IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

baronek
9. zář 2010

@coko.joko já to chápu, já tyhle stavy, kdy mi věci nedocházej, mívám docela často 😲

coko.joko
9. zář 2010

@baronek ...jo taky je mam nekdy....ted me tu lezi piskot na podlaze a hrozne se rechta a tlaci tak se tu taky smeju...jaky dela u toho drzky 😀 😀

lenkacar
9. zář 2010

už vim ty golfky nuna buggy.. 😵 a boudička k tomu je ,ta pani dneska přišla znova tak jsem se na ní hned vrhla ..

dadous
9. zář 2010

@lenkacar ty jsou bezvadny, ale s těma bych tady na horach moc nenajezdila 😀

dadous
9. zář 2010

@lenkacar ty jsou bezvadny, ale s těma bych tady na horach moc nenajezdila 😀

lenkacar
10. zář 2010

dad jo ty kolíčka nic moc ,to je tak do podzimka a na chodníky ..já vim.. 😕 😔 😝

coko.joko
10. zář 2010

leno,ten kocarek je bozi,ja myslela jiny,ale tenhle je taky COOL....jinak ja uz zkousela sportak,protoze nam chybi 5cm a malej se tam nevejde a tak ted schanim nejaky fusak,aby mu nebyla pres zimu zima...a nejakou teplou kombinezu.... a musim vam rict,ze zitra nam jsou 4.mesice..uffff to jeti jako prase....

milagross
10. zář 2010

cauky ,tak nam zacina krasny vikend a na me dopadla depka jako kr....a ☹
coko na internetu najdes urcite nejaky fusak
dad gratilka k zoubkum,bacha at te nekousne 🙂

dadous
10. zář 2010

zdarec 😵
@milagross no do kozy zatím nekouše, ale do ruky ten zoubek pěkně bolí 😠

dadous
10. zář 2010

@coko.joko teda to je leny pěknej čahoun 😅 nam se nikča do korby nevešla už na šířku 😀

milagross
10. zář 2010

@dadous tak je dobre,ze do kozinky zatim nic 😀 ,nam leze druhy zoubek,vypada to,ze kazdym dnem bude venku,tak furt ciham se lzickou,abych taky dostala na nejake nove saty 😀 .No jo ty kocarky jsou taky dneska miniaturni na ty mimca co?

milagross
10. zář 2010

tak si bezim rychle umyt hlavu,kdyz malej usnul.Jinak totiz nemam sanci 😀

coko.joko
10. zář 2010

@dadous 😀 tak to my na sirku mame dost mista,ale na delku neeee
@milagross ,no doufam,ze najdu nebo nam umrzne ditko v zime

dadous
10. zář 2010

dnešní bašta 😵

coko.joko
10. zář 2010

@dadous ....co to bylo dobreho?Je krasny zidlicka pro Nikcu,taky potrebuju pamalu hledat nejakou....a kde je vubec Medunka,blazenka uz tu dlouho nebyly 😒

dadous
10. zář 2010

@coko.joko mrkev brambora a brokolice 😵 no nevím holky to tu nějak flakaj 😕

coko.joko
10. zář 2010

@dadous ...teda to musela bejt mnamka 😀 taky asi za chvilku najedu na mrkev a hlavne kasi,protoze se me budi vecer a ted vubec asi nam lezou zoubky nebo nevim....vse rve do pusinky a hlavne ma hrozny prujem,tak jestli ho to neprejde do pondeli,tak mastime k dr...

lenkacar
10. zář 2010

v telce bobule to mě snad zabije ..krávovina .tak to půjdu zalomit ..coko a dáváš mu něco na průjem? třeba šlem z rýže s mrkví se dává ..blé ale prý to pomáhá a nebo banán.. 😕 .

dadous
10. zář 2010

@coko.joko ta kaše na noc asi není moc dobra ne, si představ že se těsně před spaním narveš kaši? jak se ti bude spat? jinak ta zelenina 😝 je to hnus, žadna chut 😀 jo a lžičkou mu klidně naškrabej banan 😵

coko.joko
10. zář 2010

@lenkacar ..ne nase mimi je jen na mlicku porad jeste nic nedostava jineho nez mleko a zase mleko....ja jsem taky sama v telce kraviny a na netu taky,takze si tady ctu kone a za chvilku to pujdu taky zalomit,protoze nevim kdy se me vzbudi...normalne by mel az ve ctyri dat flasku a spat dal,ale ted to fakt je divny...holky co mame pujceny tenhle notebook tak jsme hotova jak je krasny a hlavne rychly jak svin.... 😀 😀 pry si ho muzem pujcit jak dlouho chcem....taky dobry co....tak asi na furt 😀 😀

dadous
10. zář 2010

@coko.joko muže mít rostoucí období 😵

coko.joko
10. zář 2010

@dadous ...a neni na to jeste malej na banan 😵 zitra nam teda uz jsou 4.mesice,ale nevim......no kase na noc,ale kazdy rika,ze to je dobry,ze pak spi celou noc a me vypije od 18hod.do 20hod 450ml mleka a to se me zda moc neee.......jako holky se poseru my uz mame skoro 9 kilo a to neni taky normalni.....

dadous
10. zář 2010

@coko.joko hele vy mate malyho otesanka 😀

coko.joko
10. zář 2010

@dadous ...aha jako, ted roste a pak se zastavi.....no cokotata je taky velky,tak mozna bude po nem...dadousku v kolika mesicich si dala Nikcu do sportaku jsem koukala,ze uz jezdite....

lenkacar
10. zář 2010

😕 no jestli ho po tej kaši nebolí bříško taky ..blé kaši bych papat nechtěla ..já myslim že od 4měs. je banán gut 😝

dadous
10. zář 2010

@coko.joko v 5tym

coko.joko
10. zář 2010

@dadous ...otesanek 😀 😀 nas za chvilku sezere a mas videt kdyz mam v ruce flasku,tak zacne rvat a ma zachvat a kdyz mu ji dam do pusiny,tak pije jako kdyby nikdy nejedl 😀

lenkacar
10. zář 2010

ty volís to maj hadi v roce 9kg ..to bude obřík 😀

dadous
10. zář 2010

@coko.joko však toho bananu daš jen trošku, třeba 5 lžiček malinkatejch 😵

coko.joko
10. zář 2010

@lenkacar ...on nema kasi na noc jsem psala,ze jsme jen na mlicku nic vic mu nedavam,ale uvazuji o tom.....
@dadous ...tak to bude dobry ja jsme rikala,ze ho tam dam tak v listopadu,protoze mame jen 5 cm a uz se tam nevejde...

lenkacar
10. zář 2010

čoko jak mu dáš kášu tak bude fakt jako otesánek .. 😔