• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
Coko to je hrozny co? Ja byla fakt vyrizena. Tak jako dnes jeste nikdy neplakal.:frowning2: plakal az domu a doma nez usnul. Pak uz nemohl tak strasne vzlykal. :frowning2:
Pavli a co davaji za ocko v Nemecku?
6. říj 2010 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky baronku a bere manža něco na spermoníky?a ty něco bereš?tak koukám ,že budem o týden spolu..já začínam příští týden
6. říj 2010 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nadis.h ,je to uplne stejny jako v CR....ale nemas to povinne,takze se muzes rozmyslet jestli to chces a nebo ne,my jdem ted 18.10 na posledni ockovani a pak mame pokoj..to je ten 6ti vyrovej...
6. říj 2010 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monittka1 ,si tu dlouho nebyla holka... :dizzy_face:
6. říj 2010 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli ja bych proti nebyla. Bala bych se neockovat.:-/ chci se zeptat i na ty rotaviry.
6. říj 2010 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nadis.h ,no my prave moc neockujem,protoze to nechcem,ty 6 fach musime to je povinne,ale to ostatni ne...proti prujmu to me prijde uplne na prd a chteji za to 200euro a tyhle rotavirus to dala moje kamoska a malej trpel jako blazen dva dny a teploty,prujem a porad byl u prsa.......tak nevim,ale kazdy mimi to snasi jinak........
7. říj 2010 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli tak to je chudinka.:frowning2: my nastesti nic. Spal stejne jak jindy a teplotu taky nemel.:slight_smile:
7. říj 2010 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé holky ty mimča jsou chůďata..ale když to muší bejt .. :cry: nadi karlík je moc hezkej..a náš lenýsek to už je velkej kluk :dizzy_face:
7. říj 2010 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jak jsem přemýšlela ,kdybny jsme šli do pokusu jestli chodit do práce,tak mám po včerejšku jasno ,v sobotu tam byla kráva bez kapesníku ,tahala bnudle ,chrchlala a včera přišla znova s dcerama,je tak v mým věku kráva fakt ..a zase hodinu a já jí řikam ,,jste furt nemocná ,,a ona že jo ,že se to nelepší ..no mě málem kleplo za tu hodinu co tam byla a dneska už mi teče z nosu a pálí v krku .. :rolling_eyes:
7. říj 2010 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
já to nechápu ,že jí to někdo známej neřekne jak tahá ty nudle ,to je otřesný a záchvat jak tuberák..tak jsem si řekla a dost ,at si to tam nějak vyřeší v práci..
7. říj 2010 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monittka1 Já beru acidofalan (kyselinu listovou) a manžel selen a zinek. Jinak v Artu nám neřekli, že máme něco brát, takže to bereme na základě svého rozhodnutí :grinning:
7. říj 2010 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nadis.h,ale ona dava proti vsemu ockovat a ja prave ne :dizzy_face: jen co je povinne...myslim si,ze je dobre,ze si to dite musi udelat sam protilatky a pak je to v poho a proc mu pomahat najakyma injekcema,ale jak rikam,kazdy ma jiny nazor a kazdy to dela po svem.... :dizzy_face:
@lenkacar ,to je pipka fakt.no aspon vidis jaky jsou lidi a je jim to jedno,kdyz jim tece z nosu a chodi mezi lidi ja bych ji normos poslala do pr....protoze nechci bejt nemocna a divim se,ze ji fakt nikdo nic nerekne :unamused: :unamused:
mam fotky v albu tak se mrknete.....jinak ten Oliver je stejne stary jak Lenny jen o tyden mladsi a vcera jsem ho chovala a je takk lehky ma 7,5kg a my 9,5kg,takze to je znat.....
7. říj 2010 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
no holky včera tam byla zase a zase hodinu a dneska už smrkam taky a pšíkam já jí zabiju ,musim to vyležet aspon v neděli .. :angry: ,to jsou lidi .. :rolling_eyes:
8. říj 2010 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar ,to je teda pi*a :angry: tak vylez a nic nedelej a nebo to vypot na cizim tele :grinning:
8. říj 2010 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
čoko neni na kom potit,vladís kolem mě leze jak když jsem malomocná..nevim co se mu odehrává v mozkovně .. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: ale dneska si odmakam 3hodiny a bude vegetíček .. :dizzy_face:
9. říj 2010 v 07:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar ,tak at ti utecou tri hodky rychle a ty supky dupky domu :dizzy_face: My jsme samotinky,tak premyslim co delat cely vikend......
9. říj 2010 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám vladíse ve službě tak tady budu taky večer čumákovat ,odpolko půjdu k mamce na drb
9. říj 2010 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar ,ja ho mam na hokeji takze tu budu taky vecer okolo pul devaty :grinning: a nebo na FB
9. říj 2010 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ok tak se sejdem na drb :dizzy_face: ,v práci jsem to přežila :sunglasses:
9. říj 2010 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar .oki,tak ja budu teda pripojena....no hlavne,ze tam nikdo nevysiral :dizzy_face: ja se ted cpu udelala jsem si torteliny a az se vzbudi malej,tak dame presnidavku a mastime ven je tam krasne a taky chci udelat nejaky fotky :dizzy_face:
9. říj 2010 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus, tak co kouka někdo? :sweat_smile:
9. říj 2010 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dadous jojo kouka :confused:
9. říj 2010 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coko.joko no téda, ja myslela že tu bude zas mrtvo :sweat_smile: dadouš šel na pívo, tak mam zas volnej poč :dizzy_face:
9. říj 2010 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dadous ,ja jsme rekla v pul devaty a je za minutu,takze slovo drzim... :grinning: akorat hlidam prcka jestli uz konecne usnul...ho ucim spat samotneho :sunglasses: jo ja jsme taky sama a dneska mam opravud zravou a zravou
9. říj 2010 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coko.joko ja si nalila vínko :dizzy_face: hm tak niki ma zas debilní období, spaní uplně na hovno :angry:
9. říj 2010 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dadous ...vinko ja nemusim ja rada pivo...no to nas taky moc nespi,dneska spal celkove pres den 2 hodky a pak me usinal uz v pul osme,tak zatim tukam spi,ale jak dlouho to nikdo nevi...a na prd je,ze neni doma tatinek ten si ho vzdy vezme a spi snim......porad me co mam koupit cokotatovi k narozkam vubec nevim
9. říj 2010 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coko.joko ty seš dobra :grinning: hadry, vonavku, nebo jestli ma nějakyho koníčka, tak něco, ja už tady řeším vanoce, co dadoušovi a teda jako nic mě nenapada :sweat_smile:
9. říj 2010 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dadous ..dobra hihihi...no parfem a pernikove srdce jsem uz zabalila a to dostane od Lennyho a hadru ma hafo,ted si zase kupoval boty,bundu...a konicek je jeho prace a ja vzdy kupovala knizku,ale bohuzel nejsem v CR,tak mam smolika a tady jsem schanela knizku jak driv vypadal Düssel a nikde nic...takze jsem v pr....a to je ma v patek..
9. říj 2010 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dadous ,premyslela jsem zaplatit jeden vikend nekde,ale copak muzu,kdyz je proad na hokeji :grinning:
9. říj 2010 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coko.joko no a myslíš že by se jeden víkend neurval z prace? hele ja si šla včera taky koupit boty a co myslíš, koupil si dadouš a mě se tam žadny nelíbily, :angry: to jsou nakupy :angry: ale zejtra jedem mrknout do HK, tak snad něco pořídím
9. říj 2010 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek