IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

milagross
7. zář 2010

@coko.joko ted jsem volala manzovi jestli ten postup jak to delal by nesel vam odeslat,tak to bohuzel nejde.A vy nemate nejakeho kamose co se dobre vyzna v PC?

coko.joko
7. zář 2010

nevim,jak se tam dostal,vybouchlo nam cely pripojeni,takze se v tom vcera vrtal manik 5 hodin a dneska odpolko prijde a napoji na to nejaky pristroj a pokusi se najit aspon nejaky data,tak uvidime,ale uz nas to ted stalo pres 300euro a to jen najaka krabicka na ktery se ted budou nahravat fotky a ty uz nam nikdo nevezme zadny vir a to pripojeni k internetu......musime si jeste vse ztahnout jde nam jen cist si a videa atd nejde jeste.........

milagross
7. zář 2010

To je to co ja porad rikam.Sice je pekne ,ze mas vse v PC a nezabira ti to misto,ale na druhou stranu je to k ho.....u,kdyz ti to vymaze nejaky debilni vir a nemuzes fotecky ani ukazat svym znamym. 😒

coko.joko
7. zář 2010

@milagross ..ty jsi zlaticko skoda,ze to nejde...no prave ten jeden se napoji ma nejaky program,ale pokud to neda,tak by se to muselo dat do nejaky ty firmi a to prave stoji 3000euro a pak to pry delaji jeste v Praze za 500euro....ale musi se tam ten pc poslat a nemas tu jistotu jestli neco najdou a platis za to stejne.....no me to tak sere,ze jsem tady v sobotu a v nedeli bulela jak debil.....ani nemame fotky z porodnice a jak jsem byla tehule...a 10let z nemecka,dovoleny proste nic.......

coko.joko
7. zář 2010

@milagross jsem ponaucena a od ted vse nahraju a dam bud do te krabicky jak vcera koupil cokotata a nebo hned na DVD a nebo CD a seru na nejaky ukladani to do PC......musim jit na spunta.......uz me tu hulaka........
jinak dad.......gratulka k zoubku to je bomba to budou urco saty u vas.....se to aspon rika 😵

milagross
7. zář 2010

@coko.joko je to slaba utecha,kdyz ti reknu nebud smutna vim.Ja tenkrat take rvala minimalne tyden.Utesuj se tim ze Lenny je zdravy a ma oba milujici rodice.
Coko pred tydnem jsem byla na pohrbu sveho tatky(bylo mu teprve 55) nemuzu se z toho vzpamatovat,hlavne kdyz vim ,ze zemrit nemusel,zavinil to jeho obv.lekar a ver mi,ze bych to vse vymenila a vratila za vsechny fotky,ktere mam.Jsou na svete horsi veci.Fotecek si jeste udelas spoustu a budu drzet palce at se vam tam alespon neco podari vytahnout.Ted musim mazat ven s tim malym dablikem.

coko.joko
7. zář 2010

@milagross ,to me je moc lito a jak rikas jsou horsi veci a tak clovek musi jit dal i kdyz to boli a bolet bude........ja jsem dala najist Lennymu a ted tady sedi a cvaka do klavesnice a slinta a slinta.....ma uplne natekle dasne a takcekam kdy vyleze zub....

baronek
7. zář 2010

Nějaký věci na světě prostě nelze změnit a co se má stát, to se stane .... 😢

lenkacar
7. zář 2010

čoko ale prosimtě ..mili má pravdu neber si to tolik ,stane se mnohem horší věc než fotky a vzpomínky ti nikdo nevezme ..máš aspon ty koníkový ne?

coko.joko
8. zář 2010

@lenkacar ..no me tohle sere..protoze jsem si rikala tolirat,ze to musim dat na DVD a CD a porad jsem to odkladala az je to vse v prdeli.......dneska to bere ve 12hod.na zimak tomu borcovi,tak uvidime jestli neco najde...

dadous
8. zář 2010

ahojda 😵
@coko.joko no coko to je v prdeli 😨 my teda mame všechny fotky i na rajčeti, takže kdyby něco, mame je tam 😵 a pak ještě na flešce 😵

dadous
8. zář 2010

nikča ted furt tak strašně slinta, že musí mít kolem krku korytko 😀

lenkacar
9. zář 2010

čokoušku tak jak to dopadlo ? zachránili jste něco ?dad ta malá ta má dobrej výtlem.. 😀 jen aby jí to vydrželo do dospělosti ..pak jí berem do party.. 😵 ,koukám má pěknej tvar očí,no dad normálně potkávám venku děti s bryndákem..včera byla pani v krámu s golfkama ,ale fakt se mi líbily ,měli daleko kolečka od sebe ,takže stabilní ,akorát nemohla všady projet a mělo to spojenou rukojet ..kolečka po2 ma docela malé nevim co to bylo za typ a střechu to nemělo ,ale vypadalo to hezky ..a malá byla sladěná do hnědo růžova

lenkacar
9. zář 2010

kdyby tam nebyla šéfka tak se jí zeptam co je to za typa..akorát vim že ty kolečka neměly gumy ,takový celý plastový..brig. se baví o tom jak půjde na mateřskou až se jim podaří a šéfka je z toho těžce v nechucu..

baronek
9. zář 2010

@lenkacar šéfce to může být docela jedno 😲
@dadous Korýtko je kouzelný 😀

coko.joko
9. zář 2010

Ahoj holky,tak od vcera mame PC napojeny na nejakym pristroji trva to 3 dny a hleda to ty data..a ted mame doma pujceny notebook bo jak se to pise a je to znacka ten nej ajpot jak ma ve znaku to jablko a to vam teda povim to je mazec jak je to rychly a hlavne se ani jeste nedostknes a uz to skace.Vcera jsem na neco sahla a uz to skakalo se uplne bojim.Taky pry draha vecicka za 2500ecek.Takze muzu bejt ve spojeni s vama...JUPIIII
@dadous ,my taky slintame a mame i prujem a dasne ma uplne bile,ale porad nic.Ja mu porad kontroluji pusinku.No Nikca ma pusu jak Lucka Bila to bude asi taky zpevacka.....

coko.joko
9. zář 2010

@lenkacar ....a nebyl na tom kocarku klokan namalovany myslim postranach 😀

baronek
9. zář 2010

@coko.joko tak třeba není všechno ztracený, držím pěsti 😀

coko.joko
9. zář 2010

@baronek ..uvidime dneska bude volat ten pan cokotatovi a uvidi se co se naslo a nebo jestli to jeste tam necha...me teda uprimne vyhovuje tento pc..protoze je uzasny jsme unesena,ale kdyby nebyl tak drahy jako prase tak jdem do nej,ale za ty prachy UFFF......

baronek
9. zář 2010

@coko.joko mně by se taky líbil nějakej pěknej počítač 😲 My vlastně ani žádnej nemáme, protože můžu používat zatím služební a na internet mám přenosný modem 😔 ale asi začneme šetřit 🙂

milagross
9. zář 2010

Zdravim
tak u nas pocasi hruza des.Je takova docela tma ,ze bych mohla doma svitit uz ted 😒 .Akorat na spani.
Misto toho jdu delat snidani a flasku 😖
Tak super coko ,verim,ze se neco najde 😵

baronek
9. zář 2010

@milagross lepší dělat snídani než být v práci 🙂 Tohle počasí je opravdu depresivní, obzvlášť, když má manžel dovolenou a já musela vstávat 😅 Schválně jsem dělala rámus, aby z toho taky něco měl 🙂

coko.joko
9. zář 2010

Holky,tady je taky hnus pocasi,ale vzdy odpolko se to vybere,tak jsem zvedava jak to bude dnes,ale prsi a prsi a malej je tak mrzuty,ze jsem ho musela udrncat v ruce,aby usnul a jsem teda zvedava jak dlouho mu to vydrzi.....

baronek
9. zář 2010

@coko.joko u nás je taky škaredě, ale naštěstí neprší, ale v noci lilo jako blázen 😠

baronek
9. zář 2010

Holky, už jsem vám říkala, že jsme týden bez televize? Musím říct, že mi to vůbec nechybí 😀 Ale dneska se musím kouknout na netu na včerejší Přešlapy 😅

coko.joko
9. zář 2010

@baronek ja telku nevidela uz pres mesic a vubec me to nevadi,pres den nemam cas a vecer padam na hubu v devet a jsem rada,ze lezim a pres den se mrknu na net na svoje porady a je to....jo uz zacli preslapy to ani nevim....

baronek
9. zář 2010

@coko.joko To je jasný, že když lítáš kolem Lennyho, tak nemáš čas na telku 😀 Já si večer čtu, ale Fandík z toho začíná být nervózní, on čte totiž jenom letáky a je vyloženě televizní typ 😎

coko.joko
9. zář 2010

@baronek ..kdo je Fandik? 😵

baronek
9. zář 2010

@coko.joko manžel 😀

coko.joko
9. zář 2010

@baronek ...hahahahhaha....taky me to mohlo napadnout vid 😀 😀 😀