• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
autor
@koblichzek a kolik máš?kojíš jenom jo?
22. črc 2010 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a měříš kolik?ale co,buď za to ráda,alespoň můžeš jíst kolik chceš a budeš vypadat pořád mladě :sunglasses:
22. črc 2010 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zaplať Bůh, ještě pořád jen kojím. Nevím jak to, ale z mého okolí a že jich je dost - mé kamarádky vůbec nemají mlíko. nechápu. Takže jsem šťastná.
22. črc 2010 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no abych pravdu řekla,já nemůžu říct,že bych žrala třeba 8krát za den,protože já žeru tak nějak furt :angry:
22. črc 2010 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meduna Měřím 169cm. No jo, ona to taky není medu žádná sláva vypadat jak svlečenej párek. Si nemyslí. Víš jak mě bolí všechny klouby, jak Lidunku tahám a ohýbám se k ní? potřebovala bych aspoň 10kg nabrat.
22. črc 2010 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to je dobře,je to pro ty miminka nejlepší,když se kojí a i ten kontakt je nádhernej
22. črc 2010 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jukněte na Stream.cz - Úchvatné děti - Výborné! Dítě, které se vyděsilo vlastním pšoukem . Jsem se fakt nasmála :grinning: :grinning: :grinning:
22. črc 2010 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to bys mohla s fleku dělat modelínu :wink: tak já měla před pár lety 47 a 165cm a doktorka na mě řvala,že jsem anorektická :confused:
22. črc 2010 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě se kdysi taky ptali, jestli nejsem anorektička :grinning:
22. črc 2010 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Medu, na modelínu by bylo třeba ještě vyměnit ksicht :grinning:
22. črc 2010 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobrý :grinning: taky se někdy leknu :grinning:
22. črc 2010 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no to určo ne,žádná výměna :wink:
22. črc 2010 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak dneska se mě už nikdo neptá :grinning: :grinning:
22. črc 2010 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je fakt, že Lidunce se to stalo taky, když jí taťka hlídal. Byl z toho v šoku. Prdla si a pak začala chudinka strašně plakat. Asi jí to pěkně zabolelo.
22. črc 2010 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meduna Mě zase říkají, proč se taky jednou nenajím
22. črc 2010 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to víš a ještě ta zvuková kulisa k tomu,to je něco nového pro ní
autor
asi to máš v rodině-hubenost
To je fakt, máma byla taky do přechodu hubená. Medunko, tak já zas fičím. Načerpat sílu. Lidunka se sice budí v noci už jen jednou, ale spánek je dobrý na mlíčko. Tak se měj moc krásně a zase někdy pa
22. črc 2010 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@koblichzek koukam že tatka je z maly taky pěkně vysratej vid? :grinning:
22. črc 2010 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@koblichzek,tak ahoj a zese jukni někdy :slight_smile:
22. črc 2010 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dadous Jo to teda je. A to dřív říkal, že určitě nebude :grinning:
22. črc 2010 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: to video je boží :grinning:
22. črc 2010 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@koblichzek no jo jsou všichni stejny :grinning:
22. črc 2010 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda,
vcera jsem byla u kadernika muzu vam rict docela mazec.....chtel me udelat na hlave nejakou cinu,ale ja chtela klasiku jsem se bala,ze budu vypadat jako ET.....no a pak jsme sla na pout a tam do 24 hod...pak tramvaji s Lennym a s cokotatou dom.......takze krasny den.......dneska tu mame parec jako prase a ja sla hrozne aktivne ven a jdu do parku,ze posedim na lavicce nahazu kacenkam papu a v tom blazinec tolik policajtu a hned at to opustim,ze tam je bomba a ja vykulena letim pryc a oni to uzavreli a uz tam nabehli v tom skafandru a zaclo to...takze veselo se tu clovek nenudi.........................tak sedim ted doma na prdeli a premyslim co varit az se me z hlavicky kouri.... :grinning:
23. črc 2010 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coko.joko čusík :dizzy_face: to jsme měli před 14ti dněma tady u nas, nějaka šílenka volala že ve spořitelně je bomba :sweat_smile: tak se to tady hemžilo cajtama :grinning: tak pak hod fotéčku at vidíme jak si klasna :dizzy_face:
23. črc 2010 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dadous ,ahojjjj
no krasna haha jen trochu vylepsena,ta barva co jsem mela pred tim hrozny a tak mam zpatky melirky...taky koukam veselo u vas.....a co Nikca jak jeste dlouho ty reminky bude mit....
23. črc 2010 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
včera jsme byly na kontrole, tak jí to povolil o jednu dírku a říkal že to vypada dobře :confused: no ale na rtg jdeme až za tři měsíce :stuck_out_tongue_closed_eyes: no uvídíme příští měsíc, to jdem zas na kontrolu :confounded: ale víš co, niki si na ně už zvykla, je furt vychechtana takže je moc nevníma :grinning:
23. črc 2010 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dadous ,tak to je dobre,ze nebreci.....musi to bejt hrozny vid a to ma i na noc...a jak dlouho je bude mit.....no ja vim,ze od sestry Nikola je mela taky a docela dlouho,ale ona porad brecela a tak ji to pak nedavali na noc a taky se ji to lepsilo :sunglasses:
23. črc 2010 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravím!!!!!!!!!!!!!!kšírky se vydrží ,hlavně aby byla v poho..
23. črc 2010 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek