IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

dadous
3. srp 2010

@meduna neboj víno dame, to si občas dam 😀 😵

meduna
autor
3. srp 2010

@dadous vem si antikáču na to raději 😀

dadous
3. srp 2010

@meduna jo leda tak v televizi 😀 😀

dadous
3. srp 2010

@meduna jo s tou anti to mi děla pěknej problem, jsem si na stary kolena musela dat nudíka aby mi každej den připoměl že mam polknout prašek 😀

dadous
3. srp 2010

nudík=budík 😀

meduna
autor
3. srp 2010

@dadous jsem pochopila co je nudík,tak já si taky natáhnu nudíka na zítra ráno 😀

meduna
autor
3. srp 2010

nudík-budík-dudlík,tady to ještě bude časem mooooc zajímavý 😀 😀

meduna
autor
3. srp 2010

tak mordu mám vypucovanou a táhnu do toho pelechu,dobrou a nezapomeň zítra na nudíka a antikáču,nebo bude malej Mat,když už je Pat 😀 😀
@dadous

dadous
3. srp 2010

@meduna jo nudík je na každej den 😵 😵 pa

coko.joko
4. srp 2010

Vcera jsem potkala holku ceskou ma stejne staryho kluka jako ja jen my jsme 11.5 a ona je 16.5 a bydli od dva vchody od nas sranda co.......takze slovo dalo slovo a docela je dobra tak tu mam kamosku s prckem a uz jsme se prihlasili od 31.8 do skolky kde jsou deti male a uci se tam spoustu veci a je to na motoriku toho ditete a takova priprava....tak jsem rada....a od 4 mesicu budem chodit i plavat...
Dnes v 08:36 • 1 dítě • Odpověz

coko.joko
4. srp 2010

Teda vy toho zase nekecaly to se neda ani docist 😀 ................

coko.joko
4. srp 2010

Medu si to uzij na Housce a fakt bacha na ten alkohol je to svine a moc dobre chutna,ale pak druhy den ta bolehlava 😀 😀 😀 no tady je vetsi mesto,ale maji velky ho.......taky to tu neni takze jedinepres net......
blazenka,teda to je ulovek a pry ze nerostou a podivejme se na blazenku kampak na to chodis 😀 😀
dad,to je bomba ja vytuhla mala my vcera byli taky nakupovat a malej spi a najednou rev pres cely kram a tan mel takovej zachvat se mu neco zdalo bo co..... 😕 😕 lidi na me cumeli a co muzu delat .......

baronek
4. srp 2010

Já to taky nestíhám číst 🙂 Coko, to je fajn, že máš kámošku 😀 a je to češka?

coko.joko
4. srp 2010

@baronek ,jo je ...... 😀
holky dneska mam radost...Lenny vcera vecer okolo devaty se me takkkkk po...ze to mel vsude a tak sel do vany a pak chtel flasku jak rval a u ni vytuhl a spal do 8 do rana 😕 😕 takze ja se krasne vyspala poprve.....asi ho budu koupat okolo ty devaty vecer a vzdy vytuhne..ted me tu sedi na kline a hrozne mava ruka asi vam chce taky neco napsat.... 😀

baronek
4. srp 2010

@coko.joko Tak ho k tomu pusť 😀

coko.joko
4. srp 2010

@baronek ,jo to by vam toho napsal 😀

baronek
4. srp 2010

@coko.joko no právě, ale víš jakou by měl radost, kdyby mohl mlátit do klávesnice? 🙂

coko.joko
4. srp 2010

@baronek ,ted se tu vztekal jak blazen a koukam na nej a on spi 😀 😀 komediant jeden........da si 5 minut a bude klid..v pul jedenacty mu dam flasu a dam ho kocaru a nebo do toho vaku,ale tam nechce bejt a pujdem koupit Mlicko a udelame prochazku a doufam,ze nezacne prset 😀 dneska jsme cely den samotinky cokotata ma trenink a odpolko foceni na plakaty a karticky 😀 modeliny holkejky to bych chtela videt 😀

baronek
4. srp 2010

@coko.joko A jak jsi přišla k hokejostovi? Určitě to není jednoduchý, když není skoro vůbec doma, co? 😝

coko.joko
4. srp 2010

@baronek ,on neni hokejista teda driv jo,ale uz nehraje jen jako hobby a ted dela masera u hokeje 😀 ale je furt v pr......ted maji pripravu mesic a od zari sezonu....no ja si za ty roky uz zvykla bejt porad sama...hlavne pres leto jsem byla vzdy v Hradci a pak u nasich a tam spoustu kamaradu a cokotata byl tady a ja za nim jezdila az ke konci zari,ale ted jak je prcek tak to nejde,protoze musime chodit k dr.na kontroli a ockovani...takze snad uz pristi rok budeme pak dele v Cr.....

baronek
4. srp 2010

@coko.joko A v Německu plánujete být jak dlouho? Určitě to má ale výhodu v penězích, ne? 😲

coko.joko
4. srp 2010

@baronek 😀 penize 😀 podle toho co myslim,ze je vyhoda......a kolik je pro tebe hodne penez 😝 a pokud to pujde tak budem tady.........ale urco do budoucnosti chci jit zpatky 😵

baronek
4. srp 2010

@coko.joko spíš jsem myslela lepší peníze než v Čechách 😕 Určitě si nemyslím, žr jste milionáři 😀

coko.joko
4. srp 2010

@baronek ,tak to urcite ma lepsi penize nez v CR......to nemuzes srovnat,ale zase tady je vse drahy.......

coko.joko
4. srp 2010

Tak moje zlato porad spi a ja udelala tolik veci to je bomba,kdyby mu to vydrzelo ted porad a chtel spinkat kazdy dopoledne tak to by bylo super 😀 a to jsem i luxovala a snim to ani nehlo spi tady u me v kuchyni v lehatku a je videt,ze se mu to libi.....hraje mu tu radio a je v poho....na to je teda zvyklej od mala na radio a hluk.....

baronek
4. srp 2010

@coko.joko to je třeba, aby si děti zvykly na hluk 🙂 Já bych to taky tak dělala 😀

meduna
autor
4. srp 2010

udazte babuchy 😉
tak cokoládka má novou českou kejmo 😉 to jsou náhody co 🙂
Jo a kdy se vrátí ta Lenka z dovči?snad se u nich vše uklidnilo a Lenka se dala do pořádku,alespoň trochu,protože takové bolístka nejdou ruk cuk 😢

blazenkaa
4. srp 2010

NAzdárek koylky koukám že jste si zase dnespa povádaly o 106 zase mám co dočítat .
Zrovna jsem si říkala kdepak je ta LEnička že jsem jí tu už dlouho neviděla

nadis.h
4. srp 2010

Cauky,
Blazenko jak Ti to dopadlo?

dadous
4. srp 2010

hojda, no lena ma bejt tenhle tyden na chajdě ne?