IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

coko.joko
16. črc 2010

Ahojda,
nejak nestiham...vcera jsme byla od rana venku,vzdy jen domu na jidlo a zase ven v parku jak duchodce jsem sedela,lustila krizovku a Lenny spal jak to nej miminko....cely den a i celou noc uzasny.....ted si ho vzal cokotata ven a ja uklizim jak idiot byt,protoze jsem se na to uz nemohla koukat na ten bordel..takze ze me tece jak z vola a jsem hotova...jeste musim vydrbat hrazdicku pro prcka a seru na to......soudedka tu huli na balkone a jde sem kour a ja bych si hned zapalila 😝 😝 tak asi pujdu zavrit okno....
Medu,to fakt neprectu ani lupou co jsem si vzala na to...tak nam napsi co tam je.......

coko.joko
16. črc 2010

Dala jsme fotky do albicka,tak mrknete...... 😀

lenkacar
16. črc 2010

tentokrát jsem je našla ..moc hezky vám roste

coko.joko
16. črc 2010

@lenkacar no vidis jak to zmaknes,kdyz chces...... 😀

lenkacar
16. črc 2010

no minule jsem se ,ale taky snažila a nešlo to ,asi jsem neměla dobrej den 😀 😝 mě se líbí ten kočárek 😵

coko.joko
16. črc 2010

@lenkacar ja jsme ted prisla na to jak tam davat ty jmena,ze mam kliknout na odpovez a je to...taky me to trvalo delsi dobu 😀 😀 takze bud v klidu.....taky jsme hrozne sikovna na tyto veci.....kocarek je super a sportak je jeste lepsi...uz se tesim,az ho budu moct dat.....a jak rikam...sup na Vladise,at je mimi a je tvuj ti ho poslu...... 😵

lenkacar
16. črc 2010

no čoko ,abych v něm nevozila leda medvěda 🙄

lenkacar
16. črc 2010

nebo vopici ,po vladísovi furt chlastá hajzl .. 🙄

coko.joko
16. črc 2010

@lenkacar ,to nebudes....ja porad verim,ze se to povede....a uz se tesim az budu moct dat kocarek dal 😵

coko.joko
16. črc 2010

@lenkacar,asi dodrzuje pitny rezim v tom teple......

lenkacar
16. črc 2010

čoko já mu na to seru ..já nemůžu mám prášky a stejně na můj vkus se do toho piva nějak dal.. 🙄 ne ,že by se tam potácel to ne ,ale basu na víkend ..to se mi zdá ujetý,mě sere ta pravidelnost ,beztak už je závislej

coko.joko
16. črc 2010

@lenkacar ,to je moc to mas pravdu,ale co stim nadelas...skoda,ze snim neni domluva....
a co vubec dela Vladis......

lenkacar
16. črc 2010

jakj jako co dělá? ted odjel na chatu ..jinak je guma

nadis.h
17. črc 2010

Ahoj holky. Teda co se tak rozchlastal Vladis? 🤐

holky my chcipneme tim dusnem a vedrem.

lenkacar
17. črc 2010

hele ani mi o něm nemluvte přijel z chaty něco kvůli práci hrozně jsme se zhádali a odjel a doufám ,že nejméně na týden..kdyby navždy taky bych nebrečela ..ježiš ten mě nasral 🙄

nadis.h
17. črc 2010

Leni to je na hovno! Mrzi me ze mas takovy scheisse vztah. Ja si to neumim predstavit,ze bych se takhle depcila. Stacili mi ti pitomci exaci. ☹

lenkacar
17. črc 2010

já mám samý pitomce .. 😝 vladís se omluvil a koupil mi dárek ,takže se chce usmiřovat a to jsem mu teda zase řekla věcí ..se divim.. 😀 😝 dojede zítra a jak bude drzej tak zase odjede ..

nadis.h
18. črc 2010

Tak aspon ze se umi omluvit. Ale na jak dlouho vid.

coko.joko
18. črc 2010

Ahojda,leno aspon se omluvil jak pise nadis......
nadis a co vy jak se mate?Nejakou fotecku nam dej at vidime jak roste Kaja 😵

coko.joko
18. črc 2010

To jsem byl na nakupu takhle......

lenkacar
18. črc 2010

čoko to je hrozný tam vypadá jako velikej už ..a jak se tváří ,to bude modýlek 😵 kde je to nedavno vyprdnutý miminko?

lenkacar
18. črc 2010

nadi jo je to na chvíli zase ,my totiž spolu neumíme řešit problémy,já ho furt musim do něčeho lámat,male do důležitých věcí ..v něšem mi přijde sakra nevyzrálej a to je to už starej pardál

coko.joko
18. črc 2010

@lenkacar ,to mas pravdu a to mu jsou 2 mesice hrozny co jak to utika a nam dr.rekl,ze je o mesic a pul na pred a taky se tak chova.....uz to neni jednoduchy ho udrzet......je hrozne hyperaktivni,tak uz presmyslim a o tom,ze budeme chodit plavat,at se vybije a bude treba klid.....

nadis.h
18. črc 2010

Coko mas facebook? Me to sem nejde pres mobil dat. ☹

nadis.h
18. črc 2010

To leti co? Uz to zacina byt velky kluk. 🙂 ach jo. Ja chci aby to tak neuteklo a Kajusinek byl takhle maluskaty delsi dobu.

coko.joko
18. črc 2010

@nadis.h jasne mam poslu ti do IP.....

lenkacar
18. črc 2010

jo nadi souhlasim nejsladší jsou mminečka co se daj mazlit v náručí

lenkacar
18. črc 2010

čoko na 2 měsíce se tváří nějak moc dospělácky ,to bude nějakej chytrolínek,jé kdyby se dobře učil to byste měli pohodičku.. 😵

dadous
18. črc 2010

@coko.joko teda , jak je duležitej 😀 😀 je krasnej 😵
jinak všechny vas zdravím 😵 mam tu do středy neteř, tak moc času sedět na konoj nemam ☹

dadous
18. črc 2010

😵