• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
Ahoj holky, ty fotky jsou bomba, já bych ten prográmek taky prosila :sunglasses: Dá se poslat na e-mail?
Jinak Medu - moc hezká fotka, ale ta předtím byla hezčí, tam jsi byla opravdu jako princezna, co princezna - královna ze zámku :grinning:
Houby u nás rostou, ale nemůžu na ně chodit sama, protože bych zabloudila, mám hroznej orientační smysl :fearful:
31. črc 2010 v 06:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda,teda vy kecalky.......ja se vcera sekla ve meste na pivku a pritahla i cokomimi a s cokotatou ve 23hod :grinning: :grinning: malej dostal najist v hospode okolo pul osme a spal do 7 do rana uplne super.....no medu to nevadi akorat me bylo hrozne divny,ze to nezvedas a tak jsem nadavala na lavicce venku pred C&A co je s tebou a ze asi cizi cisla neberes..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no hlavne,ze mam i na pevnou linku.....R.byl trochu prekvapeny,kdyz to zvedl a ja na nej hned na ferovku----Ahoj,tady Pavlina je doma Alena a on chvilku ticho a pak jo,ale to je pevna linka a tak ja musim pro ni jit :grinning: :grinning: sem se musela usmat....asi to necekal vid........
blazenko,teda ty jedes s tema fotkama ja se podivam jeste na ten jeden program a poslu vam ho sem taky je to jeste lepsi nez tenhle,ale tam se musi clovek zaregistrovat,ale je to zadarmo..
31. črc 2010 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meduna teda ty jsi taková šikulka
31. črc 2010 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coko.joko já ti moc děkuji za ten prográmek doufám že to nějak nevadí že jem ho poslala holčičkám.Budu se moc těšít až bude další prográmek .Mě o moc bavé dělat takhle fotečky ,alespoň se trošku zabavím a nemyslím na to
31. črc 2010 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazenkaa ,nevadi aspon tady bude veselo,ted budou vsichni delat fotky :grinning:
31. črc 2010 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
hlavně, abyste i psaly mezi vytvářením uměleckých děl :astonished:
31. črc 2010 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek Jen se neboj jsou chvíle kdy tu nikdo není ,ale zase doby kdy to tad člověk ani nestíhá takové nárazové
31. črc 2010 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meduna no koukam že fufina je medialní hvězda :grinning:
31. črc 2010 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coko.joko to nam sem určitě hod :dizzy_face: myslím ten programek :grinning:
31. črc 2010 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky,

@coko.joko no on myslel,že volá jiná Pavlína a bylo mu to divny,protože ten hlas mu neseděl :grinning: :grinning: ,no a tebe zná hlavně pod Cokomámou :grinning: a pak taky když to zvedl a ty jsi chtěla mě,tak věděl,že udělal chybu,když zvedl ten telefon u něho na stole ten já nenávidím,já mám přenosnej a s tím se mi telefonuje dobře,nesnáším totiž ,když musím trčet u telefonu na jednom místě :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. črc 2010 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mediání hvězda právě leží na gauči,seřvala jsem jí a pak jí volám aby přišla a šprajcla se,tak jsem tady ječela jak Hitler a ona se ti mě bojí :astonished:
31. črc 2010 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meduna jestli ona nebude nějaka moc citliva :grinning:
31. črc 2010 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska jsme byly na prcinkuli, to je pout, a zpívala tam abba rivaivl, ty jo nikča začla vyvadět a chechtat se
:grinning: asi to bude zpěvačka :grinning: jo a koupila jsem ji to pěnovy puzzle na zem s patem a matem, ale jen proto že je tomu menšímu podobna :grinning: :grinning: :grinning:
31. črc 2010 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dadous :grinning: :grinning: :grinning: prcinkule=porcinkule
31. črc 2010 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
asi jo,no ale já jsem ještě víc a už si tady dělám výčitky jako kráva co jsem to za hovado,že na ní řvu a ještě jak mi utíkala,když jsem sí chtěla dát do vany,tak jssem se ohnala,že jí chytnu a ona se vysmekla a já chňapla a za ocas :frowning2: a ona pískla :cry: :cry: :cry: :cry:
31. črc 2010 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
co je zase s tou kobylou :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
31. črc 2010 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
pat a mat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak je na Pata nebo Mata
31. črc 2010 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja nevím kterej je kterej :sweat_smile: ten malej tlustej :grinning: :grinning:
31. črc 2010 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ale fakt,když si ho vybavuju máš recht :grinning: :grinning:
31. črc 2010 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja jak to viděla, tak to bylo jasny :grinning:
31. črc 2010 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jů naušničky a máš je v albumu?
31. črc 2010 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne nemam :sweat_smile: ale ted stejně bude mít ty nastřeleny pecky,naušničky ji dam pak až za měsíc, tak pak vyfotíme :dizzy_face:
31. črc 2010 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ani tady dneska nebyla Blaženka :confused:
31. črc 2010 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo Coko až se ukážeš,jaký bylo vítání?
31. črc 2010 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak jsem zase hodila změnu :grinning: :grinning: :grinning:
1. srp 2010 v 00:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nahodím jinou :angry:
1. srp 2010 v 00:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no tak snad už je to gut :grinning: a nejni to moc princeznovské :sunglasses:
1. srp 2010 v 00:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meduna Ty jsi opravdu kočka :slight_smile:
1. srp 2010 v 06:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, taky vám posílám jednu fotku, abyste si mě mohly spojit s nějakým obličejem :grinning: - loňská svatební. Pa pa
1. srp 2010 v 06:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ještě jednu :frowning2: Je hezký, se těma fotkama zase probírat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. srp 2010 v 07:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek