• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
autor
jezis pisu jak tatar
15. kvě 2009 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to by nemuselo být špatné, né?
15. kvě 2009 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
uz jsem to pisla,je to na predchazejici strance,otviram postu co chodi na Romana,psal plno zivotopisu a ted tam je jedna nabidka na prekladatele,tak mu to preposlu a snad :wink:
15. kvě 2009 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jó, já to přelouskala, proto jsem psala, že by to nemuselo být špatný
15. kvě 2009 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no nemuselo.Ale financne je to sumak,stejne mu vse vemou na aliky :angry: to je motivace pro takoveho rozvedeneho,to ti povim,jeste ze on je s tim smireny,on jo ale ja ne :confounded:
15. kvě 2009 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Platí moc, jo? Kolik má dětiček?
15. kvě 2009 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
vidis a mohl byt ve vasich radach :slight_smile: :slight_smile: chtel byt ucitelem ,ale pak jak byl tady a videl ty deti nemecky,to vzdal,rikal,ze by skoncil v blazinci :grinning: :grinning: (skoncil,nebo zkoncil?)jezis ,to je uroven ty moji cestiny :angry:
15. kvě 2009 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Skončil je dobře, ale to neřeš. Tady na to nehrajem.
No on učitel v ČR moc dobře placenej není :angry: . U vás to asi bude víc.
15. kvě 2009 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ma 2 deti,holku a kluka.Odrbou ho tak,ze mu zustava jen zivotni minimum :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to by mel jeste platit na manzelku,tady to tak je udelany,ale byla rozumna a rekla,ze nechce,protoze vi,ze stejne dostane i tak vic,rodice Romana ji taky strkaj co muzou a cokoli potrebuje,tak Roman pomuze,kdyz treba kluk chce neco,no vis jak maj ted vselijaky veci ty pubosi
15. kvě 2009 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ani nevim jak jsou tady ucitele placeny,ale urco to taky nebude zadnej med,protoze kdyz jsem sem prisla,delala jsem integracni kurz a ucitel co me ucil,mel jeste jeden job,asi by to taky jinak neutahl
15. kvě 2009 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pak by ale museli přece pochopit, kdybyste měli mimi, že musí investovat do něj. Jak dlouho bude ještě platit?
15. kvě 2009 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kdybych mela decko,bylo by to stale stejne,jen bych ja dostavala penize na dite od statu,pridavky a ja nevim co je jeste.
Platit bude jeste dlouho,protoze klukovi je 17 a jeste je na gymplu a pak pujde na vejsku a holka je postizena,takze na ni do konce zivota.Ale bavili jsme se o tom a rikal,ze je mu jedno jak dlouho bude kluk studovat,protoze chce at z nej neco je,at pak nema potize s praci.No on chce medicinu :confused: :confused: tak to bude jeste sakra dlouho :astonished: :astonished:
15. kvě 2009 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale to je zase od manži hezký. Je vidět, že mu na dětech moc záleží a to je dobře. Medu a jak dlouho už tam jste?
15. kvě 2009 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Roman uz 20 nebo 21 let a ja 4,jeee ted nevim ,no to je jedno 4,nebo 5let.Jo to on pro ne zije,hlavne pro holku,to je jeho holcicka,srdce mi to rve kdyz ji vidim a jeho,protoze se s tim nikdy nevyrovna,ze je postizena.Do tri let byla zdrava a pak najednou.
15. kvě 2009 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
A co má, jestli to není moc osobní. Dawnův syndrom?
15. kvě 2009 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ani se ti nedivím, že ti to trhá srdce, tohle taky nemůžu moc vidět. A ty to máš ještě takhle blízko :frowning2:
15. kvě 2009 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ona ma Lenox syndrom,hledala jsem to v internetu.Dite se narodi naprosto zdrave.A tato nemoc propukne ve trech letech ditete,do dneska nevedi doktori proc se tak deje a je to nelecitelne.Je to neco jako nejhorsi druh epilepsie ale vsechny druhy co jsou dohromady.Takze nema zadnou motoriku,spatne roste,protoze ma spatne drzeni tela.Ale kdyz sedi a nemluvi,tak nepoznas ,ze je postizena,myslim podle vzhledu.Ona vypada jak panenka,je moc pekna.Ale mluvi spatne,psat nikdy nebude,cist taky ne a vlastne na ni dostala,100%postizeni,to znamena,ze je nesamostatna.To tady nema ani slepec :confused: ale nechapu,ze kdyz je dementni,tak mluvi jak cesky,nemecky a i polsky,jako nemluvi vety ale slova si mamatuje.Rekne si co chce, to jo.
15. kvě 2009 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty bůáho, tak to je něco. O tom jsem ještě nikdy neslyšela. Někdy je ten život fakt nespravedlivej :frowning2:
15. kvě 2009 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
A kde vy medu tam vlastně žijete?
15. kvě 2009 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
v Norimberku
15. kvě 2009 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hm, stejně nevím, kde to je :grinning: :grinning: :grinning:
15. kvě 2009 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ten dadouškovo Karel to má dneska nějaký dlouhý.
15. kvě 2009 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
za Plzni,kousek za Plzni asi tak 250km,k nam do Ceske Lipy odkud jsem ja je to necelych 400km
15. kvě 2009 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to ještě v celku jde. Co vaříš na víkend ať mám nějakou inspiraci :wink:
15. kvě 2009 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jukni do mapy.Nürnberg se to pise nemecky.jako mesto je to krasne,hodne zelene a pamatek.Hitler to tady miloval :grinning: :grinning: je tady to koloseum co chtel aby bylo nej nej na svete ale nestihl to uz dodelat :grinning: :grinning: :grinning: jezdi sem plno zajezdu se na to koukat.My bydlime 10 min od toho kolosea.Je to upravene a jlavne ta zelen,to je moje.Kolem toho kolosea jsou rybniky,parky,to je pekny ale bohuzel to neni Cesko :angry:

Tak Karel ma asi hodne plnej mocak :grinning: :grinning:
15. kvě 2009 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem se zasekla se sousedkou :wink:
15. kvě 2009 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja nevarim nic,protoze jsem slamena a sobe varit nebudu,odbudu to chlebem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to vareni me zabije jednou,ja nevim co furt vymyslet :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. kvě 2009 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo, to jsme si mohly myslet :grinning:
15. kvě 2009 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a ten by "zral"jen maso :angry:
tak Hitler jo?! :confused:
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek