IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

coko.joko
1. srp 2010

Zdar devcatka,
koukam tady se kecalo a ja tu nebyla 😒 ,ty blaho neco na me leze..v krku me boli jao prase......se bojim aby to nechytil Lenny...ted kdyz to nejmin potrebuju,cokotata,dnes zahajuje sezonu v 17 hod.a bude porad tam..... 😖

@meduna ,tobe to takkkkkk slusi holka jsi jak 20citka 😎 jinak vitani bylo v poho,prisla pani a dala nam darky...nejakou knizku na hrani tu latkovou,rachtatko a krsny trico a na tom napsano Düssel baby...pak spustu slev i na plavani.takze mam radost.....chudak R.to jsem ho nechtela vylekat....
@dadous ,je a fotecka je kde s nausnickama ja chci videt tu nasi Nikcu jak ji to moc slusinkuje.......jinak taky nevim ktery je pat a ktery mat....
@baronek ,taky moc slusi pani.... 😵 a ty krasny saty je to je bomba......ty ses vdavala v loni.......to ja uz v roce 2007 a kdyz se podivam na ty fotky tak se i smeju.......

jinak ten program sem hodim behem dne....vcera jsem to dala blazence a uz vyrabi fotecky a jde ji to krasne je to holka sikulka......

blazenkaa
1. srp 2010

ahojky holčičky přeji krásnou neděli a k tomu ještě slunečnou nebo aspoň tady u nás .

@coko.joko zase mě moc nepřechval jen jsem to zkoušela azase tak moc úchvatné to odemě nebylo .

@baronek moc moc ti to na těch fotkách ssluší jsi moc hezká ženská a krásné šaty
@meduna teda ty to měníš jako ponožky.asi by jsem tam měla taky dát nějakou jinou,ale vypadáš furt jak kdyby ti bylo 18 a já tu včera byla ,ale nikdo tu nebyl a večer jsme byly u rodičů opíkat
@dadous už se taky moc těším až nám sem dáš Nikolku s krásnejma naušničkama

dadous
1. srp 2010

ahojda, holky naušničky až ve čtvrtek 😵 pak hned vyfotím 😵

baronek
1. srp 2010

Ahoj holky, tak jsem měla den D. Jestli má někdo souseda blbce, tak jsme to my. On nás nechá vrátit zahradu do původního stavu a to nás úpravy stály třicet tisíc 😲 Nevím, jestli se smát nebo brečet 😒

dadous
1. srp 2010

@baronek a proč? 😕

baronek
1. srp 2010

To je na dlouhé vyprávění 😲 tak alespoň ve stručnosti. Postavili jsme si načerno boudu na nářadí a moc blízko u jeho pozemku. On nás za tu boudu samozřejmě udal, takže máme řízení na stavebním 😅 Nakonec řekl, že nám souhlas dá, když bude zajištěno, že mu nespadne kamenná zídka, protože při úpravách jsme strhli mez, kterou jsme ale znovu zavezli do roviny a udělali záhony. Dnes jsem za ním byla se všemi papíry a nákresy, ale řekl, že nám souhlas nedá a ty tůje, co jsme zasadili, si máme zase přesázet, protože by za pár let zasahovaly na jeho pozemek a nebudeme je moci zastříhávat, protože on nás na svůj pozemek nepustí. Boudu nás ze stavebního nechají nejspíš zbořit a všechny tarasy, co jsme udělali jsou k ničemu, protože všechno navazuje právě na boudu 😔 Asi se z toho picnu

baronek
1. srp 2010

Jo a navíc jsou to jenom chalupáři a prej ty naše čajové a kouřové dýchánky taky dlouho tolerovat nebudou. Když jsem od nich odcházela, tak jsem se tak klepala, že jsem si musela dát kořalku 😠

coko.joko
1. srp 2010

@baronek ,tak to mate taky veselo......koukam.....
@dadous ,nemas za co rada pomuzu,kdyz muzu,ale chci pak videt vytvor 😀 😵
jinak od rana super den....Lenny vymrzuje jako prase a porad ma narvany ruce v puse a ja snim byla v parku a ten tak rval,ze na nas koukali lidi a kroutili hlavama jak rval.... ja ruda jako prase a mastila domu.....takze super...doma se jen chova a ja mam uz ruce jak orangutan,takze zaver je ten,ze si fakt myslim ze mu jdou zuby a musim zitra jit koupit neco na bolest a na horecky......dadousku co davas Nikce.......

dadous
1. srp 2010

@coko.joko na horečky paralenovy čípky a na dasně jsem koupila calgel, ale nevím jestli pomaha, pže nam se ještě žuby nederou 😀

dadous
1. srp 2010

tady jsou dva vytvory

dadous
1. srp 2010

ještě jeden

blazenkaa
1. srp 2010

@dadous á tady si někdo hraje

blazenkaa
1. srp 2010

tak koukám už nikdo nikde a já se tu nudím .
Šla by jsem spát ,ale manže ať nechodím že dokoukáme film a pak půjdeme ,ale mě ten film nebaví a tu nikdo tak si tu povídám sama prosebe .
Zítra mám 10 den po KET tak by jsem chtěla skusit testnout ,ale pokuď se mi bude chtít jít ráno do města do lékárny a koupit test ,tak uvidíme .
Myslíte že by to už mohlo něco na testu ukázat ?
Tak jinak se mějte dobrou noc a já tu ještě pokoukám a jdu chrnět

baronek
2. srp 2010

@blazenkaa mod držím pěsti 😀

coko.joko
2. srp 2010

@dadous ,to je boziiiiii teda kdo to delal to je sikula........moc pekny....je videt,ze si nekdo krasne hraje.....
@baronek ,jak se mas holka 😀
a kde je zase medunkaaaaa

blazenkaa
2. srp 2010

@baronek děkuji

baronek
2. srp 2010

@blazenkaa A půjdeš si pro ten test nebo počkáš?
@coko.joko vyspala jsem se do růžova, ale v práci uzavírka měsíce, takže mazec 😢

coko.joko
2. srp 2010

@baronek ,jaky to je prosim te vyspat se do ruzova???Muzes me ten pocit popsat 😀 😀

blazenkaa
2. srp 2010

@baronek jj po 3 hodině tam mám buďdojít nebo si zavolat

baronek
2. srp 2010

@coko.joko Taky tě to čeká až Lenny vyroste 🙂 Co já bych za to dala, abych se v noci vůbec nevyspala kvůli miminu 😨

coko.joko
2. srp 2010

@baronek ,no az vyroste,tak ja budu sediva.... 😀 😀 ne musim rict,ze je hodny....breci jen kdyz mu neco je jinak je hodny....

coko.joko
2. srp 2010

@baronek ,neboj taky se dockas 😵

meduna
autor
2. srp 2010

ahoj,včera jsme byli celej den na zahrádce,opět žranice jako kráva 😝

@baronek měla jsi moc pěkný šaty a manža vtipálek jak tam dělá parohy 😀 😀
@blazenkaa tak ať je ten výsledek guuuuuuut

coko.joko
2. srp 2010

@meduna ,taky bych si dala neco grilovaneho..........ze si nerekla cokouskovi 😀 😀
tak mame doma mimi nemocny chudacek muj....od 3 hod brecinkuje a spinkal s nama....ma rymu,kasel a ted uz i teplotu 38 a pul stupne dolu,takze 37,5 a porad by se chtel jen nosit a me je ho takkkkkk lito....

meduna
autor
2. srp 2010

jejda chudiška malej 😢 přijdu později musím se šakalem ven

coko.joko
2. srp 2010

@meduna ,tak ho hlidej sakala jednoho 😀

baronek
2. srp 2010

@coko.joko To se ti pak taky chce brečet, když nemůžeš malýmu pomoct, co?

blazenkaa
2. srp 2010

tak jsem tu anikdo semnou

coko.joko
2. srp 2010

@baronek me povidej mam ho od rana na ruce a kdyz usne tak ho polozim a za chvilku zase breci a tak ho zase vezmu a za dnesek jsem nic neudelala 😵 a mam toho az nad hlavu.

meduna
autor
2. srp 2010

tak jsem vylezla a jsem na kost promoklá 😝 takovej obr chcanec,jsem jí táhla domu a srala za pochodu 😀