IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

meduna
autor
30. črc 2010

@coko.joko ty mu tak říkáš i doma 😀

meduna
autor
30. črc 2010

no já doufám,že přijedu v uklízecí ráži domu a vrhnu se tady na to.Tak jedu ženy boženy,ať to mám z krku 😝 😝

coko.joko
30. črc 2010

@meduna ,neeeee je ntady na diskuzi jinak ho oslovuji jmenem,ale rikala jsem jak mu rikam na MK a tak se smal.....hitak jeden 😀 😀

meduna
autor
30. črc 2010

coko,kdyby jsi šla do clockhouse,jukni jestli uvidíš pláťáky-bílé,prošívané fialkovou nití,velikost 36,nebo 34
tady je nikde už nemaj

coko.joko
30. črc 2010

@meduna ,pomalu nespechej a kdyz uz budes v tom uklizeni tak potrebuji taky jeste doklidit tak to vem pres Düssel...ja jdu mrknout na mimi nejak dlouho spinka to je zvlastni......celou noc spal a ted zase uz 3 hodky 😕 to neni jen tak....

coko.joko
30. črc 2010

@meduna ,to je C&A....

meduna
autor
30. črc 2010

no jo,tady jedou taky prahity zase dneska 😀

meduna
autor
30. črc 2010

@coko.joko no je to v cáčku,ale jmenuje se to clockhouse

coko.joko
30. črc 2010

@meduna ,myslis jako dlouhy plataky.....36 a nebo 34 a kdyz tak koupit juuuu

meduna
autor
30. črc 2010

jedu,jinak se nevykopu,jsem stará kůže líná 😀

coko.joko
30. črc 2010

@meduna ,no ja jsme sama uz je sezona a tak ted budu od rana do vecera sama a bude me houkat.....jasne vim....mrknu beru mobil a kdyz tak pisnu bo zavolam

coko.joko
30. črc 2010

@meduna ,Wo*eeeee,krasna mlada holka jsi.....

meduna
autor
30. črc 2010

34 jsou asi lepší,jo jsou dlouhé,kapsáče.Lítala jsem jak kuna a nesehnala,myslím něco kolem 15až 18Eur,nejsem si jistá.schválně jestli u vás jsou

baronek
30. črc 2010

@meduna tak práci zdar 🙂

meduna
autor
30. črc 2010

tak pa,nebudeš sama,je tady kobyla 😉

meduna
autor
30. črc 2010

@baronek no,já jsem vždycky líná a pak to uteče.Budu tam dvě hoďky a něco mi schramstne cesta,jedu na kole

baronek
30. črc 2010

@meduna Jo a ty taky ziješ v Německu? V pase jsem to nenašla ....

coko.joko
30. črc 2010

@meduna ,ty blazne pomalu na kole....... 😀 to jsem taky zvedava jestli tu budou.....
@baronek ,to je nemka jak vysita.....akorat je 500km odeme skoda velka to bychom asi nic neudelali uz vubeckdyby byla u me nekde kousek 😀 😀 ty blaho to by bylo...

baronek
30. črc 2010

@coko.joko A ty ses dostala do Německa jak?

coko.joko
30. črc 2010

@baronek ,ja jsem tady s pritelem,ktery tu dela a tak jsem sla snim,abych nemusela bejt v CR sama 😵

baronek
30. črc 2010

@coko.joko tak to jo 🙂 To já bych šla taky 🙂

coko.joko
30. črc 2010

@baronek ,no ja tu jsem uz 10 let a nekdy bych chtela jit zpatky uz.....

baronek
30. črc 2010

A do Artu jste chodili v Německu nebo tady v Čechách? Vidíš a mě by zase lákalo jet někam za hranice 😅 A navíc určitě suprově šprechtíš a já kvůli tomu chodím na kurzy do jazykovky? 😠

coko.joko
30. črc 2010

@baronek ,ne byla jsem 2 krat v Brne a jednou v Arlete.....jinak sprechtim,ale ze spani 😀 neumim nemecky nejde to hlavicky a tak se stim peru kazdy den

baronek
30. črc 2010

@coko.joko Každej se s něčím pereme 🙂 A kdybych šprechtila alespoň ze spaní, tak by to bylo super 🙂 Ze mně to leze jak z chlupatý deky 😲

coko.joko
30. črc 2010

@baronek ,no,ale 10 let s tim bojuji jako prase a to si rikam pokazdy a mam i knizky a zacnu se ucit dva dny a pak na to zase prdim,ale treba ted v porodce kdyz jsem rodila,tak jsem se pekne snazila potila aby me rozumeli a slovnik v ruce a uz to jelo....

baronek
30. črc 2010

@coko.joko když člověk chce, tak umí všechno, co? Nevím, co bych dělala v německé nemocnici, slovník by mi asi moc nepomohl 🙂 a nepsala jsi náhodou, že jdeš nakupovat?

coko.joko
30. črc 2010

@baronek ,jo jdu,ale manzel neni doma je jeste na zimaku a Lenny spi jak dudek a tak musim pockat,az se vzbudi a dam mu najist mastime ven.....ale jak rikam je dnes nejak unaveny porad spi

baronek
30. črc 2010

to bude tím počasí 😲 Je u vás taky škaredě?

coko.joko
30. črc 2010

@baronek ,prave zetady sviti pupen a je krasne teplo...lidi chodi v kratkych rukavech

baronek
30. črc 2010

@coko.joko Jé, to se ale máte 🙂 nás to snad čeká o víkendu 😨 Tak já taky mastím něco dělat. Užívej si nákupy 😵