IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

lenkacar
11. črc 2010

čus tak koukám ,že nadi byla u porodu za dámu 😎 ,tak to je dobře ,aspon nebudu mít trauma ,že to se stává každému .. 😀 ,nějaké křičení k tomu patří ,v telce ječí jako o život tak co ..hlavně že je malinkej venku..už se taky těšim na fotečky .. 😵 jinak dámy to byl víkend hnus ..venku k nedýchání ,v bazénu jsem byla 1krát a jinak v chatě v chládku ..to se nedalo 😝

meduna
autor
11. črc 2010

ahoj holky,tak jsem se vyplížila z pelechu a jukám,Coko Lenny je boží.Jinak jsem schvácená nechutnou angínou a abych toho neměla málo,tak i zánět spojivek,no na ten nejsem sama,ten má i Roman 😀 tak je to tady jak u Wondrů 😀

lenkacar
11. črc 2010

čus medu ..chúdě moje malé...mě nějak berou ledviny ..kuwa jsem z toho nervní

coko.joko
11. črc 2010

cus holky,
medu dekujem je bozi a dneska cely den spi jsem hotova,ze jr tak hodny a na me neco leze mam sranderu a hrozny krece do bricha asi z toho tepla.....
leno,ja bych se hned namocila do bazenu,ale zadny tu neni.....

coko.joko
11. črc 2010

medu,tak to vylez,at uz je ti lepe.......

meduna
autor
11. črc 2010

Coko,já ležím jak magor a furt se mě ta sviňa drží.no chudáku,ještě tohle do baráku,sračku 😠 😠 😠
Leni a tak to jsi asi nastydla ne 😀 😀 😀 né promiň,kecám blbě.Ledviny to neni žádná prdel 😢

coko.joko
11. črc 2010

medu,sracka je prasarna asi si dam cerny uhli a ucpu se zase...to si clovek nevybere.....
jdu uklidit kocarek do sklepa a pak napustim vanu a vykoupu Lennyho a pak me ceka kupa zehleni....se uvarim u toho.....

dadous
11. črc 2010

ahojda 😵
@coko.joko fotečky krasny a sračku nezavidím 😝
@lenkacar ty seš doma vid? no jo zas nějaky nemoci 😠
@meduna medu ještě zlomena noha a seš jasna 😀
my šli dneska na zmrzku, a ja byla splavena jako krava, čím mín hadru na sobě člověk ma , tím víc se snad potí 😠 nikča blbě spí, je jí vedro a serou jí ty řemínky 😨

meduna
autor
11. črc 2010

@dadous ahoj ,no dík,ještě hnátu zlomenou 😕 😕 😕 mě chladí jedině priznic na krku 😝 jinak děs běs
jak dlouho se tak ty řemínky nosej?

dadous
11. črc 2010

rano ještě krasně hajala 😅

dadous
11. črc 2010

@meduna 4 měsíce 😠

meduna
autor
11. črc 2010

@dadous to je maso teda.ale zase,když jí to pomůže a bude v pořádku,tak to se holt muší 😎

meduna
autor
11. črc 2010

@dadous se jí nediv,taky by tě to sralo,chudinka a v tom vedru to musí být fakt hnus 😝

dadous
11. črc 2010

no to je maso a doufam že jen ty 4 měsíce, to se uvidí pak na utrazvuku 😕

dadous
11. črc 2010

@meduna no dyt ja se jí nedivím, dneska jsme je normalně vždycky na chvilku sundaly aby se mohla pořadně protahnout, a to pak byl řev když jsem ji je znova davala 😀

meduna
autor
11. črc 2010

jako tady je trochu zataženo,jsem se těšila že zaprší a hovno,vzduch stojí,ze mě leje,jen ta Fufina je nzničitelná,slyším,že tady lítá s gumovou kachnou,jako ona je asi blbá 😀 a prej je nasraná,že s ní Roman nechce být venku,ty vole tam je 40 a ona si prej lehne a vyhřívá se a pak najednou začne lítat jak pošuk 😕

lenkacar
11. črc 2010

chudinka daduška malinká ,v tom vedru by jeden zdechl ..já mám asi ledvinovou koliku si myslim..a ted řiká vladís že jsem nevzala domu chleba ..hm...

meduna
autor
11. črc 2010

@lenkacar hele ,tak koukej jít k Mudru,to nejni prdel

coko.joko
11. črc 2010

dadousku,to je hrozny chudak Nikca,tak at to hlavne pomuze a je fit.....
medu,tady prselo vcera v noci jako prase,ale vubec to nepomohlo..je stejne teplo a hlavne dusno...
leno,utikej k dr,to fakt neni prdel

dadous
11. črc 2010

@coko.joko tak to ten dešt určo příjde k nam 😅 hlasej tady deštovky ale pořad kolem třícítky 😝 a jak bylo v čechach?

dadous
11. črc 2010

@lenkacar chleba jsi nevzala jo? co jako budete večeřet? 😀 😀

dadous
11. črc 2010

@coko.joko a gratulujem lenyskovi k dvouměsíčninam a posílame hudlanka 😵

meduna
autor
11. črc 2010

@coko.joko ty jo,to je děs jak to letí,Coko nepřipsala ty sis 😀 😀

coko.joko
11. črc 2010

holky dekuji moc no leti to jako blazen.......2 mesice to je hrozny a si pamatuji jak jsem rodila a ted touhle dobou jsem ho mela uz u sebe a porad na me koukal 😵 ted tu spinka u cokotaty na gauci a je moc spokojeny...se divim,ze je v poho,kdyz je takove teplo....doufam,ze mu to vydrzi i v noci.....

dadous
11. črc 2010

@coko.joko no třeba je lenysek teplomil 😵

coko.joko
11. črc 2010

dad,to neni,ale nejak ho to zmohlo..asi dospava tu cestu z HK sem....... 😀 😀 😀 holky musim zehlit a me se nechce....padnu u zehlicky

dadous
11. črc 2010

taky se mi to tam kupí, ale kakam na to 😀

coko.joko
11. črc 2010

ja uz pres tu kupu nevidim,takze jdu na to.....pak sprchu a pak lehnu

meduna
autor
11. črc 2010

no a já táhnu zase s obkladem na křtánu ležet 😝 jo jak jsem byla debilní a myslela si,když někdo dříve říkal jak se ho to dlouho drží,že je poseroutka 😀 no tak to mám za to,no nejsem už nejmladší kousek 😠

lenkacar
11. črc 2010

už jsem jí jednou měla ..rozbíjeli mi kamen utz..myslim že to bylo stejné ..sakra ..ale ještě nebliju,vzala jsem si algifen kapky a rennie ,jsem strašně nafouklá..snad mi bude líp do zítra,medu to je vono ,nejsme nejmladší a vše se hůř snáší ..já se kroutila už tuhle noc ,sny jako debil ,že jsem v krámu s potravinama a já tam prodávam a nemám skoro co ,salámy v mokru ,pár tiček a nějaký přáníčka ..a nic neumim ,všichni na mě řvou ,chybí mi peníze v kase ,prostě takovej horor prodavačskej sen..