IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

coko.joko
6. kvě 2010

jsme ted mluvila s mamkou a s tatkou pres skyp tak jsem se posmala 😀 aspon neco......jdu delat vecu mam hladika.....pak mrknu.....a uz nesmutnim.....

meduna
autor
6. kvě 2010

to je dobře 😵 já se jdu vrhnout na vysávání 😝 jo dostala granule a upozorňuju tě,že kdyby tohle viděla Kubiška,tak nám jí veme 😀 😀 seděla před miskou nahrbená hlavu na podlaze a pohled,že to ani nejde popsat

coko.joko
6. kvě 2010

medu,tak poradne uklizej ja delam topinky mam na ne chut,tak s cokotatou delame...... 😀 je a pockej az bude hlad tak je sni neboj.....

meduna
autor
6. kvě 2010

tak moc nečesnekuj,jinak se zítra doky vyvrátí 😀

coko.joko
6. kvě 2010

ne ja cesnek nenene jen topinku a na to vejce 😀 to me chutna

meduna
autor
6. kvě 2010

mňam to mě taky a salát na to a krapet hořčiče

coko.joko
6. kvě 2010

no to je presne ono a za chvilku to mame na taliri 😀 tak prijed

meduna
autor
6. kvě 2010

no,to než dorazím je to ve vás 😀 tak jdu našlápnout tu sací srágoru 😝

coko.joko
6. kvě 2010

medu tak ja uz to mam v sobe,ted jeste musim uklidit pradlo do skrine a pak jeste zkontrolovat co vzit sebou 😀

meduna
autor
6. kvě 2010

po 20hod začínaj modelíny Cokol,tak se budu koukat,minule mi to uteklo,tak nevím jak tam ty holky válčej

meduna
autor
6. kvě 2010

no co by sis brala,nějaký pěkný prádýlko 😀 😀 😀 to tam fakt užiješ 😀 😀

meduna
autor
6. kvě 2010

prej Cokol 😀 😀

coko.joko
6. kvě 2010

medu,to ja jsem taky nevidela,ale dnes juknu a budu v klidu...ty blaho pradylko ja mam jen eroticky a to me ted neni,takze klasiku musim s tim vydrzet..... 😀

meduna
autor
6. kvě 2010

jdu nahodit bednu.Zabal klasiku,oni ti tam půjčej pak ty jejich síťáky 😀 😀

coko.joko
6. kvě 2010

medu,tak se pokoukej a ja jdu taky neco delat at to mam......jo sitovky a ty jejich vlozky kilometrove...... 😀 😀 😀

dadous
6. kvě 2010

ahojda, ted vas trochu zanedbavam, ale furt někde courame 😕

dadous
6. kvě 2010

cokoušku ale tebe si hlídam, a doufam že co nejdřív porodíš 😵

dadous
6. kvě 2010

medu mužeš dat fufíně i rybu, ale bacha na kosti a rejži 😵

nadis.h
6. kvě 2010

Ahoj berundy,

Coko jee klidně bych to s Tebou vyměnila ať to mám za sebou. 😉 Moc na Tebe myslím ať to máš krátké a bezbolestné. 😵

meduna
autor
6. kvě 2010

je reklama tak nakukuju a zdvíhám pravici pro Naďu a Dadouška s krásnou holčičkou

meduna
autor
6. kvě 2010

a jakou rybu mám jako koupit,no to jsem dopadla,ještě tý mrše budu vařit bo co 😖

bobbule09
7. kvě 2010

Ahojky,
tak koukám, že nám chtějí coko vzít do nemocnice, ach jo. Už aby to měla za sebou.
Ráno ve třičtvrtě na 6 mi psala kámoška z porodky, narodil se jí chlapeček 🙂
medu, ta tvoje hvězda je nějaká rozmlsaná, kup jí filé nebo tuňáka v konzervě. To má naše pampeliška ráda 😝

zuzbe
7. kvě 2010

Ahojky holky. Tak jsem týden po transferu a sem dost nervní. Bolí mě břicho, chvílema divně, chvílema jakobych to měla dostat. Břicho mám pořád oteklý a bolí mě hrozně prsa, celej den prospim. Navíc mám hrozně divnou chuť v puse, i když si vyčistim zuby nebo si dám bombon, nepomůže to. Kamarádka říkala, že to může být příznak. Ale nevim, kdy má smysl udělat si test ☹ a bojim se

bobbule09
7. kvě 2010

zuzbe, tak to jsi určo těhulka 🙂 Zatím si test nedělej, ještě je moc brzy. Aspoň 10 dnů po transferu vydrž, ale někomu to ukáže dřív, někomu zase pozdějc. Mě se bohužel nezadařilo ☹ , ale to už je skoro rok.

coko.joko
7. kvě 2010

Ahojda holky,jsem doma huraaaaaa sice jsem mela prdel ztazenou,ale udelali me ozvy a pak specialni UTZ kde merili uplne vse jak kycle,ramena,brisko,nohy atd....a pak jsem cekala na dokyho,ktery si dal na cas ja uplne hotovo a pak zacal,ze cisare neni potreba,ale muzu si bud dneska uz ustlat v nemocnici stim,ze by me dal vyvolavaci tabletku a prcek by byl na svete zitra a nebo budu zitra a v nedeli chodit na ozvy,aby me mel pod kontrolou a v pondeli mam nastup na 100% a daji me ji stejne,takze jsem radsi byla rada,ze muzu bejt doma jeste s Vratou na vikend...a v pondeli to vypukne....no radost nemam,protoze pry to vyvolani je bolestive,ale snad to dame......

koblichzek
7. kvě 2010

Ahojky, tak to je super. Už se to blíží. Hlavně, že je vše OK. 😉

koblichzek
7. kvě 2010

Coko, bolestivý je každá porod 😉 😀 , to dáte.

zuzbe
7. kvě 2010

Bob myslíš? Já vůbec nevim ☹ sem nervní z toho, jak mě pobolívá to břicho pořád :-/

koblichzek
7. kvě 2010

Zuzbe, pravdou je, že příznakem je bolení břicha jako na menstruaci. Já si dělala test po 8 den po transféru.

coko.joko
7. kvě 2010

kobli,ja vim,ale ja jsem hroznej srabotka 😀 sice vypadam jako tvrdak,ale nejsem.....
zuz,to je na dobre ceste,hlavne netestuj,protoze to je jeste brzo....