IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

blazenkaa
30. kvě 2010

i když nemám žádné příznaky
A teď jsem byla pěkně chcíplá ale už mám jen rýmu a v krku mě bolelo jen 2 dny 😠

dadous
30. kvě 2010

medu myslela jsem švaru, ale oni jsou oba macci 😀 jééé ja bych si dala jahody se šlehačkou 😅 a hooodně 😀

blazenkaa
30. kvě 2010

jj první

meduna
autor
30. kvě 2010

fufinka

blazenkaa
30. kvě 2010

to já by jsem si dala taky mám žravou jak nevím co

dadous
30. kvě 2010

ta je roztomila a takova vymydlena 😀
blaži příznaky bejt nemusej 😵

blazenkaa
30. kvě 2010

Teda Medu ta je hezká a asi se ráda fotí že ? 🙂

meduna
autor
30. kvě 2010

právě,že se nefotí ráda a zrovna neni učesaná 😅

blazenkaa
30. kvě 2010

tak si asi v pondělí dojdu na krev

lenkacar
30. kvě 2010

no čus holky já přijela z chajdy kam se odjelo včera odpoledne po práci a odjížděla jsem odsud od rozdělané práce ,nestihla jsem domalovat pokroví,blbě to schlo,příští týden už mám taky vymyšlenou práci,to mě to tam nejvíc baví když mám cíl..jinak do ivf půjdu po létě nějaká první vyšetření a na podzim na to hupsnem..

lenkacar
30. kvě 2010

fufka je nádherná..když si odmyslim ten smrádek z huby a hovna,tak je to prostě parádní hafinka ,mě už nějak všechno štve ,takže já pesa neeee

blazenkaa
30. kvě 2010

jé konečně bude aspoň nějaká těhulka nová

meduna
autor
30. kvě 2010

tady se krapet směje

lenkacar
30. kvě 2010

blaži zítra skákni na krev a budeme mít jasno ..příznaky bejt nemusí .. 😉 ,holky to je nové nahoře na liště to ,,zmínka o mě ?,,nebo jsem si toho nevšimla? páč mě to upo¨zornilo ,že o mě psala medu 😵

meduna
autor
30. kvě 2010

haj Leni,tak ty takhle makáš,ale na zahrádce by se mi to taky líbilo,my ale nemáme,tak jedeme občas ke tchánovcům,ale to nejni ono 😝

lenkacar
30. kvě 2010

skorem jako Goro bílý pes 😕 😀 😀 😀

meduna
autor
30. kvě 2010

jo z mordy jí táhne,že by zabila orla v letu 😀

dadous
30. kvě 2010

no proto to tam leni je 😅

meduna
autor
30. kvě 2010

no to jo hotovej Goro,asi jí přejmenuju 😎

meduna
autor
30. kvě 2010

jo to mě naučila Dad 😎

lenkacar
30. kvě 2010

já makam uvnitř dyt zase chcáčkovalo..kdybych odjela v pátek tak jsem to stihla ,ale vynahradim si to příští vík..to jako za mě půjde holčička na sobotu..

dadous
30. kvě 2010

medu to maj z těch granulí, našich vořech miloval tictac bonbony a ty nikdy z huby netahlo 😀

meduna
autor
30. kvě 2010

jo ale ona granule nechce 😠 raději nežere jak ji je dám

lenkacar
30. kvě 2010

dneska povídal vladís jak další od nich má dvoky zítra pro ně jede do porodky ,taky je pamatuju jak spolu chodili a kuva už maj díťata 🙄

meduna
autor
30. kvě 2010

tak to prubnu s tím bonbonem,to víš když ráno otevře mordu v pelechu a má hlavu u mě,tak jsem pak ještě tak hodinu v pelechu,páč jsem omráčená 😀

lenkacar
30. kvě 2010

co tě naučila dad? to s tim zavináčem?

meduna
autor
30. kvě 2010

taky budeš mít minivládíse nebo miniléňu 😉

meduna
autor
30. kvě 2010

jo to s tím zavináčem,vyvolala si mě takhle 😎

lenkacar
30. kvě 2010

medu my taky dneska vstávali až v 10hod. tak to bylo asi tim ,že jsem spala moc blízko vladíse 😀 😀 😀 😝

meduna
autor
30. kvě 2010

určo jo 😀 😀 jestli vydechoval,ono je to jedno jestli pes nebo chlap 😀