IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

blazenkaa
2. srp 2010

@meduna tak to druhý taky umím

meduna
autor
2. srp 2010

a zase chčije 😝

blazenkaa
2. srp 2010

@meduna tak to dělám já taky všechny skříně jsem šroubovala já

meduna
autor
2. srp 2010

@blazenkaa a ještě kávičku k tomu 😀

blazenkaa
2. srp 2010

@meduna tady je pěkně ale meteostanice mi ukazuje že bude taky pršet ,ale zatím tu je krásných 22 stupňů

meduna
autor
2. srp 2010

moje pokusy o pletení-katastrofa,vnitřně mě to tak znervovalo,že jsem myslela že zkolabuju 😀

blazenkaa
2. srp 2010

@meduna kávičky takymůžu

meduna
autor
2. srp 2010

teplo je tady taky,ale dojí s přestávkama celej den,já šla jen pro cigára je to 3minuty a byla jsem durch

meduna
autor
2. srp 2010

@blazenkaa já piju turečka

meduna
autor
2. srp 2010

@blazenkaa ty překapávaný srágory nemusím 😝

blazenkaa
2. srp 2010

taky už mám vymyšlenou prácičku na zejtra když vím že mohu dělat chci vybourat dveře zabetonovat hrany a namontovat tam zatahovačky

blazenkaa
2. srp 2010

@meduna tak to já ráda rozpust s mlíčkem .
Kerva ani ta televize nechce hrát jak vidí že jsem nasraná tak blbne

meduna
autor
2. srp 2010

@blazenkaa 😕 😕 😕 no tak takovej prachlap zase nejsem 😀 😀 to já jen takový ošmrdovačky,ale tohle 😕 😕 jo ještě vybourat,to bych zvládla,protože nasraná jsem tak stokrát do hodiny 😀 ale betonovat???a ještě ty tvoje odborný výrazy-hrany 😀

meduna
autor
2. srp 2010

@blazenkaa práskni do ní 😀

dadous
2. srp 2010

@meduna no tak vidíš jak se snažíš 😅

blazenkaa
2. srp 2010

@meduna to jsem zkoušela jebka jedna zajebaná ani to nepomohlo jsem minule kupovala k televizi novej adapter protože tamtej starej byl v prdeli dráty a jsem to 3x letovalo chvilku to šlo a zase to vypadávalo a teď mi to s novým děla taky kurva jedna

meduna
autor
2. srp 2010

@dadous no to jo 😀

dadous
2. srp 2010

@blazenkaa koukam prace všeho druhu 😵

meduna
autor
2. srp 2010

@blazenkaa a tvůj chlap dělá co,když ty vše uděláš 😕

blazenkaa
2. srp 2010

meje nádobí 😀

dadous
2. srp 2010

😀 😀 taky jsem na to zrovna myslela 😀 asi blažence vaří 😵

coko.joko
2. srp 2010

tak devcata ja vas uklidnim medu jsem s tebou na taky nic neumim co tu bylo recino..ve skole siti a ja si prisla prst ke stroji do dneska mam jizvu na prste..pletecni,hackovani to ani nevim jak se drzi a bourani bych zvladla taky,protoze nasrana jsem taky porad.....jo a perlicka v lete jsem byla u nasich a tata rezal drevo a ja ze budu rovnat do kulny co je na tom skladat prkynka a tak vam skladam a mela jsem radost plna kulna a na najednou rana a uz to slo dolu 😀 takze ani to me nejde.......

meduna
autor
2. srp 2010

@blazenkaa se šroubovákem a on v zástěře u kamen 😀 😀 😀

coko.joko
2. srp 2010

blazenky chlap dela dela bezny prace jako,luxuje,vari,uklizi,pere,vesi pradlo a blazenka dela ty muzsky prace 😵 😵

meduna
autor
2. srp 2010

@coko.joko 😀 😀 😀 tak já se taky hrnula u mamky do podobných prací ale jen do okamžiku,než se vykulil na polenu pavouk.Poleno letělo do prdele a já taky 😀

dadous
2. srp 2010

ja zas nemam vlohy pro zahradničení, na to je u nas dadouš 😀 pleje zalejva a sazí 😀

blazenkaa
2. srp 2010

@meduna no jak se to veme snažím se jak se to říká co si neudělám to nemám ale ta televize mě se... už jsem to rozďála a zase dala dohromady a stejně nic

meduna
autor
2. srp 2010

@coko.joko jo jsem si ho předtavila,běžné domácí práce 😀 😀 😀 já jsem ráda,že si Roman zapamatoval vůbec za ty roky,kde má šuplík s ponožkama 😀

blazenkaa
2. srp 2010

@coko.joko ne to není tak taky pracuje mužský práce ,ale mě to baví a nechci ho k omu pustitjen když mi něco nejde

coko.joko
2. srp 2010

@meduna ,to ja mela vyhodu,ze tata jak to rezal tak tam zadny nebyl jinak bych se posrala taky.... 😀 😀 😀 dala jsem sprsku a slysim Lennyho jak narika a cokotata mu povida....jsi jeste malicky musis spinkat tak zavri ocicka a spinkej 😀 😀 😀 se poseru..........