• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
@dadous .tak super no to by slo budem tam tyden a tak si udelat jeden den cas a sejit se...aspon dat kavicku a pokecat..tak jsem si medila,ze me to uz facha ten zavinac a ono prd...nejde to kurwa
29. říj 2010 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coko.joko a kdy se sem chystate?
29. říj 2010 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coko.joko a jak ho dělaš že ti nejde?
29. říj 2010 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dadous ..na starym jsem ho delala Alt a zavinac a na tom novym rano Alt64 a ted to nejde proste...no jedem 8.11 a budem tam do nedele
29. říj 2010 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coko.joko no neke, my se jednu sobotu chystame do hradce, takže by jsme se mohly vidět :dizzy_face:
29. říj 2010 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dadous ,no vidis..ja se jeste musim domluvit s nasima kdy k nim a kdy k ostatnim prubuznym znas to jak to je,ale ta sobota by sla.....na chvilku se videt a dat nekde kafe.....
29. říj 2010 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coko.joko no tak pak dej vědět jestli odpo nebo dopo a písni mi nějaky česky číslo, ja ti pak cinknu :dizzy_face:
29. říj 2010 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dadous .jasne domluvim to jeste s Vratou a dam cislo do IP...ty me ho taky prosim pisni,protoze ja cizi cisla neberu :grinning:
29. říj 2010 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky kočenky. Předem se omlouvám, ale nestihám vůbec chodit na net. Makáme s manželem jak to jde. TA hypotéka je dost a peněz je stále miň a miň. To ale možná znáte. Máme se jinak fajn. Lidunka je poklad, je hodná, zdravá a my jsme šťastní. Vše dohnala. V půl roce měla 7,60kg a 69cm. Máme dva zuby a krásně vše papkáme - myslím tím masozeleninové obědy. Jen teda to věčné vaření mi jde na mozek :grinning: . Ale co bych pro tu naší pusinku neudělala. Hodila jsem nové albíčko - Lidunky druhý půlrok života, tak můžete juknout, jak rosteme. Všechny moc zdravíme :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
31. říj 2010 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kobli ,ta je nádherná .. :dizzy_face: v tom kloboučku je k sežrání .. :dizzy_face: hypotéka to je v týhle pitomý době fakt smrt .. :frowning2:
31. říj 2010 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@koblichzek mate krasnou holčinu :dizzy_face: no a hypoteka to je fakt hnus :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. říj 2010 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

holky co je s Medumkou? :unamused:

coko zavináče zkus udělat ctrl alt V
5. lis 2010 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravím bobříka mlčení :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. lis 2010 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
8. lis 2010 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus špízoune :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. lis 2010 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
medu je živá a zdravá jen má unavené dráty od poče :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. lis 2010 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar jen jestli ho nezavařila :grinning:
8. lis 2010 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
:confused: tak tady pořad nikdo? :confused:
10. lis 2010 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
já tu třeba jsem ,ale přece si tady nebudu povídat sama :confused: ,kde je čokoládička :confused:
11. lis 2010 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já tu taky jsem. Už se těším na víkend, ale je to za dlouho, protože ještě v sobotu budu muset do práce....
A jak se holky připravujete na zimu a na Vánoce???? Já zatím nijak a vůbec mě to netrápí....
11. lis 2010 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já se třeba nepřipravuju nijak :grinning:
11. lis 2010 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar čoko je v čechach :dizzy_face:
@baronek ja se taky nijak nepřipravuju :sweat_smile: darky mamobjednany z netu, na cukroví letos seru, jo vlastně o víkendu dam akorat truhlíky do oken :sweat_smile: letos to bude pohoda :dizzy_face:
11. lis 2010 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha tak čoko je v čechách :dizzy_face: já mám připraveno na to pečení ,ale těsto necham zamíchat vladíse .. :wink:
11. lis 2010 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dadous venkovní truhlíky mám už 14 dní, tak jsem napřed :slight_smile: Na nákupy vyrazím až v prosinci po výplatě :slight_smile: Všude je spousta zboží a připadá mi, že lidi nenakupujou, prodávají se stejně jenom potraviny ...
11. lis 2010 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar na jaké pečení??? Já budu večer sama doma, polovička mi jede na hokej.... doufám, že stihne zatopit :wink:
11. lis 2010 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
baronku jenom linecký jsem myslela do mrazáku :wink: kdybych měla náhodou chutě něco dělat
11. lis 2010 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar to pečeš nějak brzo ne?
@baronek no jo jaž je taky davam asi tři tejdny, ale furt nějak není čas :grinning:
11. lis 2010 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
to peču :grinning: jenom hubou ale :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. lis 2010 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar mně cukroví vytažené z mrazáku vůbec nechutná :slight_smile:
Jo a taky nepeču :slight_smile: :slight_smile: dělám jenom vosí hnízda :sweat_smile:
11. lis 2010 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
nechutná? já teda nepoznam rozdíl.. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a vůbec ,prostě budu péct až budu mít náladu a tu zatim nemám :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. lis 2010 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar cukroví z mrazáku už nevoní a proto mi to přijde divný ....
11. lis 2010 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek