IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

meduna
autor
15. kvě 2009

jezis pisu jak tatar

koblichzek
15. kvě 2009

Tak to by nemuselo být špatné, né?

meduna
autor
15. kvě 2009

uz jsem to pisla,je to na predchazejici strance,otviram postu co chodi na Romana,psal plno zivotopisu a ted tam je jedna nabidka na prekladatele,tak mu to preposlu a snad 😉

koblichzek
15. kvě 2009

Jó, já to přelouskala, proto jsem psala, že by to nemuselo být špatný

meduna
autor
15. kvě 2009

no nemuselo.Ale financne je to sumak,stejne mu vse vemou na aliky 😠 to je motivace pro takoveho rozvedeneho,to ti povim,jeste ze on je s tim smireny,on jo ale ja ne 😖

koblichzek
15. kvě 2009

Platí moc, jo? Kolik má dětiček?

meduna
autor
15. kvě 2009

vidis a mohl byt ve vasich radach 🙂 🙂 chtel byt ucitelem ,ale pak jak byl tady a videl ty deti nemecky,to vzdal,rikal,ze by skoncil v blazinci 😀 😀 (skoncil,nebo zkoncil?)jezis ,to je uroven ty moji cestiny 😠

koblichzek
15. kvě 2009

Skončil je dobře, ale to neřeš. Tady na to nehrajem.
No on učitel v ČR moc dobře placenej není 😠 . U vás to asi bude víc.

meduna
autor
15. kvě 2009

ma 2 deti,holku a kluka.Odrbou ho tak,ze mu zustava jen zivotni minimum 😝 😝 a to by mel jeste platit na manzelku,tady to tak je udelany,ale byla rozumna a rekla,ze nechce,protoze vi,ze stejne dostane i tak vic,rodice Romana ji taky strkaj co muzou a cokoli potrebuje,tak Roman pomuze,kdyz treba kluk chce neco,no vis jak maj ted vselijaky veci ty pubosi

meduna
autor
15. kvě 2009

ani nevim jak jsou tady ucitele placeny,ale urco to taky nebude zadnej med,protoze kdyz jsem sem prisla,delala jsem integracni kurz a ucitel co me ucil,mel jeste jeden job,asi by to taky jinak neutahl

koblichzek
15. kvě 2009

Pak by ale museli přece pochopit, kdybyste měli mimi, že musí investovat do něj. Jak dlouho bude ještě platit?

meduna
autor
15. kvě 2009

kdybych mela decko,bylo by to stale stejne,jen bych ja dostavala penize na dite od statu,pridavky a ja nevim co je jeste.
Platit bude jeste dlouho,protoze klukovi je 17 a jeste je na gymplu a pak pujde na vejsku a holka je postizena,takze na ni do konce zivota.Ale bavili jsme se o tom a rikal,ze je mu jedno jak dlouho bude kluk studovat,protoze chce at z nej neco je,at pak nema potize s praci.No on chce medicinu 😕 😕 tak to bude jeste sakra dlouho 😲 😲

koblichzek
15. kvě 2009

Ale to je zase od manži hezký. Je vidět, že mu na dětech moc záleží a to je dobře. Medu a jak dlouho už tam jste?

meduna
autor
15. kvě 2009

Roman uz 20 nebo 21 let a ja 4,jeee ted nevim ,no to je jedno 4,nebo 5let.Jo to on pro ne zije,hlavne pro holku,to je jeho holcicka,srdce mi to rve kdyz ji vidim a jeho,protoze se s tim nikdy nevyrovna,ze je postizena.Do tri let byla zdrava a pak najednou.

koblichzek
15. kvě 2009

A co má, jestli to není moc osobní. Dawnův syndrom?

koblichzek
15. kvě 2009

Ani se ti nedivím, že ti to trhá srdce, tohle taky nemůžu moc vidět. A ty to máš ještě takhle blízko ☹

meduna
autor
15. kvě 2009

ona ma Lenox syndrom,hledala jsem to v internetu.Dite se narodi naprosto zdrave.A tato nemoc propukne ve trech letech ditete,do dneska nevedi doktori proc se tak deje a je to nelecitelne.Je to neco jako nejhorsi druh epilepsie ale vsechny druhy co jsou dohromady.Takze nema zadnou motoriku,spatne roste,protoze ma spatne drzeni tela.Ale kdyz sedi a nemluvi,tak nepoznas ,ze je postizena,myslim podle vzhledu.Ona vypada jak panenka,je moc pekna.Ale mluvi spatne,psat nikdy nebude,cist taky ne a vlastne na ni dostala,100%postizeni,to znamena,ze je nesamostatna.To tady nema ani slepec 😕 ale nechapu,ze kdyz je dementni,tak mluvi jak cesky,nemecky a i polsky,jako nemluvi vety ale slova si mamatuje.Rekne si co chce, to jo.

koblichzek
15. kvě 2009

Ty bůáho, tak to je něco. O tom jsem ještě nikdy neslyšela. Někdy je ten život fakt nespravedlivej ☹

koblichzek
15. kvě 2009

A kde vy medu tam vlastně žijete?

meduna
autor
15. kvě 2009

v Norimberku

koblichzek
15. kvě 2009

Hm, stejně nevím, kde to je 😀 😀 😀

koblichzek
15. kvě 2009

Ten dadouškovo Karel to má dneska nějaký dlouhý.

meduna
autor
15. kvě 2009

za Plzni,kousek za Plzni asi tak 250km,k nam do Ceske Lipy odkud jsem ja je to necelych 400km

koblichzek
15. kvě 2009

Tak to ještě v celku jde. Co vaříš na víkend ať mám nějakou inspiraci 😉

meduna
autor
15. kvě 2009

jukni do mapy.Nürnberg se to pise nemecky.jako mesto je to krasne,hodne zelene a pamatek.Hitler to tady miloval 😀 😀 je tady to koloseum co chtel aby bylo nej nej na svete ale nestihl to uz dodelat 😀 😀 😀 jezdi sem plno zajezdu se na to koukat.My bydlime 10 min od toho kolosea.Je to upravene a jlavne ta zelen,to je moje.Kolem toho kolosea jsou rybniky,parky,to je pekny ale bohuzel to neni Cesko 😠

Tak Karel ma asi hodne plnej mocak 😀 😀

dadous
15. kvě 2009

jsem se zasekla se sousedkou 😉

meduna
autor
15. kvě 2009

ja nevarim nic,protoze jsem slamena a sobe varit nebudu,odbudu to chlebem 😀 😀 😀 😀 😀 😀 to vareni me zabije jednou,ja nevim co furt vymyslet 😝

koblichzek
15. kvě 2009

No jo, to jsme si mohly myslet 😀

meduna
autor
15. kvě 2009

a ten by "zral"jen maso 😠

dadous
15. kvě 2009

tak Hitler jo?! 😕