• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
jo nechce to me kazdy den a mate videt jak ja vstavam v noci k malemu jsem kaputo a kdyz pak jeste vysirackuje no to je neco na me....ale vzdy si reknu tak a ticho a chovej se slusne a nebud nervni,vsak ten uzlik za to nemuze,ze zrovna ma hladik a nebo,ze ho neco trapi.......jo Latte na to se klepu cely den vzdy rano si koupim a pak sedim a pozoruji jak behaji porad ty same lidi je to prdel jak vsechny uz znam porad te same rano....jak maminy s kocarkama,tak bezci :grinning:
20. zář 2010 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda :dizzy_face:
@lenkacar my byly na bathory v kině a tam se mi to moc líbilo, v tv mě to ani nebralo :sweat_smile:
@coko.joko zachraněny fotky? jako ty jak se vam vysral ten poč?
@meduna tak jak to s vama vypada?už ti to roman všechno vysvětlil? :confused:
@baronek ty se maš , taky potřebuju umejt okna, ale jak píše coko, není čas, naposledy jsem je myla před porodem :fearful:
20. zář 2010 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
dad mě se bathory taky líbil jenže je to šíleně dlouhé a ty mordy tam a krev ,to neni na moji psycho povahu nic dobrého ..zato dneska se mi zdál o krapítek lepší k ránu ,že jsem měla milence od někud z peru boco a já řešila ,at se ke mě nastěhuje a že si práci najde ,byl to fešák..k sexu nedošlo páč nás vyrušila matka ,tak ani nevim kolik mě mohlo být ,ale rozuměla jsem mu dobře.. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. zář 2010 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
čoko 3tis. fotek? já mám za celý svůj život tašku fotek a myslim si co nemám :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,po ránu je už venku zima jako kravajs,fuj zase zima .. :stuck_out_tongue_closed_eyes: v práci mě to točí,doma mě to nebaví..to je život tohle..předevčírem jsme se s vladísem chytli jako prase ,jsem si zase dovolila na něco zeptat ohledně chaty ,jakto ,že není ani za 2 dny hotová střecha :rolling_eyes: včera jí dodělali,už mě s tim pěkně vysírá ,at tam daj okna ,dveře a sbohem na jaře.. :rolling_eyes: ted jsme na 80tis.a to neni vnitřek..je to prostor 3m na 3,50.,kdyby dělali barák ,tak to staví 10let :rolling_eyes:
21. zář 2010 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dadous ..jo,jo presne tak byl 14 dni napojeny na najekym pristroji a jeste,ze to je pres znameho a ten nechtel nic,takze dostal pravy sampus za par eur a je to jinak to stoji pres 4 tisice euro mazec fakt....
@lenkacar .no to mam nasel,ale je jich mnohem vic co se uz nenaslo jen ohnostroj jsem jich mela 900ks...jsem blazen na foceni a hlavne mam kamaradku a ta uplne super fotak a nasteluje to a ono ji to udela za pul minuty asi 100fotek a pak to vypada jako film kdyz si to prohlizis ze se to tak zvalstne hybe......jinak jsem ti nestihla pisnou na FB,tak jen kratce mam radost a jeste jednou radost........
21. zář 2010 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hoj,no tak hlavně,že je vše ok coko.
jo dad už brzy to vypukle,akce kulový blesk :astonished:
21. zář 2010 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meduna takže se stěhujete? :grinning: :slight_smile: :wink:
21. zář 2010 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo,ale ještě ne,chce to přípravu a čas.
21. zář 2010 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meduna no ja jsem na vas zvědava :dizzy_face: a co R vubec bude dělat?
21. zář 2010 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus ženy ..medu máš radost že jdeš do česka? já se svojí povahou blbě vydejchávam jakoukoliv změnu :stuck_out_tongue_closed_eyes: vladís až skončí jednou u vojska tak je neuplatnitelnej.. :confounded: pošlu ho prodávat vysavače asi .. :sweat_smile: mě stejně jednou čeká kariera hajzlbáby .. :pensive: ,pokud bych šla na mateřskou tak už ani tu prodavajdu dělat nebudu moci ,ve 44 letech ,třeba ,s malým děckem na směny ..no ty volís to je představa :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. zář 2010 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar kariéra hajzlbáby? Zase tak si nefandi :grinning:
22. zář 2010 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lenkacar ,no ještě nikam nejdeme.Záleží na všech okolnostech,zrovínka se plno věcí řeší a krapet to skřípe. :angry:
22. zář 2010 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
medu a gde to simtě neskřípe??????
22. zář 2010 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mate nove fotky Lennyho tak mrkejte........... :grinning:
22. zář 2010 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
čoko krásně roste a má hezké hračky ..a ty očiiiiii.. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: no a musim říct ,že tobě to děsně sekne ,ty se vůbec nemaluješ?
23. zář 2010 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar ja jsem namalovana,ale ne prehnane...musim se malovat bo vypadam jak vyblitina a nesla bych ani s kosem,takze moje ranni malovani musi bejt...uz to mam tak nacviceny,ze me staci 3minuty a je to...jo hracky ta hrazdicka neni nase prave schanim taky,ale nemuzu ji sehnat,tady v nemecku je ta firma,ale jen v Berline a to je daleko pro me a na netu to stoji moc korun,takze aspon podobnou.....vsak dam behem dne na FB video jak do toho reze frajer....
23. zář 2010 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se taky musím malovat, jinak si připadám jak smrtka :slight_smile: Každé ráno alespoň pudr a řasenku :unamused:
23. zář 2010 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek :grinning: :grinning: :grinning: myslim,ze nas je vice
23. zář 2010 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus smrtky :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,vítejte do klubu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. zář 2010 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar ..tak jsem cetla sus mrdky a pak si rikam co to je a ono smrtky :grinning: :grinning: :grinning:
23. zář 2010 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
23. zář 2010 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
par foteček
23. zář 2010 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dadous .moc krasny a jak jim to slusi to bude mit Lenny nevestuuuuuuuu :dizzy_face:
23. zář 2010 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coko.joko :grinning: :grinning: dadouš z ní furt děla příšerku, takhle moc ji ty uši neodstavaj
23. zář 2010 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dadous ,jo,jo prdelky tatinek dela a to se Nikce libi vid.......
23. zář 2010 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coko.joko jo dneska se naučila foukat, jak vidí dadouše hulit tak se opičí :sweat_smile:
23. zář 2010 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dadous ,tak to verim to vis deticky se rychle uci a ucit budou.. :grinning:
23. zář 2010 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coko.joko no tak to jsem zvědava kdy mu potahne retko z krabičky :sweat_smile:
23. zář 2010 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dadous :grinning: tak to bude brzo....kdyz vidi dadouse jak to vyhuluje a ty nekouris??
23. zář 2010 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coko.joko ne, ale brzo začnu :sweat_smile:
23. zář 2010 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek