IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

meduna
autor
23. kvě 2010

ty jsi jak já,ten mám furt ale nikdy ho neupotřebím,na rozdíl od tebe

dadous
23. kvě 2010

coko tak tohle ja vubec neřeším pže každymu sedne něco jinyho 😒 ale kefír si mužeš dat, ten mě většinou pěkně prožene, takže by se i lenysek mohl pěkně poserankovat 😅

dadous
23. kvě 2010

no medu ja ho mam ted furt v lednici kdyby se mi zapalily kozenky 😀

meduna
autor
23. kvě 2010

si taky myslím,že to musíš sama poprubovat,jena nemůže to a jiná zase jo,takže uni rada asi nebude

coko.joko
23. kvě 2010

medu asi nebudu jist nic a budu za chvilku jak proutek.......aspon me odtece ta preumatika co mam na brichu....jak v 7 mesici jsem .....hrozny.....auticko nemate,tak ja ti poslu taxi..........
dad,tak ty stihas i pect...tak to ja ted ani prd.jsme rada,ze uvarim obed 😵

blazenkaa
23. kvě 2010

taky by jsem si dala nějakej koláč nebo něco sladkého

dadous
23. kvě 2010

ja si prostě myslím že když jsem plno věcí jedla v těhu tak na to musí bejt nikča zvykla a nemuže ji to dělat velkej problem 😵

dadous
23. kvě 2010

coko to byla nějak světla chvilka že mě nechala 😀 jinak s ní toho taky moc neudělam 😅

blazenkaa
23. kvě 2010

holčičky jak se přidává fotka na stranu

coko.joko
23. kvě 2010

jo ja budu prubovat a uvidime jen me to zarazi,proc nekdo rika tohle jo a tohle ne a pak zase obracene......ja teda zatim jim vse...taky mam tvaroh porad v lednici kdyby neco....a tim jste me pripomeli,ze bych ho mohla uz taky spapat.......
tak dad hod recepis at vim co udelat.....

dadous
23. kvě 2010

hlavně jsem při tom pečení jí furt něco povídala, no kdyby mě někdo poslouchal jaky jsem ji vypravěla hlody 😀

meduna
autor
23. kvě 2010

no a kdy jako myslíš,že tě nechá něco dělat,krom teda světlejch chvilek 😕

meduna
autor
23. kvě 2010

no to ti poradí dad, blaženko,já jsem antitalent 😝

meduna
autor
23. kvě 2010

to jako mě kdyby někdo poslouchal se psem,jsem dobrej magor,už na ní kňápu jako by to bylo dítě 😀 😀 ukaž zoubínky,šumášek,pacinky,no dobrej chocholouš 😀 pojď pinkat 😕

meduna
autor
23. kvě 2010

už jsi to blaženko přidala

blazenkaa
23. kvě 2010

myslela jsem že vám taky ukážu moje skoro minminko od sousedky které tu mívá m
aspoň s něčím se mohu pochlubit

blazenkaa
23. kvě 2010

ne ještě ne dadousek mi utekl

meduna
autor
23. kvě 2010

tak se pochlub

dadous
23. kvě 2010

rychly kolač
3 hrnky pol. mouky
1 hr cukru moučka
1 hera nebo maslo
2 van. cukry
1 prdopeč
1 hr. mléka
2 vejce
ovoce nebo tvaroh
z mouky masla a cukru udělat drobenku, asi jednu třetinu dat na stranu na posypaní kolače, do zbytku přidame vejce, vlažne mléko a prdopeč, rozmixovat, nalít na plech, na to dame ovoce nebo umíchany oslazeny tvaroh a posypem drobenkou. je fakt vybornej

meduna
autor
23. kvě 2010

brzy budeš vkládat svoje 😉

meduna
autor
23. kvě 2010

hmmm,to vyzerá pekně,tak do toho půjdu,ale dneska ne,jsem tak shnilá,že se nedokopu

meduna
autor
23. kvě 2010

Dad,kolikrát chodíš s karlosem přes den?

blazenkaa
23. kvě 2010

už se mi to povedlo

meduna
autor
23. kvě 2010

jo a jak to děláš,když máš malou a jsi sama 😕

meduna
autor
23. kvě 2010

pěknej Blaženko,je to chlapeček že jo

dadous
23. kvě 2010

blaži pod tím oknem kam píšeš odpověd je Přidej fotku k příspěvku, na to klikni a pak na ten modrej rameček Přidej fotky a pak už si najdeš kde maš fotky v pc a nahraješ je tam

dadous
23. kvě 2010

😀 😀 pozdě 😀 😀

meduna
autor
23. kvě 2010

pozdě,ale přeci 😀

dadous
23. kvě 2010

medu asi tak po čtyřech hodinach, když kouka mala na telku nebo zrovna spí tak s ním vyběhnu ale jsou to rychlovky, žadny velky sraní 😀

blazenkaa
23. kvě 2010

no kdyby jsem nebyxla slepá tak jsem to tam dala už dávno já jak jsem líná tak jsem slepá ale i hluchá