• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
@coko.joko taky s tím chodíš tak zakloněna dozadu? :grinning: :grinning:
5. srp 2010 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazenkaa krabice na dort jdou rozložit ne?
5. srp 2010 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coko.joko vem si rukávky :grinning: a sladké sníky
@dadous to jo ale musím to sundat z toho tácu
ještě mě dneska čekají udělat houby na sušení jsem zase dostala tác
5. srp 2010 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dadous ,no vypadam jak debil :grinning: :grinning: a to jsem sla na nakup a prdel nej.......batoh na zadech a Lennyho v klokance a v obchode me spadla penezenka na zem,protoze me to prekazi na brichu a ja se nemohla ohnout,protoze by me vypadl Lenny :grinning: :grinning: :grinning: takze trapas jako prase.......a jestli se ptat jak to dopadlo,tak jsem se musela pomalu sednout na bobek a zase prace vztat..ta u pokladny uz hotova a ja ruda az na prdeli :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@blazenkaa ,mam kruh.........
5. srp 2010 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coko.joko ten rudej zadek nebyl určitě vidět přez ten batoh
5. srp 2010 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak se tu mějte já jdu na ty houby aby mi uschli ještě dneska a já mohla dát ještě jednu
5. srp 2010 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdar ženy, tak u nás bude nejspíš do neděle pršet, v jižních Čechách hrozí záplavy, to bude zase víkend :slight_smile: A to máme zítra grilovačku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. srp 2010 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda,tak jukam od rana mam maleho na ruce a uz je mam orangutan mazec ma zase svuj super den.....ted teda usnul,ale na jak dlouho UFFF.....do toho krec v brise jako prase a ono OOOO prijela me teta na 5 dnu a to mam teda velkou radost...kdyz tu nebyla rok tak me to vubec nevadilo...takze dns super den.......tak mam v sobe prasky na bolest a doufam,ze to bude v pohode....
6. srp 2010 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coko.joko Jo tyhle návštěvy znám :slight_smile: A teď můžeš setírat prach ve výškách, když máš prodloužené ruce :grinning:
6. srp 2010 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holčičky taky se jdu na vás podívat koukám že jste si dnes poc nepovídaly tak to mám hned přečtené
@coko.joko tak to jsme na tom stejně mě taky dneska přijela teta tak že to je jasný že nic.To máš ruce jako Saxána že ? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. srp 2010 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
hojda tak mě taky asi pomalu navštíví teta, asi po tý anti :angry: :angry:
6. srp 2010 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
6. srp 2010 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek se nesměj :sweat_smile: jsem myslela jak si to při kojení užiju bez vložek a jen co jsem začla zobat pilule tak mrcha je tady :angry:
6. srp 2010 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čus ženy, tak dneska jsme vyřešili spor se sousedem :angry: Ale není to moc dobrý, ale už jsem si zanadávala a přežiju to. Napsal nám další požadavky, co musíme udělat, jinak prý nám územní řízení nepodepíše. Napsal tam třeba že musíme nasázet tůje metr od jeho pozemku (před týdnem tam byli a nechal nás je přesázet :grinning: nebo zavést taras do výše, do které nebyl ani odkopaný. V pondělí jdeme na stavební nahlásit, že zahajujeme demolici a zahradní domeček si postavíme prostě jinde :astonished: Fandís se bude snažit rozebrat, co se dá, abysme nemuseli platit materiál a zaplatíme znovu za práci, protože neumíme zedničit :grinning: Musím něco vymyslet a život mu trochu znepříjemnit a v prvé řadě ho přestanu zdravit :grinning: :grinning:
6. srp 2010 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak koukám, že dneska mají asi všichni jinej program :cry:
6. srp 2010 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek koukam že mate taky supr sousedy :confounded: my zas mame v baraku takovy fety, maj tři velky psy a na společny zahradě dělaj každej tejden dejchanky :angry: zhuleny a vožraly :angry: :angry:
6. srp 2010 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dadous to je paráda, když máš doma malý mimino :grinning: A domluvit se s nima nedá? A vy bydlíte v paneláku? Nejhorší je, že sousedy si nevybereš a my budeme asi první, kdo zboří boudu dva na dva metry :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. srp 2010 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak se loučím, jdu se psem a pak spinkat, zítra musím ještě na čtyři hodiny do práce :grinning:
6. srp 2010 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je v pr...i :angry: jsou nějaky zavistivy ne :confused: my bydlíme v baraku, jsou tu 4 byty, vedle nas duchodkyně, ta nic neřekne pže se jich bojí, dole ženska ktera je většinou pryč a přijede občas na víkend, ta jim taky nic neřekne no a my jsme tady za vysíraky, pže jsme jim několikrat řekly at si hlídaj psy, ktery tady volně běhaj a ja vím houby jestli se mu líbím nebo ne :sweat_smile: zkratka velkejch psu se bojím a oni teda jako nechapou proč :confounded: no a když se tady sejde ta jejich parta tak tu běha po zahradě i 6 psu :angry: nikdo s tím nic nemuže udělat , jen mužou čekat až se něco stane :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to už bude pozdě žejo :confounded:
6. srp 2010 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dadous a @baronek ,koukam super sousedi....a clovek se nevybere.....taky tady mame idioti.....nad nama cernoch si porad mysli,ze je v busi,pod nama ind ten porad vari same kari a smrad jako prase a o pulnoci se modli a zpiva a vedle bulharky a ty maji mejdany,takze pohoda....... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
jinak dadousku,bud rada,ze ji jeste nemas a snad jeste mit nebudes to je opruz jako prase ti povim.....zase u sebe mit tampony a vlozky dej me pokoj......
6. srp 2010 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coko.joko prej nemam :sweat_smile: začínam špinit tak čekam že se to rozjede :angry: hele janysek už ma mimi?
6. srp 2010 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dadous ,hihihi.....ja uz ji mam jako prase.......jasne janys uz ma Stepanka.....
6. srp 2010 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coko.joko jee tak to jsem prošvihla, tak ji musím napsat :dizzy_face:
6. srp 2010 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coko.joko hele vy jste takovej mezinarodní barak :grinning:
6. srp 2010 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
zaarec kobylky jakpak je dneska pozdravuje vás Janýsek o víkendu půjde domu
6. srp 2010 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazenkaa hoj blaži, co dort , líbil se?
6. srp 2010 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dadous ahojky no asi jo vezla ho tam mamka když šla do práce
6. srp 2010 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazenkaa se po něm určitě zaprašilo :dizzy_face:
6. srp 2010 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek