IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

meduna
autor
14. čer 2010

jo pěkně ho vyslechni mamko 😎

meduna
autor
14. čer 2010

néé,to oni schválně mluvěj tou svojí hatmatilkou a pak,když se zeptáš,tak ještě koulí očima jak debžo,že nevíš

meduna
autor
14. čer 2010

jdu hodit gaučovej tanec,jsem nějaká schvácená a už ZASE mám kuličku v krku,už mě to začíná srát 😠 😠 😠 😠 no takže další návštěv u doka,jako důchodci na mě nemaj

lenkacar
14. čer 2010

cože máš v krku? o něco jsem přišla?

meduna
autor
14. čer 2010

no prostě pocit jako že tam mám knedlik,až mi to kufr zdvíhá

lenkacar
14. čer 2010

já takhle byla jako msamoplátce 2krát na mamografii ,aby mě ujistili že nemám raka ,páč jsem si taky našla kuličku

lenkacar
14. čer 2010

ty volís a máš v pořádku štítnou žlázu? to bejvá tenhle pocit

meduna
autor
14. čer 2010

tam jak končí krk a je takovej ten důlek,tak tam mě to sere.ale mám to asi jen jak mám MS,nebo prostě okolo ms,tak jako nevím co to zase mám za další nemoc

meduna
autor
14. čer 2010

teď mi dělal odběry na vše možné a byla tam i štítka a ta vyšla ok,něco 1,a něco.tak kdyby s ní bylo něco v prdeli,by to zjistil ne,snad ta štítka neni v po dobrá a v ut na prd,ve středu zase ok atd atd

lenkacar
14. čer 2010

no já bych to odhadla na štítku ..dělalai ti vyšetření?

meduna
autor
14. čer 2010

na mamo jsem byla jednou a byl velkej problém,nešlo to tam dát,nebylo co 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lenkacar
14. čer 2010

a utz ti dělali? mě dělal i utz krku páč jsem tamšla s tim že se dusim..nic mi nenašli a mě to pak i samo přešlo ..včera jsem četla na netu bezva příspěvek ,psal tam něějakej hypochondr ,chtěl rady ,jajko samoplátce si zaplatil kdejaký vyšetření a psal ,že at čte o čem chce na všechno má příznaky a popisoval to ,já byla mrtvá..

lenkacar
14. čer 2010

nakonec mi doky řekl ,že to mám ze stresu ..

meduna
autor
14. čer 2010

já myslím,že mi už utz někdy někdo dělal.dneska na mě koukal neurolog a říká mi,když viděl na těch výsledkách hladinu cholesterolu 😕 😕 😕 pani mlsá co????a já jo,mlsám a on,no ale jakto že jste tak hubená,asi dobře spalujete,nebo máte poruchu štítky 😕 😕 ale pak kouknul na výsledek té štítky a řekl,tak ne ta je ok.tak to by fakt snad z krve zjistil ne.
tak zítra volám na krční no
hele ten je jak já,já mám taky na vše příznaky 😀

lenkacar
14. čer 2010

mě to neurolog napsal do papírů nějakým nehezkým slovem ,že jsem psycho ..labilní ..ještě jinak ..jo už vim ,že trpim neurastenií..mě i ze strachu začnou bolet ruce a nemůžu je zvednout

meduna
autor
14. čer 2010

no a on je možná větší psychouš než ty 😀 😀

lenkacar
14. čer 2010

no protože mi nabodli záda,páteřní kanál a musela jsem podepsat reverz že když ochrnu tak že je nebudu žalovat ,já se tam málem pozvracela strachy a dělala jsem tam čoro moro .. a ona mi řekla ,že 2hodiny budu ochrnutá ,jenže já byla ochrnutá až do noci a jak jsem měla strachj a hrozně mi ten vpich bolel ,že jsem se celá třásla a ochrnuli mi i ruce a musel přijít doky a říct ,že jsem v pořádku ..

meduna
autor
14. čer 2010

Roman jede na Moravu a já nechci jet,tak jsem si vymyslela,že pojedu do Čech příští týden,ale mám se vrátit domu dřív o dva dny a co myslíš já psycho jsem už dnes poprosila známou,jestli tam u ní ty dva dny můžu spát 😀 😀 😀 protože co kdyby mi v noci zapadnul jazyk 😀 😀 😀 😀 takže největší psycho jsem já 😀 😀 já se tak dovedu vynervovat strachy,že mám bušení,třesavku a motky,pak by mohl přijít epi záchvat a jazyk v krku 😀 😀

lenkacar
14. čer 2010

já bych potřebovala dokyho asi doma ,aby mě furt ujištoval ,že se dožiju dalšího dne.. 😀 a pak začnu mít představy co bude až mi umře máma a jsem totálně na stračky ..

meduna
autor
14. čer 2010

tak to bych zešílela,kdybych byla ochrnutá.To je jasný,že jsi se bála,to by i klidný doky šílel

meduna
autor
14. čer 2010

ty vole,nemáme stejnýho otce 😀 😀 😀 😀 😀

meduna
autor
14. čer 2010

Roman někdy z prdele říká,že má strach ,abych se mu nerozpadla 😀 a ex mi říkal,že bych mohla napsat knihu :já a sto plus jedna nemocí 😀

lenkacar
14. čer 2010

je to určo těžký s náma žít ..no ale co my ,žít samy se sebou ..tak jdu zkusit spát ,to se zase budu stěhovat sem ,tam a mít pocit ,že po mě něco leze ..

lenkacar
14. čer 2010

tak páčko a pokud možno hezké sny ...papík a pozdravuj fufku

meduna
autor
14. čer 2010

neboj nic nepoleze,když Vládís neni doma 😉 Dobrou a hlavně klidnou noc 🙂 🙂 🙂

lenkacar
14. čer 2010

vladís neleze ,ten má rád soukromno ..já si blbec včera povlíkla peřiny a nemám na tom aviváž a škrabe to jak prase..achjo

meduna
autor
15. čer 2010

ahoj,no Leni,tak jsi se nemusela škrábat 😀

lenkacar
15. čer 2010

čus kdyby jsi mě viděla v práci furt drbando noha o nohu ,ale nevim kdy si tam dojdu páč mám zase přijít dřív do fachy..dneska to tam bylo žůžo dobrodrůžo .. 🙄

coko.joko
15. čer 2010

Ahojda,dnes nejak nestiham....rano na urad,pak na gyndu na kontrolu,pak na pojistovnu,pak dom dat jidlo Lennymu a uvarit a pak nakup a byl vecer....tak jsme dala koupel a masaz od cokotaty a jsem totalka a to mam pradlo na zehleni,ale jsem uplne hotova,takze jeste hodku a dam Lennymu papu a doufam,ze bude spinkat a ja hned zalezu taky do pelechu a budu spat jako mimi 😀 😀
Cokotata me dnes rikal,ze jsme vcera chrapala vic nez Lenny 😀 😀

lenkacar
15. čer 2010

chichi čoko však si to zasloužíš pořádně vytuhnout do tvrda ..to je potom ten správnej odpočinek