• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
autor
no ale co kdyby ne,tak to byla kontrolní otázečka :sunglasses:
24. kvě 2010 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda,
medu jasne videla jsem Nikolku je to kocka i s listeckem mezi nozkama....akorat jsem premyslela jestli ho dam dadousek dodal pak a nebo opravdu utrhla nekde list a dala ji ho tam......jinak u nas noc byla tak na pul...nejdriv spinkal a pak p odalsim koju uz ne...takze ja houpala na ruce a pak cokotata.......rano se najedl a nespal od 8 hod-do 13 hod.pak prisla Alena a ucila nas koupat a ted spi......az se vzdi,tak dame najist a pujdem ven....je tu krasneeeeeeee
24. kvě 2010 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
nase prvni koupani a pak takkk krasne spinkal......
24. kvě 2010 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj coko,jdu jen naskok.Hele moji svagrovy takhla brecel kluk a vycetla v interneti a posleze i koupila(a doporucili ji to i kamaradky z vlastni zkusenosti)takovou jako zavinovacku a na noc ho do toho zamotala aby v tom byl utazeny i s rucickama a nadhera.Spal jak miminko.Pry deti jak maji v brisku malo mista tak se pak nedokazou vyrovnat s tim ze jsou volny.Potrebuji jakousi ztisnenost.Zkus to.Verim na to :astonished:
24. kvě 2010 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
preju moc uspechu a zase se loucim.Byla jsem od vcera u panimamy na zahrade a jsem spalena,tak jdu do hajan.Preji dobrou noc :dizzy_face:
24. kvě 2010 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky,tak jsem doma od zubaka,to bylo zase nervu.V patek zase, :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ted jedu uklizet k babce,odpo juknu.Coko,pekny fotecky,je to krason,rikam ze Nikolka ma zenicha :grinning: jestli bude po mamince Dad,tak super,ta je taky na mladsi,tak to vse odpovida :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. kvě 2010 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

Medu jestli jsi ješta tady tak mrkni do IP.

Coko tak co mamčo?? :dizzy_face:
25. kvě 2010 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hoj Nadi,díky :wink:
25. kvě 2010 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@dadous ,ale kdepak jsi dneska :sunglasses:
25. kvě 2010 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: jsem tady, tata nam odjel do kolbenky , ted peču babovku, nikča si hraje pod hrazdičkou a docela ji to baví, jen nevím jak dlouho :dizzy_face:
teda nadi tobě se to taky už pěkně kratí :confused:
25. kvě 2010 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dadu ani mi nemluv. :confused: do termínu 54 dní. :zipper_mouth: Mám čím dál tím větší bobek strachu. :sweat_smile:
25. kvě 2010 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holčičky kde jste kdo ? :frowning2:
25. kvě 2010 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Blaženko, :slight_smile:

Tebe jsem neviděla dlouho. Proč taková smutná?
25. kvě 2010 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
už jsem tu Nadis ahojky jakpak se ti vede už to budeš mít brzo zasebou .

Smutná protože tu nikdo není a já si nemám s kým povídat
25. kvě 2010 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak z toho bývám také smutná,když nemám s kým drbat. :sweat_smile: No joo už bych celkem chtěla aby to bylo za mnou. :wink: A co nového u Tebe?
25. kvě 2010 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už jsem myslela že jsi pryč.

U mě v celku nic nového akorát čekám na výsledek po KET

Co to je ten ET jak jsio byla ty
25. kvě 2010 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Blaženko já jen odběhnu vždy něco udělat. Ale až se na dýl odmlčím tak mám doma muže a večeříme. :wink:

ET transfer embryjek.Stejně jako KET akorát že čerstvých nezmražených. Kolikátý jsi dnes den?? To tedy držím palce moc!! :dizzy_face:
25. kvě 2010 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
no byla jsem na tom v pátek tak že 4 den bez dnu transféru a co ty hoĎ nám sem nové břišánko ať koukneme jak nám rosteš
25. kvě 2010 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Když mi příjde že ten pupík mám pořád stejný. :sweat_smile:
25. kvě 2010 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
hoď nám foto a a mi ti povíme jestli je stejný :wink:
25. kvě 2010 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak extra pro Tebe Bláži. :grinning:
25. kvě 2010 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jejda,kterej had to tady spolknul jablíčko :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
25. kvě 2010 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak to je krásnej domeček myslím že není stejný od těch fotek co máš v albu :slight_smile: :slight_smile:
25. kvě 2010 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé kdopak se to tu objevil co to tu je za vikuka nebo vikukyci :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. kvě 2010 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vikukyce :grinning: to je název
25. kvě 2010 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:grinning: :grinning: :grinning: vikukyce alenice
25. kvě 2010 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
to se u nás tak říká
25. kvě 2010 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda Alenko už jsem myslela že jsi se naštvala
I když joo zakulatilo se bříšánko od té poslední fotky. :slight_smile: Ale mohlo by být větší. Takhle mi Kaája div neleze po žebrech až na záda a to není moc příjemné. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
autor
tak vemu ten hadr do pazoury ,nebo nevemu :angry: :angry: hlavně,že sedím a hulim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek