IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?
medunaautor
2. srp 2010
kuwa honí mě mlsná a tady nic jen zima a světlo v lednici =-)
coko.joko
2. srp 2010
@meduna ,tady taky chcije jako prase koukam a sviti do toho slunicko....metaky honi mlsna sice lednicka narvana,ale nic pro me....
baronek
2. srp 2010
tak my máme jasno, ale bohužel musím být do pěti v práci :-o
medunaautor
2. srp 2010
tady se honěj mraky,je šedo ale teplo,chcanec ustal,ale dneska na procházku se šakalnicí nejdu,jse líná.To zas bude prudit jako blázen :-p
medunaautor
2. srp 2010
@baronek to už uteče 😉
coko.joko
2. srp 2010
tak udelaj jen okruh okolo baraku a mas to..ja bych sla hned ven.......tady uz taky prestalo a je ducha......
medunaautor
2. srp 2010
možná k večeru,teď jsem líná :-p
medunaautor
2. srp 2010
chci zlikvidovat mouchu,dožírá mě už půl hodiny,furt se po mě plazí,zvednu se po špičkách jdu pro utěrku a ta svině to snad cítí a nemůžu jí najít ]-( ]-(
coko.joko
2. srp 2010
@meduna ,no ja ti asi koupim placacku na elektriku to das tam kde je moucha a ono ji to seskvari 😃 😃 tak budes litat po byte a vrazdit......
medunaautor
2. srp 2010
jo znám,máma to má to je prdel,tam škvařím vždycky,no ale škvař venku u králíků 😃 😃 tam to je nekonečný příběh 😃 😃
coko.joko
2. srp 2010
@meduna ja jsem to prave videla tady v obchode a rikala jsem ze bych to koupila babicce ta sedi a porad mlati v lete mouchy tak by to mela jednodusi 😃 😃 😃 😃
coko.joko
2. srp 2010
@coko.joko ,me boli tak v krku,do toho se me blokl krk se nemuzu otacet a strili to do zeber.......
coko.joko
2. srp 2010
A jeste ke vsemu jsme debil,protoze si pisu sama sobe.....takze je nejlepsi uz nic nedelat a jit spat,ale to bohuzel nemuzu,takze vysiram na netu a delam tady kraviny..... 😃
coko.joko
2. srp 2010
@meduna jsme te nasla na internetu se podivej na ..... x-) jsem detektiv colombo 😃
medunaautor
2. srp 2010
a co krček ještě bloklej :-p
coko.joko
2. srp 2010
@meduna ,ty blaho krk je bloklej jako prase cekam na cokotatu a musi me udelat masaz nebo se poseru...uz mam v sobe prasky a nic.....
medunaautor
2. srp 2010
v kolik dorazí cokotáta?
coko.joko
2. srp 2010
@meduna ,to je ve hvezdach holka........malej breci a spi u toho tak to nejak nechapu a tak ho tu houpu a cekam co bude teda :-|
medunaautor
2. srp 2010
možná to ještě zalomí
coko.joko
2. srp 2010
@meduna ,jo uz to zalomil,ale jak mu vypadne dudl tak breci tak jako si stezuje...... x-)
medunaautor
2. srp 2010
krapítko nůďo dneska :-p :-p :-p
coko.joko
2. srp 2010
@meduna ,bych tu kecala,ale zlato je vzhuru a tak si snim musim hrat....uz mu je lepe je to videt na ocich jak snim sijou certi.....
dadous
2. srp 2010
ahojda x-)
@coko.joko no hral si dadouš, ja jsem se v tom nevyznala 😃
tak co ta blaža?
medunaautor
2. srp 2010
už se neozvala 😞
dadous
2. srp 2010
@meduna no tak to víme zase prd 😕
dadous
2. srp 2010
nikča s karlem
medunaautor
2. srp 2010
pěkný.Panečku jak se taky rozvaluje Karlik
dadous
2. srp 2010
@meduna 😃 no moc se mu nechtělo 😃
coko.joko
2. srp 2010
ja myslela,ze to sem pisla nevyslo ji to podle krve....ja jdu uspavat.Nikolka jako vzdy bozi....... x-) jo tak dadous je tak sikovna no me to taky vzdy trva nez si to dam zase do hromady a pak uz to jde samo.....
dadous
2. srp 2010
@coko.joko ale už mě to naučil 😃 no chudak blaží, zase je to na nic 😢

Začni psát odpověď...

Odešli