IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

dadous
14. čer 2010

ta vypadala děsně už před porodem 😀

dadous
14. čer 2010

no počkej dědice musíte splodit 😵

lenkacar
14. čer 2010

dad baže ,to si teda počekala na dítě to snad jako mělo bejt první? ale holka je krásná to jo..

lenkacar
14. čer 2010

dědice careviče ..jojo..

lenkacar
14. čer 2010

dala bych si jahodovej pohár ..a nemám ani šlehajdu ani nanukáč ,achjo ..tak si asi udělam aspon merendu at se aspon poseru ..

dadous
14. čer 2010

no dyt vona byla na umělym ne? teda jestli to je vona?

lenkacar
14. čer 2010

jo na umělým,ale jako děvenka zaspala krapítek ne?nebo to došlo do indie až tedka?stejně ta měla štígro co?

dadous
14. čer 2010

na poharu jsme byly po vítaní, takovou chut jsem na něj měla a donesla mi takovou chudinku malou 😅

dadous
14. čer 2010

hele a nebyla to rumunka?

lenkacar
14. čer 2010

já mám pěkný velký skleněný poháry ,taky jsem si hýml mohla vzpomenout dřívejc.. 🙄

lenkacar
14. čer 2010

ne indka ..on měl turban

dadous
14. čer 2010

tak to nevím, ja vím asi jen o ty rumunce , bylo to vloni myslím ve zpravach

meduna
autor
14. čer 2010

😀 😀 😀 to je hovor 😀 a když měl turban ,tak určo ind
Dad,jsem se nasmála,splacená a nevizní 😀 😀 nebo jak jsi to písla.Já jen vysála na vytírání nemám náladu 😝 a dnes jsem už jednu domácnost zmákla 😝

meduna
autor
14. čer 2010

no Leni,starý budem,kdyby to klaplo,o mladých matkách už nemůže být bohužel řeč 😀

meduna
autor
14. čer 2010

tak se na ty poháry jen dívej a sni si jaký to mohlo bejt 😀 😀 😀

dadous
14. čer 2010

medu ale zas mate vyhodu, že jste si to mladí hezky užily a ted už mužete plodit 😀

meduna
autor
14. čer 2010

tak vnoučata už asi taky nestihnu,kdyby teda jako motyka dala a já byla nabouraná,no a kdybych je stihla jo,tak už to asi ani nebudu vědět a budu jako to mimi taky 😕
jako stejně nevím,jak bych šafla moje dítko,když jsem nervní jak prvnička už teď

meduna
autor
14. čer 2010

jo to mládí jsem si užila ale to plození u mě nějak nenastalo 😀 škoda,že se nedaj přčarovat nový plodný vejcovody 😀

dadous
14. čer 2010

medu dneska přišla ta klokanka, ateda je to pěknej zahul na zada 😝

meduna
autor
14. čer 2010

máš ji vyfocenou

dadous
14. čer 2010

ještě ne

meduna
autor
14. čer 2010

no,tak ji blejskni 😎

meduna
autor
14. čer 2010

@dadous jenom něco zkouším

meduna
autor
14. čer 2010

@dadous jo jde to 😀

dadous
14. čer 2010

😀 😀 😀

meduna
autor
14. čer 2010

@dadous pěkná 😉 😉 to se to půjde do kopečku 😎 😎 😎

dadous
14. čer 2010

léna si šla namalovat ty jahody ne? 😀

dadous
14. čer 2010

no nevím, jak si ji daš na pupek tak maš furt nutkaní se zaklanět 😀 děvenka pujde asi na zada 😅

meduna
autor
14. čer 2010

já myslela,že už po svejch 😀 😀 prej děvenka půjde asi...a ještě jsem to nedočetla a už jsem dělala 😕 😕 😕
no Léňa si vyndala ty poháry a kouká do nich a sní jaký by to bylo,kdyby byl plnej 😀 😀 😀