IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

baronek
17. zář 2010

@coko.joko já bych taky rachtila s kočárem jak o život 🙂 ale nejdřív si musím udělat kondičku, protože u nás je to samej kopec 🙄 🙂 😲

coko.joko
17. zář 2010

@baronek 😀 😀 😀 😀 tak tu ja si taky delam hihihihi

baronek
17. zář 2010

@coko.joko Tak ty bys měla s kočárem během nebo na bruslích 😀 když chceš shodit 😲

coko.joko
17. zář 2010

@baronek ,tak behat jsem zkousela,ale kdyz bezim,tak se klepe kocar a Lenny je hned vzhuru,takze mam smolika

dadous
17. zář 2010

@coko.joko 9 kilo? 😕 😕 to je teda kus chlapa a gratulujem k první mrkvičce 😵

dadous
17. zář 2010

@coko.joko 9 kilo? 😕 😕 to je teda kus chlapa a gratulujem k první mrkvičce 😵

coko.joko
17. zář 2010

@dadous ..mazec co???pry ma o jedno kilco vic nez normalni deti tak nevim...no,ale pry je celkove velky takze se to schova...dekujem,mrkvicka smakuje a jsem zvedava na zitra jak to bude papkat....a v nedeli dostene pastinak a taky jsem mu koupila mrkvicku s bramburkem,tak uvidime.......

dadous
17. zář 2010

@coko.joko niki dneska měla špenat s bramborem a docela jí šmakovalo 😵 no tak to my jsme teda podvyživeny 😕 pže na 5ti měsícich měla 7 kilo 😕

meduna
autor
17. zář 2010

ahoj,tak jsem jak ve snách,9 policejních aut u nás před barákem na trávníku,jako jsem snad na divokým západě?nebo mi něco uniklo 😕 akce jako kráva,asi se budu bát jít se psem 😝

dadous
17. zář 2010

@meduna čau teto, vy tam furt něco mate?! tady se nic neděje 😠

meduna
autor
17. zář 2010

ahoj 😉 no buď ráda,já jsem čadila z okna jak cigán za pařezem,aby mi něco neuteklo 😎 Keliška hadr.Ale akcička pořádná,honička jako blázen,pendreky 😀 na silnici se váleli po těch sráčích a dávali pouta

dadous
17. zář 2010

@meduna ty jo to maš dobrej biak 😀 😀

meduna
autor
17. zář 2010

no to jo,ale ty nervy doma,jsem tady sama 😲

meduna
autor
17. zář 2010

asi vyhrabu kladivo a přitáhnu nějakou fošnu ze sklepa a zatluču dveře 😀

dadous
17. zář 2010

😀 maš psa 😵 to je vyhoda, zaštěka a šmejdi utečou 😵

meduna
autor
17. zář 2010

jo to ona blafe,jak někdo šmějdí na chodbě.A hlas má doceela na to jakej to je smeták hrubej,ona je to asi mužatka 😅

dadous
17. zář 2010

@meduna no jo karel vždycky štěka jak prokoplej, takže k nam by nikdo nevlez 😅 a kde maš R?

meduna
autor
17. zář 2010

no ale kdyby se sem někdo vloupal,tak ona by ho vítala,ona má totiž ráda všechny lidi 😝po kom jako je to nechápu 😀u mě to neviděla 😀 a každýho koho potká,tak ho chce zdravit,takže s ní to asi neklapne.

meduna
autor
17. zář 2010

R je na Moravě,ledy se hejbou.Nevím nic moc,volal mi jen krátce,ale budeme bydlet tam,ale byt tady si prej ponecháme,nevím nic bližšího.Asi vrátka,kdyby něco.No ale je nadšenej a pán z něho taky

meduna
autor
17. zář 2010

joráči blafou to vím,mám dvě známé tady a co ty jejich joráči dělaj jak někdo jde ,nebo nedej bože jede kolo,ty vole to si vždycky myslím,že dostanou mrtvici 😀 minule jí baba řekla,ať si toho BASTARDA utiší 😀 😀 bastard hlavně neni v trávě ani vidět 😀

dadous
17. zář 2010

@meduna no neke? a na kdy se planuje přesun?

dadous
17. zář 2010

@meduna no to karel taky štěka jen za dveřma, jak otevřu tak hodí zada a chce drbat 😀

coko.joko
17. zář 2010

medu ty blaho a netocili u vas Kobru 😀 😀 tak nakonec preci jedete na Moravu ty se masssssssss....taky chci zpatky....
dad,spenatek mnamka dobra.....

dadous
17. zář 2010

@coko.joko jo jo i mě to chutnalo 😀

meduna
autor
17. zář 2010

@coko.joko ahoj
no já zatím fakt nic nevím,Roman se vrací v neděli,tak pak mi bude vše vyprávět.Možná,že já tady na začátek budu,ale nebudu nic plánovat,protože musím počkat až přijede

coko.joko
17. zář 2010

@dadous ..no ja chutnala tu mrkev a je to docela dobry....jsem myslela,ze to bude hnus a ono prd.....moc dobry......musim povesit pradlo a me se tak nechce jsem hotova...jeste jsem ted varila na zitra a to mam dat jeste sprchu a uz usinat ted.....

meduna
autor
17. zář 2010

jo Kobru,ale asi tureckou,zdálo se mi ,že tam slyším přízvuk

meduna
autor
17. zář 2010

@coko.joko a co jsi vařila ?Cokotáta je doma?

dadous
17. zář 2010

@coko.joko 😝 u nas mrkev neprošla, ale je to prdel jak furt otvíra pusu kdykoliv vidí lžičku 😀

dadous
17. zář 2010

ááá slyším skutra, dadouš se nam vrací 😅

coko.joko
17. zář 2010

medu,cokotata hraje dnes doma a prijde po 24hod.a ja musela na zitra bo me ten cert nenecha a ja musim bejt 3 hodky dopolko venku a pak cely odpolko,takze musim varit vecer....knedlickova polevka a rajska s knedlem a paprikama...
dad,prdel to je nas je zvyklej od mala na lzicku,takze problem nebyl,akorat kdyz po trech lzickach prisel na to,ze to nezna,tak trochu delal fory a vztekal se ,ale pak dobry