• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
Takže holky - hodinu jsem se snažila ten test vyfotit, hodinu zkoumala, jak fotku přetáhnout do počítače a pak ještě byl nervák to vložit. Nevim, jestli se to povede, takže zkoušim :slight_smile:
12. kvě 2010 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
to máš jak z Božky Němcový :grinning:
12. kvě 2010 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
uvidis ze bude to si nemuzes rikat, nevim kolik ti je ale na te male fotecce vypadas mladoulince :wink: ono to urco vyjde, me rikal doktor ze mame zacit premyslet jestli nepujdeme i do darce a vydis sama :wink: ja nevim cim vsim jsi prosla ale urco to vyjde a nerikej ze ne
12. kvě 2010 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
no je to tam ,tak jen at se to zuz nepodělá .. a máš to v kapse..jsi dobrá žes na to přišla ,mě to dělá vladís a sakruje ,že to furt neumim
na krev v pátek
gratuluji test je krasnej :wink:
12. kvě 2010 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem strašně mladá :grinning: :grinning: :grinning: opět se bavím ,bylo mi v lednu38let
12. kvě 2010 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
kecas :astonished:
12. kvě 2010 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
na fotce ti to moc slusi :wink:
12. kvě 2010 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hele dnes jsem říkala kamarádce, že tomu stejně nevěřim, že mi přijde, že by to bylo až moc jednoduchý, A ona: jednoduchý? Po všem, čim sis prošla, ti to přijde jednoduchý? :slight_smile: já holky nevim, nechci tomu věřit, pořád si řikám, že je to chyba testů, ale to je asi blbina. ale krve se bojim, aby neřekli tůdle, stala se chyba.
a k tomu věku, zrovna mi doktorka říkala, že má pacientku, která měla šílený potíže a najednou pic - 47 let a porodila první
12. kvě 2010 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
my o tom s vladísem mluvíme furt a když to nebude, tak to nebude ..po 30ctce už mě lecos bolí a jeho taky ,rok od roku horší po zdravot. stránce ,ale že budu mít na něj alergii to jsem netušila :grinning: :grinning: :grinning:
a dekuji za pochvalu veci a kocarku :wink:
autor
no Leni,tak jsme tady dvě co se blížíme stáří a nemáme ještě děti :angry: já jen mám strach,aby dřív nedošel přechod jak moje těhu :grinning:
No Zuz,to je pěkná lajna
Sep,já to mám jak léňa,dítě žádný ale jména už mám taky vybraný :grinning:
autor
Zuz,já byla z oplodka těhotná jednou,sice chvilku ale byla a nevěřila jsem tomu ani když mi to doktor potvrdil z krve :confused: Takže věř,že to tam je a jsi už těhu,ta čárka neni žádná vada testu :wink:
12. kvě 2010 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
bez vejcovodů mi zbývá jen IVFko a to je jen do 40let ,takže je to o věku ..a o penězích ..na konci května máme kontrolní imuno a dle výsledků uvidíme co bude dál..
12. kvě 2010 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzbe je to proste tam tak tomu ver :wink: len u nas v debate mame taky holcinu po IVF myslim ze ted mela posledni pokus protoze v dubnu mela 40narozky doufam ze se nenastve ze to pisu a nakonec otehotnela uplne prirozene tak tomu musis sakra verit. A ty chodis kam?
12. kvě 2010 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dělala jsem ráno a byly tam dvě, jedna slabší, ale viditelná. Udělala jsem odpoledne a po chvíli ta ztmavlo na tohle, nebylo to hned až po chvíli, ale to prý neva. No a ta samá kamarádka mi říkala, že jestli si jich budu dělat tolik, výrobce mě osloví, abych byla jejich tváří, jako je to děťáko na kindr vejci :grinning:
autor
Leni jsi taky šikovná jako já koukám :grinning: já neumím taky na počí nic a vše mi dělá a vysvětluje Roman,asi tak dvěstětisíckrát mi to už ukazoval,no ale nějak mi to hlava nebere furt :grinning:
já vim janýsek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ja verim ze se vam to povede a basta :wink:
12. kvě 2010 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
12. kvě 2010 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zuzbe,myslím,že tolik testů co jsem udělala já,neudělal ještě nikdo,už jsem střídala i lekárny,jak jsem se styděla :grinning:
12. kvě 2010 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě to vladís vysvětlí 1 a po dru´ý už na mě zvyšuje hlas a já na něj ,aby se neposral ,že si to nepamatuju :grinning: :grinning: :grinning:
kdybych mohla tak vam tohle posledni rozdelim na pul :wink: a jaka mate jmena pro holku
to unas je to obraceneja vysvetluji tatkovi to je takovej talent :wink:
12. kvě 2010 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:grinning: :grinning: :grinning: půlku já a půlku Léňa :sunglasses: já mám Elišku a kluk by byl Daniel
no jo jenže janýsek má vajovody .. a my ne vid medu ..takže co? žádnej štěpánek .. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
kuk je tu někdo ?
12. kvě 2010 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já mám holku Ellu a kluka Daniela ,to je jediný jméno na kterém se shodnem s Vladísem
tak to je torchu problem, ale kdyz deloha je v cajku tak se to proste musi povest tak pojedte k nam do Arlety a urco to vyjde :wink:
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek