IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

meduna
autor
4. črc 2010

ahoj,jo už jsem vás vysondovala 😎 krásný čachtando má Nikolka a s pitným jste na tom taky dobře 😉

dadous
4. črc 2010

😀 no to se nedalo nevyfotit 😀

meduna
autor
4. črc 2010

tady dneska nebylo tak hrozně jako včera,ráno bouřka jako kráva,to byla úleva 😉 Moc pěkný fotky,malá je moc pěkná 😵

dadous
4. črc 2010

no tak tu bouřku hlasej tady dneska v noci 😵

meduna
autor
4. črc 2010

tak jsem na to zvědavá,jestli to dorazí.Pekla jsem dneska chleba a je moc dobrej,jako českej 🙂 tak jsem z toho hotová a už jsem ho skoro sežrala 😀

dadous
4. črc 2010

ty jo, z tebe ještě bude pekařka 😅

meduna
autor
4. črc 2010

no to jo 😀 😀

meduna
autor
4. črc 2010

hlavně je to levnější,pže chleba tady stojí od 2,80Eur 😝 😝 no a ty jebky z normy,nebo lídlu se nedaj žrát

dadous
4. črc 2010

kurnik to je drahota 😠 a to pečeš z jaky mouky?

meduna
autor
4. črc 2010

no s moukou je to tady taky problém,maj jen jednu a to hladkou.Ale koupila jsem směs přímo na chleba-Bauernbrot,myslím,že to bylo v lidlu.uhňácala jsem to podle návodu,akorát teda nemám moc silnej mixer,tak to bylo trochu maso 😀 pak jsem to nechala 30min spočnout a pak jsem to naprala do bábovkový formy a nechala ještě 45 min spočnout a pak pekla,bylo psáno 60min,ale byl hotovej už za 30minut a chuťově je fakt jak českej chleba,ale takovej neošizenej

dadous
4. črc 2010

aha, no tak hlavně že se povedl a je k žradlu 😀

meduna
autor
4. črc 2010

jo k žrádlu je 😀 jak snáší karlos ty vedra

dadous
5. črc 2010

dobře, ven moc nechodí 😀

primarka
6. črc 2010

Dobrý den všem.Neznáme se ale já bych chtěla dodatečně poděkovat Medunce za ty prášky,které mě sehnala a poslala po Naděnce.Jelikož vím že sem Nadik chodila-poslední dobou měla problém zdravotní a odešel ji počítač a vše měla jen v telefonu tak vás zanedbávala ale přesto jak vyprávěla tak jste všichni moc fajn a ona přeje všem krásná miminka.Proč ale se objevuji já a ne ona?Naďka je už v porodnici,před chvilkou ji tam K odvezl,měla chudák bolesti už několik dní,dnes se to však už rozjelo.Moc se bojí a já ji neumím pomoci,tak ji držte palečky a až se maličký narodí,tak písnu co a jak.Pěkný večer všem.

dadous
6. črc 2010

@primarka mila mamčo, moc děkujeme za info o nadísovi 😵 držíme palečky at to zvladne bez komplikací a ma malyho kaju co nejdřív v naručí 😵

meduna
autor
6. črc 2010

ahoj,tak juknu a hnedle taková novinka 😉 tak to budeme čekat na info,kdy už bude držet Kájíka.

lenkacar
6. črc 2010

a ty volís tak ona počkala na mě až dojedu z chajdy ..nadi tak hezky tlač... 😵 😵

meduna
autor
6. črc 2010

no chudák,ještě asi netlačí,je otevřená na dva prsty 😕

meduna
autor
6. črc 2010

až jsem si z toho otevřela lahvinku 😀

olasek
6. črc 2010

🙂 hola hoj.....tady se furt něco otevírá 😉 .... tak já jdu taky něco otevřít - teda aspoň ty dveře bo je tu dusno.... 😀 Ba ne, je super, že bude další mimi na světě! Já mám týden starou neteřinku Emu .... je to paráda !

meduna
autor
6. črc 2010

hola hoj Olásku,otevři raději vínko než dveře 😀 tak Emince přeju vše nej do života 🙂 🙂

olasek
6. črc 2010

Medunko, těch lahviček se za posledních pár dní otevřelo už pomnoho.... Emča se zapíjí na etapy a nějak mě to už zmáhá 😒 takže dneska radši jen ty dveře 😀 .... a děkuji....!!! Co máš doma za vínečko?

meduna
autor
6. črc 2010

růžové mi Roman koupil.

olasek
6. črc 2010

🙂 tak růžové jsem dloouuuuho neměla..... tak si ho pěkně vychutnej!! Já půjdu pomalu funět do polštáře, kož mi skončila dovolená a já musím zítra do rachoty 😒 ....normálně, mám až odpor....blééé

meduna
autor
6. črc 2010

no se ti nedivím,kdo má práci rád 😀 😀 taky mám odpor 😀 pěkně se vychrupni na ten pracovní nástup 😎

olasek
6. črc 2010

díky, díky....ještě že jsou jen tři pracovní dny - na start tak akorát a hurá na víkend 😀 Dobrou nočku a medové sníky 🙂

meduna
autor
6. črc 2010

@dadous a ty už jako spíš jo 😎

meduna
autor
6. črc 2010

@lenkacar a ty taky?

lenkacar
6. črc 2010

já si asi otevřu jenom zobák na vladíse ,jsem nějaká podrážděná a rozežraná asi zase dostanu krámy bo co ..nějak to mám tedka furt ,nebo to mám z toho krumpáče já nevim.. 😔 😝 mám to jak si chce samo ..

lenkacar
6. črc 2010

na 2 prsty? a chudák, to bude malej až ráno jestli jí nějak nepomůžou chudince naší ☹ to se nedivim ,že se bojí ,já bych se taky bála jak doktoři něčim cinknou tak už se vidim polomrtvá ..