• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
cssss mě se neodeslala zpráva,to je sprostota ,hrozně to blbne co to udělali nový :rolling_eyes: ,medu psala jsem, že náš pes taky žral papriky ,melouny ,okurky,ale byl divnej maso moc nechtěl jenom kuřecí a jak se drobet víc přežral tak měl ímrvére sračku
13. črc 2010 ve 23:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky všem, tak to dnes zase vypadá na hnus a hnus a ještě jednou hnus. Už mě to teda nebaví :angry: . NAvíc dnes jdeme s malou k dr na preventivku - přestupovala jsem k jiné doktorce, ta má byla na prd.
A taky dnes jdu k holičce a ta mi shodí mé háro. Pak. kdy nebudu vypadat úplně jako debil, se vyfotím a hodím sem snímeček..

Dadoušku děkuji za přáníčko :slight_smile:
14. črc 2010 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
tovíš shod vlasy je v nich vedro
14. črc 2010 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky. Jedna posnidanova. :slight_smile:
14. črc 2010 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda,
teda nadi,to je krasny chlapecek a jak je spokojeny :dizzy_face: to je uplne uzasny jak je malicky to u nas uz neni pravda :dizzy_face: hrozne to utika,tak si to ted uzivej,protoze to hrozne leti.....
kobli,taky potrebuju holice,ale nejak ted nestiham,ale uz se tesim az me udela opet melirky a trochu ostriha...
14. črc 2010 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
leno a co ty jak ti je......
14. črc 2010 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
čoko já jsem spocená jak vrata do chlíva a zrovna čtu na netu ,že to má vydržet do srpna ..potěš koště ..
14. črc 2010 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé karlík ten je krásnoučkej ..prdísek malinkej
14. črc 2010 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
leno,to me ani nerikej to ja taky uz nevydrzim ty tepla se taky potim jak vrata...a jeste kdyz taham 6 kilove mimi tak to je zahul...kdyby po tom aspon clovek hubl,ale to neee.....potim se a nehubnu :grinning:
14. črc 2010 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vid kdyby aspon odpadlo pár kil ,ale to ne ..já už nevim jestli se tak strašně potim ,že je vedro a nebo od toho že mi ještě neni dobře ..a ještě se z někým tahat ...myslím že potřebuju porodit tak aby to v létě už samo chodilo :grinning: :grinning: :grinning:
14. črc 2010 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
leno,to je fakt mazec tahat takove kila...no a ty moje kila to bude asi pekna drina davat to dolu..vcera jsem tady chvilku cvicila,ale takkkkk jsem byla spocena,ze jsem se na to vyprdla a proste v tom teple to nejde.....
14. črc 2010 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele čoko na kila se vyprdni to shodíš pěkným sexem jako nic ..to jenom já stará maškara jsem líná dělat cokoliv :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. črc 2010 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
leno,sexem hahaha to ani nevim co je uz........ :grinning: :grinning: :grinning:
14. črc 2010 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky diky. :-*
ja jsem zvedava kolik vazim. V porodce jsem se nevazila a doma vahu nemame.
14. črc 2010 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky my nesexili od zari!! A jeste dlouho nebudem diky nastrihu. :grinning:
14. črc 2010 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nadi ja na vahu ani nelezu,protoze bych ji strhla,takze asi tak u me.....se uplne stydim jak vypadam...... :angry:
no tak to koukam jak u nas s tim sexem... :grinning:
14. črc 2010 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,
nadi no je to krasavec,fakt dobrá prácička :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
Leni,taky jsem jak dveře od chlíva a to jsem ještě vysávala a vytírala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Coko,na váhu ser,to nejcenější máš a vše je putna :wink:
No a jinak,Dadoušku VŠE NEJLEPŠÍ K NAROZENINÁM :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ,posílám moc pozdravení a přeju moooc zdravíčka,lásky a štěstí ty mlaďoško jedna,ne že se spráskáš beze mě :sunglasses: :sunglasses:
14. črc 2010 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přídávám se jak ke gratuluacím ke Kájíkovi, tak k přání k Dadouškovým narozeninám. kolik že? 25 ti je? Hezky si to oslav.
14. črc 2010 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj Kobli,né ta má dneska 18 :sunglasses:
14. črc 2010 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: 18 ne, ale 19 :grinning: :grinning: a moc děkuju :sweat_smile: :dizzy_face:
nadi kaja je fakt moc krasnej kluk :dizzy_face: :dizzy_face:
ja jsem ted v těch vedrech schodila 2 kila :sweat_smile: tak by tak ještě měsíc mohly bejt pařaky :grinning: a sex? to už taky nevím co je :grinning: co jsem přišla z porodky tak byl jen dvakrat :fearful: chudak tata :cry:
14. črc 2010 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no Dadoušku,tak to jsme na tom stejně s tím dvakrát :grinning: :grinning: :grinning: no kluci si můžou pak pokecat o nevytíženosti :grinning: :grinning: :grinning:
tak ty hubneš a mě připadá,že tím vedrem kynu :confused:
jako ta blběna nedá pokoj,opět prudí s kachnou a chce jí házet,jako jí je to fuk,mráz,nebo vedro jak v prdeli
14. črc 2010 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holcinky dekuju Vam. Jsme z nej vyprdli oba dva.
A Dadusko vsechno nejlepsi! Koukam ze v cervenci se rodi sami dobri lide. :slight_smile:))
14. črc 2010 ve 23:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
dad,vse nej k narozeninam.... :dizzy_face:
nadi,ja jsem taky vyprdla z 'Lennyho i kdyz teda ted uz nekdy zlobinuje,ale jeste se to da........ :grinning: a pry to bude horsi....hihihii......
15. črc 2010 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojte,Coko tady je taky dneska větrno...nejen venku :grinning: :grinning: a pod mrakem
tak se za chvilku vypravuju k babě uklízet,se mi fakt chce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. črc 2010 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
medu ty už jsi zdravá? já jsem furt polomrtvá ...nevim jestli od nemoci a nebo od horka asi obojího kus..k narozeninkám dad taky gratuluji
15. črc 2010 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
čau babice,no zdravá...víš jak já na tom jsem :grinning: :grinning: :grinning: chcíplina hadr
15. črc 2010 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
napsala jsem šégovej že dojdu v pondělí,ale kontrolní moč stejně nedonesu dostala jsem krámy :rolling_eyes: ,je mi teda furt bídně sakra ..dle utz vše v normě tak co mi tam kuwa jako bolí :cry:
15. črc 2010 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hele jestli tě nekous brouk nedělák :grinning:
15. črc 2010 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
šégová,bude asi šéfová ne :grinning: :grinning: jsem teda na to chvilku koukala jako jantar,hele to mi nedělej,víš jak to mám s tou inteligencí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. črc 2010 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
:fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :confounded: :confounded: :confounded: :angry: :angry: :angry: :confused: :confused: jak se máš?
15. črc 2010 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek