měsíce v kuse, ale jestli jsi koukala na mé fotky, tak to opravdu stálo za to. I ten porod je zapomenut.
2. kvě 2010 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
a myslíte, že je normální, když mě trošku pobolívá břicho?
2. kvě 2010 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek