• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
@lenkacar ,to nevim proc tu nikdo neni,kdyz tu jsem ja tak nikdo tu taky neni.................
29. zář 2010 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coko.joko už tu jsem taky :slight_smile: a už je ti líp?
29. zář 2010 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coko.joko Jo a já mám dlouhej protokol, to zn. že první nebo druhý den se dostane injekce na vyvolání umělého přechodu (zastaví to MS), pak během 14 dní většinou MS znovu přijde a pak se od 14. dne začíná stimulovat. O žádné injekci na rozběhnutí nevím :angry:
29. zář 2010 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek aha to ja mela taky dlouhy v Brne,ale uz si to nepamatuji........ja tu budu za chvilku musim jit dat na papat Lennymu bo me tu sni hracky :grinning: :grinning:
29. zář 2010 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coko.joko no jo, to je prostě Otesánek :grinning: A dej si pozor, aby vás všechny nespapal :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. zář 2010 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek ,nene dostal mlicko a ani ho nevypil,takze asi nema takovy hlad jak to vypadalo.....jo Otesak to je ta pohadka......ty blaho rano jsem cvicila s malym a on se utoho zase tak rehnal se poseru.....
29. zář 2010 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coko.joko Jo Otesánek je ta pohádka a na co přijde to sní :grinning:
O víkendu budu sama doma a dneska si musím zopakovat zacházení s kotlem, abych nezmrzla. Zlatej panelák, kde stačí otočit kohoutkem a je teplo :confounded:
30. zář 2010 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek ,no to se mas to jsme dve ja jsem taky sama uz v patek a budu az do pondeli do vecera a v po.jdem na cvico tak jsem na to zvedava.....jinak ucim toho naseho spunta spat dopolko doma,bo v zime nebudu trajdat cely dopolko venku a tak uz ctvrty den me usina sice boje,ale usne na hodku tak mezi tim neco udelam.....teda aspon uvarim...no to se nauc,protoze ma bejt u vas kosa,tady je teda jeste pekne,ale my uz taky topime,aby spunt nemrzl,ja osobne mam rada zimu,takze umiram doma :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. zář 2010 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus babuchy :dizzy_face: tak medu se asi už balí ne? :grinning: že sem vubec nechodí? :confused:
30. zář 2010 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus babuchy :dizzy_face: tak medu se asi už balí ne? :grinning: že sem vubec nechodí? :confused:
30. zář 2010 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: to ja jen abych měla víc příspěvku :grinning:
30. zář 2010 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dadous no ty sem taky moc často nechodíš :slight_smile: Ale chápu, že máte ženský úplně jiný starosti :grinning:
1. říj 2010 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek tak ja jsem na koňoj celkem často, teda v ramci možností :sweat_smile: a tady to vždycky vazne :fearful:
1. říj 2010 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda dámy tady chcípl pes :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,na konoj nikdo neleze .. :confounded:
1. říj 2010 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar áááá kreslena panenka :dizzy_face:
1. říj 2010 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to je fakt pekne to tu vazne.......
1. říj 2010 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coko.joko :sweat_smile: no ja dneska pobudu, ale o víkendu to zas obsadí dadouš :angry:
1. říj 2010 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem uspala to nase ditko :dizzy_face: ucim ho spat,aby usnul sam a to je docela mazec,ale zatim klepu treti den a jde to dobre,jak dopolko,tak odpolko a tak vecer...
co noveho u tebe
1. říj 2010 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coko.joko :confused: jak to dělaš?
1. říj 2010 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coko.joko pže ja nevím, ale to naše dítě bude asi usínat u kozy ještě v první třídě :grinning:
1. říj 2010 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dadous Jo to mi připomíná mojí neteř, ta chtěla kozu ještě ve třech letech :grinning:
1. říj 2010 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek :grinning: ty jo ja vubec nevím jak ji to odnaučím :sweat_smile: kdyby už chapala, tak ji řeknu že mlíko prostě došlo :sweat_smile: ale takhle?
1. říj 2010 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dadous no já ti moc neporadím :unamused: Ale vždyť kojení je pro dítě nejlepší, tak ať cumlá :grinning:
1. říj 2010 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek no to je samozřejmy :dizzy_face:
1. říj 2010 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem doma sama a je docela nuda, nejsem na to zvyklá :grinning: Přemýšlím, že půjdu něco uklízet až skončí Vyprávěj ...a i topení jsem dneska zvládla, protože jsem to měla připravený a zítra mi přijde zatopit bratránek, takže líp to dopadnout nemohlo :grinning:
1. říj 2010 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek jee ja zapoměla na vypravěj :confused: ja mít kotel tak zmrznu, bych neuměla zatopit :sweat_smile:
1. říj 2010 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dadous tak to jsme dvě, já s topením taky bojuju. Přikládat tedy umím, ale zatopit, to je pro mě nadlidskej výkon :frowning2:
1. říj 2010 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek ja bych určitě zapomínala i přikladat :grinning:
1. říj 2010 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dadous to určitě nezapomněla :grinning: :angry:
1. říj 2010 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek jooo ja bych si vzpoměla až by mi byla zima a kotel vyhaslej :grinning:
1. říj 2010 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dadous když nezapomeneš dvě hodiny, tak je tam pořád žhavý :slight_smile: ale jinak je kotel za trest, zlatej panelák. Naštěstí teplá voda teče pořád, když máme soláry a 300 litrů vody v bojleru :sunglasses:
1. říj 2010 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek