IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

baronek
10. srp 2010

@dadous No doufám, že to půjde rychle, ale teď jsem četla v arťácké diskusi, že tam jedna holčina volala a absolutně nemají místo, tak doufám, že v září bude 😀

baronek
10. srp 2010

@dadous Ještě mi prosím vysvětli, jak u vás našli spermie, když jste měli taky azoospermii. Vy jste byli na operaci nebo přirozeně? 😔

dadous
10. srp 2010

@baronek no jo ted jsou taky dovoleny 🙂

baronek
10. srp 2010

@dadous to mě vůbec nenapadlo. Jak můžou mít v takových zařízeních dovolenou? 😀 😅 🙂

dadous
10. srp 2010

@baronek david chdil k andrologovi a tam zjistily že , když měl v dětství operaci kvuli nesestouplym varlatum, tak to tam asi moc přiškrtily. měli jsme jedno spermio tady od nas z nemocnice a tam se nic nenašlo, takže ho rovnou poslaly k andrologovi a ten udělal všechny možny vyšetření a pak teda že udělame ještě jedno spermio, no a našlo se 6 spermii 😵 takže jsme riskly IVF a vden odběru jich tam měl 5 😅 naštěstí to stačilo akorat k těm mejm čtyřem vejcum 😀

baronek
10. srp 2010

@dadous to je moc hezký 🙂 Fanda žádnou operaci neměl. U nás bude problém tedy jinde. A vlastně ta vyšetření genetikou nekončí, ještě nás čeká určitě urolog nebo androlog a mně je z těch pojmů zle 😝 Moc bych si přála, abysme jsme jedno IVF do konce roku zkusili 😅 A vajíčka se ti oplodnila všechna?

dadous
10. srp 2010

ne ne , zbyly jen dvě embria, zavedly obě a je z toho nikča 😵 no uvidíš co ta genetika, třeba to bude rychlejší než si myslíš 😀

baronek
10. srp 2010

@dadous Třeba jo 🙂 necháme se překvapit 😔

meduna
autor
10. srp 2010

ahoj ,posílám zdravici na konoj.už jsme doma,bylo to krásný,ale krátký 😢 dočtu vše zítra,juknu na naší koňovskou krasavici s náušničkama,pže je už má 😵

blazenkaa
10. srp 2010

@meduna ahojda ženská tak jakpak bylo jsem slyšela nějaké halekání z Housky nebyla jsi to ty 😀

meduna
autor
10. srp 2010

@blazenkaa nene,to já halekala až po Housce u sestřenky 😀 😀

blazenkaa
10. srp 2010

@meduna a co voda neměly tam

meduna
autor
10. srp 2010

jo hrůza,sestřenka měla plnej sklep,kotelnu a kuřárnu ☹ moje máma má zalitou celou zahradu,všechno v prdeli

meduna
autor
10. srp 2010

baráky zatopený 😢 jsem bulela,je mi líto těch lidí.V Mimoni,baráky na odpis ☹ U sestřenky to nebylo tak hrozný,ale i tak to stačilo,čerpadla aby ta voda šla pryč.kýblů co jsem vytahala,ale to bylo o ničem,nová voda furt přitejkala

lenkacar
11. srp 2010

ahoj medu je to fakt hrůza ,u nás byla zrovna sestřenka z Ústí..sledovali tv a furt volali domu..ale tam gut ..jsou ve vsi kus za Ústim

baronek
11. srp 2010

Těch povodní je za poslední dobu nějak moc a stát lidem vůbec nepomůže, já bych se složila, kdyby se mi zaplavil barák a ještě bych ho neměla splacenej a kde vzít další peníze, že jo? 😀 Je mi jich děsně líto.

coko.joko
11. srp 2010

Ahojda,
tak hlasim,ze nam je dnes presne 3.mesice 😀 😀 😀

@baronek ,v Arlete maji vzdy dovcu takhle a me v loni to vlastne taky museli posunout o 2 mesice diky dovce....
@lenkacar ,jakpak je tobe Leno??Doufam,ze uz lepe....
@meduna ,a co ty frajerko jak bylo na Housce....cokotata rikal,jak asi medu...maji tam ty zaplavy,tak doufam,ze je v poradku..... 😵 😵 😵
@blazenkaa ,ty se dobre domluv v Arlete a pak nam dej vedet co a jak.......

baronek
11. srp 2010

@coko.joko Jsem z toho taková nervózní, když jsem se dozvěděla, že i do Artu budu muset čekat třeba další měsíc. Včera večer jsem na sebe vylila hrnec polívky, když jsem ji vyndavala z lednice a dneska v práci děs běs, všechno budu muset nejspíš překontrolovat 😲

coko.joko
11. srp 2010

@baronek,nebud nervozni to ti neprida...aspon budou odpocaty 😵 a den blbec mam taky nekdy.....

baronek
11. srp 2010

@coko.joko To doufám, že budou odpočatý 😀 Někdy mám normálně nutkání jít přebrat věci po synovcích, co mi dává na půdu segra, ale pak si řeknu,že je to předčasný a jsem v pr...

lenkacar
11. srp 2010

ahojky čoko..je mi furt stejně ..vladís řeší chatu a já chodim do práce,takový stav -bod mrazu

lenkacar
11. srp 2010

dneska mám odpol.páč si šéfka na 2dny rozmyslela dovku ,že se doma nudí ,tak aspon to nebude pro mě tak dlouhé..tak si ještě zítra přispim trošku ,oni tady vedle zateplujou barák ,takže rachot a to se moc spát nedá ,cikáni sekali trávu a tak jsem radši vylezla a šla vařit..

coko.joko
11. srp 2010

@lenkacar ,leno taky bych sla spat.....jsem uplne kaputo.....dneska rano jsem mela takkk zalepeny ocicka,ze jsem mela co delat je odlepit 😀 to verim tady taky vzdy brzo rano makaji a v 10hod ticho idioti...
@baronek ,no ja taky mela tyhle stavy,ale pak jsem si rekla a nic uz nehrabu a bude lip......a taky bylo jsem si nasla jinou zabavu....

baronek
11. srp 2010

No vidíte a já se vstáváním nemám problémy, nejradši bych dělala od šesti, ale bohužel mám od devíti 😲 a odpoledne se potom dost vleče 😝

coko.joko
11. srp 2010

@baronek ,no ja vzdy rada spala a ted si musim zvykat na to,ze to proste nejde...pres den kdyz usne tak ja delam neco doma,aby to tu vypadalo jako u lidi a varit.....a kdyz je vzhuru coz je pres den vetsinou,tak si snim hraju a delam kraviny a pak vecer okolo ty 22 hod usne ja padam taky uz a jsem hotova.......
@dadous ,neni neco silnejsiho na noc co bych mohla dat Lennymu me pripada,ze mu to mliko uz nestaci na noc....ja mu dam 200ml na noc a on za hodinu rev a musi dostat znova a pak treba za pul hodky jeste a pak teprve usne...a me pripada aby pil nejakych 350ml moc...

dadous
11. srp 2010

@coko.joko ja nevím tak zkus nějakou kaši do flašky, jestli dělaj od tří měsícu, jinak lenyskovi vše nej k tříměsíčninam 😵

dadous
11. srp 2010

😒 tak jsem koukala, a dělaj až od 4 tyho měsíce 😕

coko.joko
11. srp 2010

@dadous ,no prave,ze je vse od 4.mesicu a tak se budu muset zeptat naseho dr.ted v pondeli tam jdu,tak se poptam,protoze to neni mozny jak ma porad hlad 😀 je asi po me.......jo moc dekuje a posila za to pusinku 😵 😵 ne tobe,ale Nikolce 😎

dadous
11. srp 2010

@coko.joko 😀 když byl lukaš mimino, tak už jsem mu davala do sunaru piškoty 😀 jenže dnes je to všechno jinak 😀

coko.joko
11. srp 2010

@dadous ,ja bych mu uz ted dala rizek s bramborem jak na nas kouka,kdyz jime 😀