IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

meduna
autor
30. srp 2010

@baronek no to dnešk bude krutej,nejlepší je jak jsou přítulňáci po tom chlastu 😀 teda aspoň R mě furt volá a hrooozně potřebuje slyšet jak ho miluju a chce se tulit

baronek
30. srp 2010

@meduna to nevím, něco si našel v lékárničce 😀

meduna
autor
30. srp 2010

jako deset stupňů je tady 😲

baronek
30. srp 2010

Tady je taky zima jak pr.. a navíc u nás prší a to mám dneska dovolenou a jsem zvědavá, jak dají řemeslníci ty panely na střechu, chodím se pořád koukat z okna, jestli nespadli 😝

meduna
autor
30. srp 2010

@baronek tady taky chčije od rána,teď teda přestalo,ale zase začne,poslouchala jsem předpověď.neboj,nespadnou,snad to nedělaj poprvé a musej být nějak na to lezení po střeše vybavený 😅 teda si myslím..
no to je normál,jak má člověk volno počo stojí za hovno 😖

coko.joko
30. srp 2010

@meduna ...musis dat teply fusky,at mas teplo od nozicek.....tady je taky klada se okosilo fujjjjj...to uz budu muset dat Lennymu i cepici na hlavicku......
@baronek ...teda to je romantik...........ja taky trpim a proto nepiju....

meduna
autor
30. srp 2010

@coko.joko fusky mám,ale zatím to nezabralo,jdu hodit záda na gauč,nebo jak to říkala Dadoušek tenkrát jdu hodit gauč na záda 😀 😀

coko.joko
30. srp 2010

@meduna 😀 😀 ja bych sla taky a hned a spala bych do rana a nic bych nechtela jsem kaputo.....ale muzu hodit tak maximalne Lennyho do kocarku a jit ven 😀 😀

blazenkaa
30. srp 2010

ahojky holčičky jdu se na vás mrknout a nikdo nikde zase mám na vás smůlu

blazenkaa
30. srp 2010

koukám že prší úplně všude tady taky prší každý den a skoro cely. Asi bydeme zachvilku topit a to mě štve protože jsme ještě nudělyly dříví brácha ma na všechno čas už asi půl roku nám chodí za hajným aby zjistil kde si ho můžeme udělat .

blazenkaa
30. srp 2010

představte is že mi každej den když jsem v práci někdo vola na telefonu se mi ukazuje jen neznámé.
Nevíte náhodou někdo jak se dá zjistit to číslo ?

meduna
autor
30. srp 2010

@blazenkaa ahoj,tak to nevím

baronek
30. srp 2010

@blazenkaa Obávám se, že to číslo nezjistíš, ten volající to má zablokovaný, ale mívají to většinou úřady 😝 My jsme dneska zatopili, ale zatím pálíme jenom bordel 😎 ale dříví už nadělaný naštěstí máme, teď jen koupit uhlí, ale na to bohužel nemáme 🙂 😉 ☹

coko.joko
30. srp 2010

@blazenkaa ..ja si myslim,ze kdyz zavolas na operatora,tak by to melo bejt k dosazeni a nebo pak na policii to by taky melo jit zjistit pres ne......

meduna
autor
30. srp 2010

Blaženka bude za agenta OO7 😎

coko.joko
30. srp 2010

@meduna .....to mas pravdu 😀 to si moc ty zada na gauc nehodila 😀

lenkacar
30. srp 2010

baronku ty máš teda doma romantika ..to kdyby napadlo vladíse tak mu hrozí přistání něčeho na palici ,sousedi věčně hážou něco z oken a hlavně večer to na ně jdou ty úklidy ..ty a navíc do toho 8 patra by mohl zpívat co by chtěl ..hm tak to se mi asi nestane .. 😕 😔 😀 😝 medu jsi na FB?

lenkacar
30. srp 2010

jo áha ona se medu tulí..tak tojo

baronek
30. srp 2010

@lenkacar no dneska bych vám nepřála vidět toho svýho velkýho romantika, vypadá, že za chvíli padne 😝

lenkacar
30. srp 2010

no baronku mě stačí to moje co ted neni zaplatpánbu doma

meduna
autor
30. srp 2010

leni byla jsem s čoklem,no jistě že jsem zmokla až na kalhotky 😠

lenkacar
30. srp 2010

😝 nezávidim

lenkacar
30. srp 2010

já vařim čočku pro zedníka a pak se jdu ostřihat ,už se na to chystam asi hodinu

meduna
autor
30. srp 2010

no tak to ti tam zedník bude lítat u stropu a bombardovat 😀 😀

milagross
30. srp 2010

cauky devcata,koukam,ze tu nekdo stavi 😀 to bude pohodlicka a teplicka
pocasi hnus fialovej,na zimni bundu 😠

milagross
30. srp 2010

co delate k veceri babuchy?Jsem bez inspirace ☹

baronek
30. srp 2010

Já dělám jenom pudink, mám na něj chuť 😀 😀 Fandíkovi dneska nějak nechutná, proč asi? 😝

meduna
autor
30. srp 2010

@baronek 😀 😀 😀 čím to asi bude 😀
@milagross ahoj 🙂
no já nevařím nic,sežrala jsem 3 palačinky a pak utopence,to je u mě normoš takhle prasit a mám teď dost 😝
no a teď mě tady prohání pes,to se snad neutahá nikdy,sviňa mě kousla do rukávu ani psát nemůžu

dadous
30. srp 2010

zdarec 😵 tady je sibiř 😠

meduna
autor
30. srp 2010

@dadous no nebuď smutná,tady taky 😝