IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

meduna
autor
24. črc 2010

ahoj,
Coko sluší ti nová kedlubna 😀 Kolik,že jsi platila?
jo to je ta co bývá tady u nás dvakrát do roka,Volksfest se to jmenuje,no a pak se stěhujou dál,tak teď jsou u vás.Taky na nic nechodím,jen autíčka a divokou myš a občas horskou dráhu,ale to musím jít pak hned domu 😀

blazenkaa
24. črc 2010

Ahojky Kobylky
@coko.joko moc ti to sluší jsi hezká maminka
takové atrakce to je něco na mě ,klidně by jsem šla na všechno ale musel by jít někdo semnou teda ty věže jak jsi vyfotila to je nádhera to já miluju

coko.joko
24. črc 2010

Ahoj holky,
ja zase byla courat venku 😀 ted Lenny papa a jde na kute a ja si dam neco k jidlu a pujdu taky jsme nejak unavena..jinak vam dekuji za pochvalu 😵 ale blazenko to klame......je videt jen ksichtik.....
medu,ty blaho stalo to 75euro....sileny.......

coko.joko
24. črc 2010

Skoda,ze jsme tak rosprskany po Cr....nebyl by marnej srazik.....porad si jen tady pisem... 😉

meduna
autor
24. črc 2010

fuj,to je ale hnus cena 😝 😝 😝 😝 tady je to taky tak,byla u mě Mája-ne včelka 😀 😀 😀 a ta platila stovku a to má docela krátké vlasy,jako jsou to nehorázný ceny.Já už jsem to dotáhla tak daleko,že to melíruju sama,nebo vyprudím Romana 😀 😀 ale ten se brání zuby nehty,nechce. 😀

meduna
autor
24. črc 2010

no jednou už málem srazík byl a ani nevím proč to padlo.Tak jsem se sešla jen s Dadouškem a taky jsem viděla Naďu,no a tee slyšela přes telefon 🙂 takovej jemnej hlásek a já takovej vyhulenej co 😀

blazenkaa
24. črc 2010

NAzdárek ženušky jdu se na vás chvilku kouknout jestli mohu

meduna
autor
24. črc 2010

proč bys nemohla 🙂 ale dnes je tady mrtvolno

blazenkaa
24. črc 2010

@meduna Kampak jste se stratily

blazenkaa
24. črc 2010

no to koukám nikdo nikde

coko.joko
24. črc 2010

@meduna ,ja jemnej hlasek jsem cela jemna holka 😀 😀 vsak ty mas taky krasny hlasek...no,ale to se asi tady do hromady neda nikdy..
@blazenkaa ,jak je tobe holka....

blazenkaa
24. črc 2010

copak jsi prováděla dneska Medu nebyla jsi taky náhodou na pouti jako coko

meduna
autor
24. črc 2010

asi odpočívaj všechny a užívaj manži 😎

meduna
autor
24. črc 2010

ale kdyby se chtělo,tak se to dohromady dá 🙂

blazenkaa
24. črc 2010

@coko.joko mě je pořád stejně akorát mám nějakej kašlíček a ještě mě malinko pobílá v krku ,ale už je to jen malinko sna to nebude tomu nějak vadit

meduna
autor
24. črc 2010

ne já nebyla,my jí tady teď nemáme,bude až někdy v srpnu,nebo začátek září,nevím přesně.

coko.joko
24. črc 2010

ja bych kecala,ale breci me ditko...takjdu uspavat...treba tu pak budete..... 😵

meduna
autor
24. črc 2010

@blazenkaa nebude

meduna
autor
24. črc 2010

tak šup,šup za Lennym 😵

blazenkaa
24. črc 2010

@coko.joko já myslím že tu chvilku pobudeme žejo
@meduna

blazenkaa
24. črc 2010

@meduna jsem jako přestala i kouřit dneska jsem si dala jednu od čtvrtka a moc mi to nejelo

meduna
autor
24. črc 2010

@blazenkaa no ty to bereš teda z gruntu,já už hulení neřeším

meduna
autor
24. črc 2010

co pejska mamky?

coko.joko
24. črc 2010

tak vam povim houkaji tu sanitky porad a je to frmol......v Duisburgu,ktery je od nas 20km,byla ta loveparty a v tom tunelu se uslapali 15 lidi uz a plno zranenych a vozi to sem do Düsselu,takze porad houkaj.....to je hrozny......
tatka si vzal Lennyho a dava mu mlicko

blazenkaa
24. črc 2010

@meduna mě jak bolelo v krku tak to bylo docela krutý to mi to proto ani nechutnalo a teď mi to ani nepříjde

blazenkaa
24. črc 2010

@coko.joko tak to vám Lenísek asi moc spát nebude chudáček

meduna
autor
24. črc 2010

@coko.joko zrovna jsem na to koukala v netu,prej panika jako kráva a nikdo neví proč

coko.joko
24. črc 2010

blazi,ja taky prestala hulit,ale az kdyz jsem vedela,ze jsem tehule a pak jeste vim,ze jsem hulila do nejakyho 8tt a pak me bylo moc zle a prestala jsem uplne.....ted me to smrdi zatim......tak uvidime jak to bude dal....... 😀

blazenkaa
24. črc 2010

@meduna maky pejsek to je dílo skáček 1.5m vysoko je to hroná jak já říkám čuryna ,ale když je utahaná tak to je miloučkej pejsek

meduna
autor
24. črc 2010

zrovínka tady vříská sousedovic malá,teda ta má ječák 😲