• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
aha tak at tě moc netrapí :confused:
prej bouchaní ja jsem jak myška :sweat_smile: ale ta pipka slyší všechno :angry: ted tady s ní už hodinu zapasím aby usnula, pže to je na ní vidět jak je ochrapana :angry: a venku je hnus :angry: :angry:
14. kvě 2010 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tady prší a já jedu k babám na kole :stuck_out_tongue_closed_eyes: kolem třetí odjíždím,tak doufám,že bude zrovan největší průtrž :confounded:
ten zubař mi dá,to zas bude navrtávání korunek a tahání nervů :cry: no lepší nemyslet
a v ruce ti neusne?
14. kvě 2010 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo ted ji mam na ruce a spí jak zařezana :grinning: a jen ji položím tak spustí :grinning: je to megera :rolling_eyes:
14. kvě 2010 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no,ona je majišká ještě a chce se mazlinkovat a cítit mamoucha u sebe :dizzy_face:
14. kvě 2010 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hoky moc vám děkuju, pomohálo mi, když sem vám mohla napsat.
14. kvě 2010 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no tak snad tady nekončíš :wink:
14. kvě 2010 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: no jo ale majiška bude ještě dlouho :grinning: to budu mít ruce jak opička :sweat_smile:
14. kvě 2010 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ale buď ráda,to je fuk,že budeš mít ruce jako opičák,až vyroste už to tak potřebovat možná nebude :wink:
14. kvě 2010 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak odcházím k babuchám,večer juknu,přeju všem pěkný páteček :wink: :wink: :wink:
14. kvě 2010 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: možna :grinning: jsme skakli na poštu tak si aspon hodku dachla a donesla jsem ji domu a furt spí oblečena :sweat_smile:
14. kvě 2010 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak mám výsledky krve: 176 jednotek :slight_smile:
14. kvě 2010 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojyk holčičky všechny vás tu zdravím .
Zuzbe moc moc ti gratuluji
jste tu ještě některá?
14. kvě 2010 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,
zuzbe no vidííííš a máš mimi potvrzené,teď už jen několik měsíců a máš ho u sebe :wink:
15. kvě 2010 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dnes opět počasí,že by psa nevyhnal :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale já jí musím vyhnat,ať chce nebo ne,no ona chce ale panička nechce,abych byla přesná :grinning: Pak zalezu,hodím na sebe deku a budu čumět na něco v bedně jo a taky budu pořádně žráááát a zítra zase brečet,že jsem tlustá :grinning: :grinning:
15. kvě 2010 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooj holky, já furt nestíhám! Taky bych drbala až bych brečela...ale furt práce popřípadě návštěva.S gratulanty se dveře netrhnou :wink: ... Dneska je kosa,jak blázen, ale ještě nelilo, zatím se to chystá... Jinak tento měsíc poprvé beru Clostilbegyt tak uvidíme,co se mnou udělá..... :slight_smile: Medu, na dnešek mám podobný program !! :grinning:
15. kvě 2010 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahpjky zdravím tu všechny
16. kvě 2010 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Olásku kdepak jsi
16. kvě 2010 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Blaží,to jsem ráda, že se nám podařilo se sejít :slight_smile: ....Minule jsem to provařila, v novém systému Koníka jsem se ztratila :slight_smile: Jak se máš? Co je nového?
16. kvě 2010 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem tu :slight_smile: , jen jsem na pomalejším počítači.... :wink:
16. kvě 2010 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kdy se chystáš do Arlety? Já určitě nějak kolem 10.června, ještě ale nejsem objednaná... mohli bychom dát kávičku někde...
16. kvě 2010 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aojky Oli já jsem se koukala na televizi měla jsem tu nahranej star den tak jsem to doukoukala a pak si to teprve přečetla
U mě nic moc nového čeká mě 1KET akorát tak jsem zvědavá .
A co ty jak se daří a co je nového u tebe .
A gratuluji mladá pani
16. kvě 2010 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ooo, děkuji....svatba byla krásná.... !! Máme hezké vzpomínky. Kdy se chystáš na KET? Abych mohla držet všechny pěsti,co mám....
16. kvě 2010 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
U mě jinak nového nic moc.....zkoušíme ten Clostil a uvidíme, co bude. Jenže, jak se nám to seběhlo s tou svatbou tak jsem nebyla na kontrole a UZ a tak ani nevím, jak reaguju - snad tam jsou nějací folíci..... Příští měsíc si dám víc záležet... :wink:
16. kvě 2010 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na takovéhle chvíle se strašně krásně vzpomíná .Moc vám to tam sluší .Kdepak jse se to braly?
Na KET jdu asi v pátek když to bude dobrý :slight_smile: Za pštičky moc děkuji
16. kvě 2010 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Uvidíš určitě to zabere a budeto dobré a miminko bude zachvilku na cestě .Já těĎ taky beru hafo prášků a jsem jako feťak deně jich teď beru 5 a od pondělka to bude 9 prášk u
16. kvě 2010 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Panečku, tak to jsi chodící lékárna :grinning: , ani nevíš, jak bych ti to přála!! Ale ono to klapne, holt musíme čekat. Máš nějaké zdravotní komplikace neco se cítíš dobře? Já akorát chodím furt čúrat a občas mě jako by píchá uvnitř¨, ale jinak ok.
16. kvě 2010 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Brali jsem se na Seychellech,na ostrově La Digue. Chtěli jsme to mít hezké, romantické a hlavně jiné. Ale hlavním důvodem jsou problémy v rodině - nemohla bych pozvat všechny rodinné příslušníky dohromady, protože mezi sebou mají šarvátky a spory a akorát bychom byli zpruzení a ještě by se to tam zhádalo ....zlatě takhle... moc jsme si to užili...a to se svatební cestou :slight_smile:
16. kvě 2010 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jediné co mi je že me strašně bolí záda tak neví jestli to je z toho nebo ne kolikrát si ani do auta když někam jedu sednout nemohu .To je jediná moje komplikace .

A kdepak jste mlěli tu svatbu to byla nějaká exotika že
16. kvě 2010 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to msela být nádhera .Mi když jsme byly na dovolené na Kypru tak jsem tam zažili taky svatbu a byla to nádhera . :slight_smile:
16. kvě 2010 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukám že tu nikdo nikde není každý asi odpočívá po sobotě a maminky se starají o ratolesti nebo kočárkujou .
U nás je zatažený ,ale neprší to je hlavní .
16. kvě 2010 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek