• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
Ahojda,
nejak nestiham...vcera jsme byla od rana venku,vzdy jen domu na jidlo a zase ven v parku jak duchodce jsem sedela,lustila krizovku a Lenny spal jak to nej miminko....cely den a i celou noc uzasny.....ted si ho vzal cokotata ven a ja uklizim jak idiot byt,protoze jsem se na to uz nemohla koukat na ten bordel..takze ze me tece jak z vola a jsem hotova...jeste musim vydrbat hrazdicku pro prcka a seru na to......soudedka tu huli na balkone a jde sem kour a ja bych si hned zapalila :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak asi pujdu zavrit okno....
Medu,to fakt neprectu ani lupou co jsem si vzala na to...tak nam napsi co tam je.......
16. črc 2010 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dala jsme fotky do albicka,tak mrknete...... :grinning:
16. črc 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
tentokrát jsem je našla ..moc hezky vám roste
16. črc 2010 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar no vidis jak to zmaknes,kdyz chces...... :grinning:
16. črc 2010 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
no minule jsem se ,ale taky snažila a nešlo to ,asi jsem neměla dobrej den :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: mě se líbí ten kočárek :dizzy_face:
16. črc 2010 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar ja jsme ted prisla na to jak tam davat ty jmena,ze mam kliknout na odpovez a je to...taky me to trvalo delsi dobu :grinning: :grinning: takze bud v klidu.....taky jsme hrozne sikovna na tyto veci.....kocarek je super a sportak je jeste lepsi...uz se tesim,az ho budu moct dat.....a jak rikam...sup na Vladise,at je mimi a je tvuj ti ho poslu...... :dizzy_face:
16. črc 2010 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
no čoko ,abych v něm nevozila leda medvěda :rolling_eyes:
16. črc 2010 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
nebo vopici ,po vladísovi furt chlastá hajzl .. :rolling_eyes:
16. črc 2010 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar ,to nebudes....ja porad verim,ze se to povede....a uz se tesim az budu moct dat kocarek dal :dizzy_face:
16. črc 2010 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar,asi dodrzuje pitny rezim v tom teple......
16. črc 2010 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
čoko já mu na to seru ..já nemůžu mám prášky a stejně na můj vkus se do toho piva nějak dal.. :rolling_eyes: ne ,že by se tam potácel to ne ,ale basu na víkend ..to se mi zdá ujetý,mě sere ta pravidelnost ,beztak už je závislej
16. črc 2010 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar ,to je moc to mas pravdu,ale co stim nadelas...skoda,ze snim neni domluva....
a co vubec dela Vladis......
16. črc 2010 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jakj jako co dělá? ted odjel na chatu ..jinak je guma
16. črc 2010 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Teda co se tak rozchlastal Vladis? :zipper_mouth:

holky my chcipneme tim dusnem a vedrem.
17. črc 2010 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele ani mi o něm nemluvte přijel z chaty něco kvůli práci hrozně jsme se zhádali a odjel a doufám ,že nejméně na týden..kdyby navždy taky bych nebrečela ..ježiš ten mě nasral :rolling_eyes:
17. črc 2010 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni to je na hovno! Mrzi me ze mas takovy scheisse vztah. Ja si to neumim predstavit,ze bych se takhle depcila. Stacili mi ti pitomci exaci. :frowning2:
17. črc 2010 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám samý pitomce .. :stuck_out_tongue_closed_eyes: vladís se omluvil a koupil mi dárek ,takže se chce usmiřovat a to jsem mu teda zase řekla věcí ..se divim.. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: dojede zítra a jak bude drzej tak zase odjede ..
17. črc 2010 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak aspon ze se umi omluvit. Ale na jak dlouho vid.
18. črc 2010 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda,leno aspon se omluvil jak pise nadis......
nadis a co vy jak se mate?Nejakou fotecku nam dej at vidime jak roste Kaja :dizzy_face:
18. črc 2010 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jsem byl na nakupu takhle......
18. črc 2010 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
čoko to je hrozný tam vypadá jako velikej už ..a jak se tváří ,to bude modýlek :dizzy_face: kde je to nedavno vyprdnutý miminko?
18. črc 2010 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
nadi jo je to na chvíli zase ,my totiž spolu neumíme řešit problémy,já ho furt musim do něčeho lámat,male do důležitých věcí ..v něšem mi přijde sakra nevyzrálej a to je to už starej pardál
18. črc 2010 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar ,to mas pravdu a to mu jsou 2 mesice hrozny co jak to utika a nam dr.rekl,ze je o mesic a pul na pred a taky se tak chova.....uz to neni jednoduchy ho udrzet......je hrozne hyperaktivni,tak uz presmyslim a o tom,ze budeme chodit plavat,at se vybije a bude treba klid.....
18. črc 2010 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Coko mas facebook? Me to sem nejde pres mobil dat. :frowning2:
18. črc 2010 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
To leti co? Uz to zacina byt velky kluk. :slight_smile: ach jo. Ja chci aby to tak neuteklo a Kajusinek byl takhle maluskaty delsi dobu.
18. črc 2010 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nadis.h jasne mam poslu ti do IP.....
18. črc 2010 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo nadi souhlasim nejsladší jsou mminečka co se daj mazlit v náručí
18. črc 2010 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
čoko na 2 měsíce se tváří nějak moc dospělácky ,to bude nějakej chytrolínek,jé kdyby se dobře učil to byste měli pohodičku.. :dizzy_face:
18. črc 2010 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coko.joko teda , jak je duležitej :grinning: :grinning: je krasnej :dizzy_face:
jinak všechny vas zdravím :dizzy_face: mam tu do středy neteř, tak moc času sedět na konoj nemam :frowning2:
18. črc 2010 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
18. črc 2010 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek