• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
@meduna neboj víno dame, to si občas dam :grinning: :dizzy_face:
3. srp 2010 ve 23:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@dadous vem si antikáču na to raději :grinning:
@meduna jo leda tak v televizi :grinning: :grinning:
@meduna jo s tou anti to mi děla pěknej problem, jsem si na stary kolena musela dat nudíka aby mi každej den připoměl že mam polknout prašek :grinning:
3. srp 2010 ve 23:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
nudík=budík :grinning:
3. srp 2010 ve 23:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@dadous jsem pochopila co je nudík,tak já si taky natáhnu nudíka na zítra ráno :grinning:
3. srp 2010 ve 23:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nudík-budík-dudlík,tady to ještě bude časem mooooc zajímavý :grinning: :grinning:
3. srp 2010 ve 23:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak mordu mám vypucovanou a táhnu do toho pelechu,dobrou a nezapomeň zítra na nudíka a antikáču,nebo bude malej Mat,když už je Pat :grinning: :grinning:
@dadous
3. srp 2010 ve 23:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meduna jo nudík je na každej den :dizzy_face: :dizzy_face: pa
3. srp 2010 ve 23:41  • Odpověz  •  To se mi líbí

Vcera jsem potkala holku ceskou ma stejne staryho kluka jako ja jen my jsme 11.5 a ona je 16.5 a bydli od dva vchody od nas sranda co.......takze slovo dalo slovo a docela je dobra tak tu mam kamosku s prckem a uz jsme se prihlasili od 31.8 do skolky kde jsou deti male a uci se tam spoustu veci a je to na motoriku toho ditete a takova priprava....tak jsem rada....a od 4 mesicu budem chodit i plavat...
Dnes v 08:36 • 1 dítě • Odpověz
4. srp 2010 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda vy toho zase nekecaly to se neda ani docist :grinning: ................
4. srp 2010 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Medu si to uzij na Housce a fakt bacha na ten alkohol je to svine a moc dobre chutna,ale pak druhy den ta bolehlava :grinning: :grinning: :grinning: no tady je vetsi mesto,ale maji velky ho.......taky to tu neni takze jedinepres net......
blazenka,teda to je ulovek a pry ze nerostou a podivejme se na blazenku kampak na to chodis :grinning: :grinning:
dad,to je bomba ja vytuhla mala my vcera byli taky nakupovat a malej spi a najednou rev pres cely kram a tan mel takovej zachvat se mu neco zdalo bo co..... :confused: :confused: lidi na me cumeli a co muzu delat .......
4. srp 2010 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já to taky nestíhám číst :slight_smile: Coko, to je fajn, že máš kámošku :grinning: a je to češka?
4. srp 2010 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek ,jo je ...... :grinning:
holky dneska mam radost...Lenny vcera vecer okolo devaty se me takkkkk po...ze to mel vsude a tak sel do vany a pak chtel flasku jak rval a u ni vytuhl a spal do 8 do rana :confused: :confused: takze ja se krasne vyspala poprve.....asi ho budu koupat okolo ty devaty vecer a vzdy vytuhne..ted me tu sedi na kline a hrozne mava ruka asi vam chce taky neco napsat.... :grinning:
4. srp 2010 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coko.joko Tak ho k tomu pusť :grinning:
4. srp 2010 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek ,jo to by vam toho napsal :grinning:
4. srp 2010 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coko.joko no právě, ale víš jakou by měl radost, kdyby mohl mlátit do klávesnice? :slight_smile:
4. srp 2010 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek ,ted se tu vztekal jak blazen a koukam na nej a on spi :grinning: :grinning: komediant jeden........da si 5 minut a bude klid..v pul jedenacty mu dam flasu a dam ho kocaru a nebo do toho vaku,ale tam nechce bejt a pujdem koupit Mlicko a udelame prochazku a doufam,ze nezacne prset :grinning: dneska jsme cely den samotinky cokotata ma trenink a odpolko foceni na plakaty a karticky :grinning: modeliny holkejky to bych chtela videt :grinning:
4. srp 2010 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coko.joko A jak jsi přišla k hokejostovi? Určitě to není jednoduchý, když není skoro vůbec doma, co? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. srp 2010 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek ,on neni hokejista teda driv jo,ale uz nehraje jen jako hobby a ted dela masera u hokeje :grinning: ale je furt v pr......ted maji pripravu mesic a od zari sezonu....no ja si za ty roky uz zvykla bejt porad sama...hlavne pres leto jsem byla vzdy v Hradci a pak u nasich a tam spoustu kamaradu a cokotata byl tady a ja za nim jezdila az ke konci zari,ale ted jak je prcek tak to nejde,protoze musime chodit k dr.na kontroli a ockovani...takze snad uz pristi rok budeme pak dele v Cr.....
4. srp 2010 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coko.joko A v Německu plánujete být jak dlouho? Určitě to má ale výhodu v penězích, ne? :astonished:
4. srp 2010 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek :grinning: penize :grinning: podle toho co myslim,ze je vyhoda......a kolik je pro tebe hodne penez :stuck_out_tongue_closed_eyes: a pokud to pujde tak budem tady.........ale urco do budoucnosti chci jit zpatky :dizzy_face:
4. srp 2010 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coko.joko spíš jsem myslela lepší peníze než v Čechách :confused: Určitě si nemyslím, žr jste milionáři :grinning:
4. srp 2010 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek ,tak to urcite ma lepsi penize nez v CR......to nemuzes srovnat,ale zase tady je vse drahy.......
4. srp 2010 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak moje zlato porad spi a ja udelala tolik veci to je bomba,kdyby mu to vydrzelo ted porad a chtel spinkat kazdy dopoledne tak to by bylo super :grinning: a to jsem i luxovala a snim to ani nehlo spi tady u me v kuchyni v lehatku a je videt,ze se mu to libi.....hraje mu tu radio a je v poho....na to je teda zvyklej od mala na radio a hluk.....
4. srp 2010 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coko.joko to je třeba, aby si děti zvykly na hluk :slight_smile: Já bych to taky tak dělala :grinning:
4. srp 2010 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
udazte babuchy :wink:
tak cokoládka má novou českou kejmo :wink: to jsou náhody co :slight_smile:
Jo a kdy se vrátí ta Lenka z dovči?snad se u nich vše uklidnilo a Lenka se dala do pořádku,alespoň trochu,protože takové bolístka nejdou ruk cuk :cry:
4. srp 2010 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
NAzdárek koylky koukám že jste si zase dnespa povádaly o 106 zase mám co dočítat .
Zrovna jsem si říkala kdepak je ta LEnička že jsem jí tu už dlouho neviděla
4. srp 2010 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cauky,
Blazenko jak Ti to dopadlo?
4. srp 2010 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
hojda, no lena ma bejt tenhle tyden na chajdě ne?
4. srp 2010 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek