• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
ahoj smím k vám?
25. zář 2010 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monittka1 ,ahoj,jasne,ze jo aspon nas tu bude vic a vic.......
25. zář 2010 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky jak děláš to kopírování jména?to se mi líbí ..jinak já jsem nová snažilka..od příštího týdne..
25. zář 2010 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak tu asi nikdo není,tak si popovídáme jindy,tak jdu do peří ,ahoj všem
25. zář 2010 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monittka1 zdravím :grinning:
To jméno se objeví, když dát u dotyčného odpověz :slight_smile:
26. zář 2010 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monittka1 a příští týden už začínáš se stimulkou? A jaký máte problém? :wink:
26. zář 2010 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda,

@baronek teda ty jsi ranni ptace...,ze nespis ja bych to zalomila jeste tak na cca 2 hodky :grinning:
@monittka1 ,jsem musela vcera jit uz spat,protoze nevim kdy se me vzbudi mimi a tak abych byla trochu vyspalatak se tu treba potkame dnes a popovidame......tak nam neco o sobe rekni a ptej se i nas radi ti odpovime.....
26. zář 2010 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coko.joko to víš, venku prší, navařeno od včera a manžel totálně odrovnaný po včerejším mejdanu. Ty chlapi prostě nic nevydrží :slight_smile:
26. zář 2010 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek ,tak prave proto bych spala,kdyz mas vse hotove,tady je taky hnus,ale ja se musim jit obleknout a jit ven s Lennym bo me doma ne a ne usnout a nez sejdu schody z tretiho patra tak bude tuhos.....a doma neusne
26. zář 2010 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coko.joko no jo, když mně to převalování v posteli vůbec nebaví, tak koukám na prostřeno :slight_smile: Pejsek se mnou ven jít nechce, když prší, už jsem to zkoušela a sama na procházku nejdu :angry:
26. zář 2010 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coko.joko ,no jo,dík za radu já myslela ,že se to musí kopírovat to jméno ..u nás leje,to je hnus ..no já jsem téměř v pořádku a manža má mírnou azoo..takže příští týden zastavovačka a jdem na věc..jsem docela v klidu
26. zář 2010 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
byla jsem dneska ve městě a koupila jsem si pěknou osušku a ručníky s medvídkama,když to nevyjde tak s tim někoho podaruju,ale neodolala jsem ..
26. zář 2010 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
už jsme doma po těch letech tak nějak otupělý,bude to 3pokus ivf..ale tak nějak se teď na to cítim,že to chci a nejsem do toho nucena okolnostmi..měli jsme delší pauzu.. :wink:
26. zář 2010 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jakto ,že sem nikdo moc nechodí ,kde jsou všichni ,doufám ,že to není kvůli mě? :confused:
26. zář 2010 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
je tu vůbec nějaká stimulantka na obzoru?nebo je to tady samá maminka už? :sunglasses:
26. zář 2010 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monittka1 já tu jsem :grinning:
My máme úplný azoo :astonished: takže podobná situace, teď čekám na MS a jdeme do toho, budu mít dlouhej protokol :slight_smile:
26. zář 2010 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monittka1 ..ja musela ven s Lennym bo me nechce spat proste doma a venku spal 20minut se picnu...takze mam veselo.......tak doufam,ze to vyjde....preju hodne stesti.......jo a o viku sem nikdo moc nejde,v tydnu je to jiny......
@baronek ,co mate k obidku,taky bych neco dala.....
26. zář 2010 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coko.joko od včerejška máme knedlo vepřo zelo a bramboračku. Jinak u nás pořád prší a je to hnus a zítra zase do práce - hrozná představa, ale v úterý je státní svátek :slight_smile: A to budu mít uklízecí den, protože dneska nehodlám nic dělat, budu jen sedět u compu. Jak nám nešla skoro tři týdny televize, tak jsem si odvykla, že si ji ani nezapínám :astonished:
26. zář 2010 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek ..je to ja mam moc rada obe jidla a ja budu dnes o chlebu :grinning: nechce se me varit pro sebe........a telku jsem nevidela ani nepamatuji........tady je krasne slunecno......
26. zář 2010 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coko.joko já pro sebe taky nerada vařím. Příští víkend budu sama doma, tak taky nebudu vařit a budu na chlebu :grinning: Už teď z toho mám noční můru, protože sama jsem tu ještě celý víkend nebyla a já pak slyším každý šustnutí, tak jsem na sebe zvědavá :grinning:
Když jsi stimulovala, tak jsi měla pero nebo normální injekce?
26. zář 2010 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek ..tak to ja ted jsem a bude jste dlouho o viku sama,protoze maji zapasy a je to na prd,taky jsem se bala,ze to nedam a zvladla jsem to na jednicku,tak jen tak dal......ja mela oboje i pero i injekce.......
26. zář 2010 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nasla jsem v tom nasem mega mrazaku 3cm na 3cm pizzu tak ji soupnu do trouby a je :grinning: to........
26. zář 2010 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coko.joko to se teda nacpeš :grinning:
26. zář 2010 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak hlasim,ze to moje ditko si reklo,ze dneska nenecha maminku ani poradne vycurat :grinning: po dlouhem premlovani a drncani na ruce usnul na 30minut a uz tam zase rve me lepne dneska
26. zář 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
26. zář 2010 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
lepne-klepne :grinning:
to neni k smichu,protoze mam ruce jak opicka a prdim na to jdu se strojit a jdu s nim ven snad v kocaru usne a bude spat do 17hod.
26. zář 2010 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coko.joko tak já na tebe budu tady z gauče myslet :grinning:
26. zář 2010 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek ...jo to jsi mocccccc hodna,pockej vsak ja se pak budu smat tobe,az budes psat jak si nevyspala a jak unavena a jak ti nechce spat prcek :grinning: :grinning: :grinning:
26. zář 2010 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coko.joko tak na to se moc těším a doufám, že budu mít dvojčata :grinning:
26. zář 2010 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek ,blazen dvojky :grinning: ja chtela trojky a mam jen jedno a ted jsem rada,bo to je zahul......
26. zář 2010 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek