IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

coko.joko
7. čer 2010

dad,tak to nase mimi si cuca pesticku a prstiky porad........dostane najist a za 10 minut uz jede..... 😀 😀 😀 😀
medu,to znam taky kolikrat jsem nechtela a pak jsme se tak opila,ze me bylo takkkkkk blbe

meduna
autor
7. čer 2010

fuj pito mě nafukuje,bych tam pak pouštěla duchy u vás

meduna
autor
7. čer 2010

holky buďte rádi,že nechlajete o nic nepřicházíte

dadous
7. čer 2010

@coko.joko my ted jak jsou ty vedra tak davame přes den nikče napít vodu z flašky, a to je prdel jaky děla tlamy na ten dudak 😀 😀 😀

dadous
7. čer 2010

tak medu budem za damy a dame krapet toho vínka 😵

meduna
autor
7. čer 2010

no bodejť by nedělala na VODU,ona ví už teď co je dobrý a co ne a taky bude asi trošku po mamce 😀 😀

coko.joko
7. čer 2010

medu,ta Alisa je dobra a me se libi ta zrzka ta je taky velice dobra 😀 ja to sleduju v nedeli rano,pri kojeni.......
dad,to je fakt a neni tam tolik hospod 😀 jako tam u vas.....a nebo dejte Teplicky skaly 😵 ty jsou dobry......

meduna
autor
7. čer 2010

tak jo teda,nebudeme trapný a malinko koštnem

dadous
7. čer 2010

@meduna ze mě dělaš alkače 😀

dadous
7. čer 2010

@coko.joko no jo tam je taky zima 😵

meduna
autor
7. čer 2010

Coko,ta se mi právě nelíbí, Hana přijde mi tuctovka 😝 no letos tomu Klumka vylízala prdel,věechny pěkný jsou už vylifrovaný

meduna
autor
7. čer 2010

néééé,jakýho alkáče,ty na rozdíl ode mě znáš míru

coko.joko
7. čer 2010

taky nam to bylo recino,ze mame dat prevarenou vodu,ale ten nas uz vi co je dudlik,takze jede jak mlynek 😀 😀 ba naopak jak si zvykl,tak nechce uz prso a to jsou vzdy boje...ma silu za 10 chlapu a porad spolu bojujem......
tak ja se loucim mazu do vany.....

dadous
7. čer 2010

@meduna 😅 myslíš? 😀

meduna
autor
7. čer 2010

tak dobrou Coko a sílu při boji s tím minirambem 😀

meduna
autor
7. čer 2010

@dadous no já myslím,že jo,že jsi disciplinovaná 😎 já teda ne

dadous
7. čer 2010

@coko.joko my mame lahvičku a ten dudel je dost podobnej cecku, ale jak je to gumovy tak jí to v ty hubě nějak nejede 😀

coko.joko
7. čer 2010

medu to je fakt,ale ona udela za par mesicu dalsi a treba tam budou pekny.......
dad,tam je prave krasne jsem se tam ucila 3 roky a muzu jen doporucit....a v Adru je krasny jezero kde se da koupat 😀

dadous
7. čer 2010

@meduna no taky jsem nebejvala, uvidíme po koju, jestli bude slina 😀 ted ani nemam moc chut, ale vínko si občas trochu dam, samozřejmě ředěny vodou 😀

dadous
7. čer 2010

@coko.joko jo v adru to znam a mame tam i znamyho kuchaře 😅 bukvici 😀

meduna
autor
7. čer 2010

tak hurá za bukvicí,dáme si něco dobrého do rypáku a můžeš jíst vše,nebo ne

meduna
autor
7. čer 2010

jsem tak přemýšlela,vaříš jako pro Dadouše a pak pro sebe 😕 😕 😕 😕

dadous
7. čer 2010

😅 jím všechno, zrovna dneska jsem si dala zelí, tak jsem zvědava co to s tím miminem uděla 😀

meduna
autor
7. čer 2010

no já to taky ředím,ale jednu sklénku dát nemůžu,to jsem pak rozdivočelá a neusnu,mám pak strašně moc energie a je mi to nepříjemný,takže já musím krapet víc 😀

dadous
7. čer 2010

hele ted už nikča dost kope nohama takže to s těma prdama už není tak hrozny 😵

meduna
autor
7. čer 2010

takže to nehrotíš jako jiný,já jsem si už říkala,proboha jak pak zvládaj domácnost,vařit,prát,mimino

dadous
7. čer 2010

no však jednu sklenku dam ja a zbytek je tvuj 😀

meduna
autor
7. čer 2010

😀 😀 😀 😀 no to já si přivezu ,aby jsme se neporvaly pak 😀 😀 😀

dadous
7. čer 2010

@meduna většinou ty mimča maj prdy z toho jak se napolykaj vzduchu, takže to s tím co jíme až tak nesouvisí, ale je fakt že hrach nebo fazole bych si ted asi nedala 😀

dadous
7. čer 2010

nic nevoz tady mame víno přímo z moravy 😵