IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

dadous
3. zář 2010

@lenkacar jo ted budou bydlet asi 100 kilaku od nas 😵 😵 😵

dadous
3. zář 2010

ale je to trochu na hovno, pže mame o jednu hlídací babičku mín 😕

meduna
autor
4. zář 2010

posílám zdravici na koňoj 😉 jo já prodávala boty, jak Bunda 😀 nebo jak se jmenoval ten čípek z toho seriálu.jinak včera opět u veterináře,Fufák měla první narkozu,chudinka,jak se bránila a nechtěla usnout,furt na mě koukala,olizovala se a padala na stranu 😢 jsem békala.No a prohlížel jí ty ušiska,má nějak zůžený zvukovody,furt neví jetli od zánětu,nebo od narození.tak jsem mu tam vysolila pěkně stovečku,takže jsem pak upadla do obr depky a den proležela.Za týden kontrola.Teď jí dávám prášky,tak snad to zabere..
A kam se stěhujou Dadoušku?a oni pouštěj ten penzion?Ani jste tam nejeli letos co?

dadous
4. zář 2010

@meduna kovanice u nymburka 😵 chudak fufu 😨

meduna
autor
4. zář 2010

a proč se stěhujou 😕

liptonek
4. zář 2010

zdravím, je tu někdo? 😕

dadous
4. zář 2010

už ten penzion nezvladaj, chtěli až za 4 roky až pujde tchan do duchodu, ale ted se jim naskytl rozestavěnej baraček, tak do toho jdou už ted 😵

dadous
4. zář 2010

@liptonek ja zrovna jdu dat spat nikču, ale za pul hodky jsem tu 😵

liptonek
4. zář 2010

no zrovna koukám, jak už to je velká slečna 🙂 neuvěřitelný. Nedávno to bylo ještě pidi miminko 😅

liptonek
4. zář 2010

dad- no zrovna koukám, jak už to je velká slečna 🙂 neuvěřitelný. Nedávno to bylo ještě pidi miminko 😅

dadous
4. zář 2010

@liptonek jo jo utíka to a za chvíli už budeš taky mamka 😵

lenkacar
4. zář 2010

medu a co má fufka za problémy? záněty? to je furt něco co ..z těch problémů nevyjdou ani lidi ani zvířata ..já musela yorkymu vytrhávat chlupy ,aby neměl furt záněty ,aby mu větraly ..

liptonek
4. zář 2010

jojo, snad už to tentokrát vyjde 😅 Už pomalu začínám pokukovat po věcech na mimíse. A s hrůzou zjišťuju kolik toho je 😀 Kdy tys začala s nakupováním?

liptonek
4. zář 2010

ahoooj Leni, jak se máš? Co je u tebe novýho?

lenkacar
4. zář 2010

ahoj ani nic ..jsem doma z chajdy dneska jsem vařila zase jak máčo i na zítra,abych tam nemusela ..byla tam šílená kosa ,už je hrubá stavba ,ale ještě neni střecha ..docela to narostlo ..

lenkacar
4. zář 2010

koukám lipánku jak ti to utíká 😵 ,panejo za chvíli je tu mimi

dadous
4. zář 2010

@liptonek ja kupovala tak pruběžně po prvním trimestru 😵

lenkacar
4. zář 2010

dad no 100km to je hlídání na prd.. 😕

meduna
autor
4. zář 2010

čus bus,no Fufka má,já vlastně ani nevím co 😕 Buď to má z toho,že si zaplavala v pěkný sračce,nebo má prostě zůžený zvukovody a tím pádem se jí tam asi držel sajrajt.Za týden uvidím,teď žere prášky a až bude ok,tak jí budu holt čitit uši takovou vodou,jen jí to tam hrcnu a je.

liptonek
4. zář 2010

leni - jen ať si tam pár týdnů ještě počká 😵 Ale je fakt, že to utíká až nějak moc rychle.
dad - tak to to teď budu muset vše dohnat. Ale asi mi z toho všeho hrábne 😝

meduna
autor
4. zář 2010

jo letí to strašně

dadous
4. zář 2010

@liptonek neboj maš ještě čas 😵
holky už se nam klube první žub 😅

liptonek
4. zář 2010

dad - však jo. jediný co spěchalo, byl kočár. Objednací lhůta je 12 týdnů. 😒 Na zbytek je ještě čas 😎
chuděra malá, ta si teď užije, než se vyklubou...

dadous
4. zář 2010

@liptonek jo, ted jsme měli tři dny a noci , probuleny 😅 dneska už byla v cajku 😵 no my kočar objednavaly až když jsem přijela z porodky 😀

liptonek
4. zář 2010

chůůůůďa. člověk by jí tak rád pomoh...a nemůže. Coooooo? za jak dlouho vám přišel? 😀

dadous
4. zář 2010

@liptonek 😀 ja ji pomaham 😀 nechavam ji hryzat mi palec 😀 my ho měli z polska a trochu jsme měli problemy s barvou, ale jinak by přišel do tydne 😵

liptonek
4. zář 2010

tak hlavně když to pomáhá 😀 Tady u tohodle kočáru nám říkali, že dodací lhůta je těch 12 týdnů. Tak to bychom se pak asi nedočkali 😀

dadous
4. zář 2010

@liptonek no to jo , to je dlouho 😀

liptonek
4. zář 2010

a co psisko? nežárlí?

dadous
4. zář 2010

@liptonek to si piš 😀 a bojí se jí 😀 když spí tak si k ní leha, a když je vzhuru tak od ní zdrha 😀