• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
@meduna tak to druhý taky umím
2. srp 2010 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a zase chčije :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. srp 2010 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meduna tak to dělám já taky všechny skříně jsem šroubovala já
autor
@blazenkaa a ještě kávičku k tomu :grinning:
@meduna tady je pěkně ale meteostanice mi ukazuje že bude taky pršet ,ale zatím tu je krásných 22 stupňů
2. srp 2010 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
moje pokusy o pletení-katastrofa,vnitřně mě to tak znervovalo,že jsem myslela že zkolabuju :grinning:
@meduna kávičky takymůžu
autor
teplo je tady taky,ale dojí s přestávkama celej den,já šla jen pro cigára je to 3minuty a byla jsem durch
2. srp 2010 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@blazenkaa já piju turečka
2. srp 2010 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@blazenkaa ty překapávaný srágory nemusím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. srp 2010 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky už mám vymyšlenou prácičku na zejtra když vím že mohu dělat chci vybourat dveře zabetonovat hrany a namontovat tam zatahovačky
2. srp 2010 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meduna tak to já ráda rozpust s mlíčkem .
Kerva ani ta televize nechce hrát jak vidí že jsem nasraná tak blbne
2. srp 2010 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@blazenkaa :confused: :confused: :confused: no tak takovej prachlap zase nejsem :grinning: :grinning: to já jen takový ošmrdovačky,ale tohle :confused: :confused: jo ještě vybourat,to bych zvládla,protože nasraná jsem tak stokrát do hodiny :grinning: ale betonovat???a ještě ty tvoje odborný výrazy-hrany :grinning:
2. srp 2010 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@blazenkaa práskni do ní :grinning:
2. srp 2010 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meduna no tak vidíš jak se snažíš :sweat_smile:
2. srp 2010 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meduna to jsem zkoušela jebka jedna zajebaná ani to nepomohlo jsem minule kupovala k televizi novej adapter protože tamtej starej byl v prdeli dráty a jsem to 3x letovalo chvilku to šlo a zase to vypadávalo a teď mi to s novým děla taky kurva jedna
2. srp 2010 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@dadous no to jo :grinning:
2. srp 2010 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazenkaa koukam prace všeho druhu :dizzy_face:
2. srp 2010 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@blazenkaa a tvůj chlap dělá co,když ty vše uděláš :confused:
2. srp 2010 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
meje nádobí :grinning:
2. srp 2010 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: taky jsem na to zrovna myslela :grinning: asi blažence vaří :dizzy_face:
2. srp 2010 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak devcata ja vas uklidnim medu jsem s tebou na taky nic neumim co tu bylo recino..ve skole siti a ja si prisla prst ke stroji do dneska mam jizvu na prste..pletecni,hackovani to ani nevim jak se drzi a bourani bych zvladla taky,protoze nasrana jsem taky porad.....jo a perlicka v lete jsem byla u nasich a tata rezal drevo a ja ze budu rovnat do kulny co je na tom skladat prkynka a tak vam skladam a mela jsem radost plna kulna a na najednou rana a uz to slo dolu :grinning: takze ani to me nejde.......
2. srp 2010 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@blazenkaa se šroubovákem a on v zástěře u kamen :grinning: :grinning: :grinning:
2. srp 2010 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
blazenky chlap dela dela bezny prace jako,luxuje,vari,uklizi,pere,vesi pradlo a blazenka dela ty muzsky prace :dizzy_face: :dizzy_face:
2. srp 2010 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@coko.joko :grinning: :grinning: :grinning: tak já se taky hrnula u mamky do podobných prací ale jen do okamžiku,než se vykulil na polenu pavouk.Poleno letělo do prdele a já taky :grinning:
2. srp 2010 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja zas nemam vlohy pro zahradničení, na to je u nas dadouš :grinning: pleje zalejva a sazí :grinning:
@meduna no jak se to veme snažím se jak se to říká co si neudělám to nemám ale ta televize mě se... už jsem to rozďála a zase dala dohromady a stejně nic
autor
@coko.joko jo jsem si ho předtavila,běžné domácí práce :grinning: :grinning: :grinning: já jsem ráda,že si Roman zapamatoval vůbec za ty roky,kde má šuplík s ponožkama :grinning:
2. srp 2010 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coko.joko ne to není tak taky pracuje mužský práce ,ale mě to baví a nechci ho k omu pustitjen když mi něco nejde
2. srp 2010 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meduna ,to ja mela vyhodu,ze tata jak to rezal tak tam zadny nebyl jinak bych se posrala taky.... :grinning: :grinning: :grinning: dala jsem sprsku a slysim Lennyho jak narika a cokotata mu povida....jsi jeste malicky musis spinkat tak zavri ocicka a spinkej :grinning: :grinning: :grinning: se poseru..........
2. srp 2010 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek