IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?
dadous
12. lis 2010
@lenkacar fuuj prace, ja se tam jdu mrknout v pondělí, trošku provokovat baby :-N
baronek
13. lis 2010
@dadous to z tebe budou mít teda radost....
baronek
13. lis 2010
@dadous jo jinak mi to nabíhá normálně, myslím 😃
dadous
13. lis 2010
@baronek ale jo , oni si vždycky pomuchlujou nikču a ja mam aspon chvíli od ní klídek 😃
lenkacar
13. lis 2010
a jak se pořád máte? co niki jak roste?
dadous
13. lis 2010
@lenkacar no čus, hele to tak strašně utíka, až mě to někdy sere 😕 ještě rok a pul a mastím zas do kolbenky :-p
baronek
14. lis 2010
@dadous jj doma by se ti líbilo, co???? A jak k tomu přijdeme my ostatní, tvrdě pracující???
lenkacar
14. lis 2010
dad ty jdeš po jak dlouhej době makat? po 3 letech?nebo snad dřív? =-)
lenkacar
14. lis 2010
to je hnus vážení ,dyt si jí ani neužiješ |-|
baronek
14. lis 2010
@lenkacar já myslím, že 3 roky je dost dlouhá doba...koho by bavilo každej den vařit teplé jídlo manželovi???
lenkacar
14. lis 2010
hele to budeš koukat párkrát to prdne do plíny a jdeš zase makat ..uetče to rychle :-S
baronek
14. lis 2010
@lenkacar 😃 😃 😃
lenkacar
14. lis 2010
baronku kdy bych na to vzala čas vařit denně papu .. :-p
baronek
14. lis 2010
@lenkacar jestli někdy budu na mateřský, tak bude mít to moje velké zlato teplé jídlo až přijde z práce 😃 😃 😃
Zatím je to jenom moje představa, realita je asi jiná, ale já jsem vzorná žena 😃
lenkacar
14. lis 2010
nevyhrožuj ,budeš ráda ,když se dojdeš vyčůrat 😃 😃 😃 😃 :-p
baronek
14. lis 2010
@lenkacar to mi říkala segra taky, když byla na mateřský a já jsem tam přišla a binec jak v tanku a ona mi s ledovým klidem řekla, že mi to taky jednou přeje a pak se mi bude smát 😃
lenkacar
14. lis 2010
já si to teda růžově nemaluju ,holky jenom kojí a kojí a celej den v noční košili 😃 :-p a čekaj až dojde někdo další komu to na chvíli daj a jjdou se aspon oblíct a jdou ven ,takhle si představuju začátky z porodky 😃 :-p a myslím ,že nejsem daleko od reality 😃 :-p
baronek
14. lis 2010
@lenkacar ale jsou zase ženský, co to zvládaj levou zadní, ale rozhodně to záleží na povaze a aktivitě dítěte 😃
lenkacar
14. lis 2010
a taky na kvalitě mléka ,jo když to nakojíš a za 3hod, to ještě spinká tak věřim ,že se lecos zvládne ,když najedeš na nějakej režim..ale když se snažíš kojit a ono to nejde ,nebo mléko je slabé tak neděláš nic jiného :-p
baronek
14. lis 2010
@lenkacar my tady debatujeme jak mámy od třech dětí 😃
lenkacar
14. lis 2010
nejméně od 3 😃 😃 😃 :-p ,aspon nejsme naivní 😃 😃 😃
baronek
14. lis 2010
@lenkacar tak od dvou, no 😃
lenkacar
14. lis 2010
to je fuk ,aspn nejsme nějaké naninky ,jako si to myslí od nás z práce jedna jak bude dál chodit na nehty a masérku a kadeřnici a laser a prostě každej den má něco ..nevim kde by na to vzala čas .. 😎 já se tomu musim smát ..všude se musíš objednat a dítě si jako načasuješ jak? 😃 :-p
baronek
14. lis 2010
@lenkacar to nechodím ani teď 😃
lenkacar
14. lis 2010
já taky ne ,tak mě to ani nebude mrzet ,že nikam nestihnu 😃 :-p
dadous
14. lis 2010
@lenkacar
@baronek 😃 😃 ste mě pobavily 😃 😃 ale nejste daleko od pravdy 😕 ja mam rodičak na dva roky, :-p platíme hypošku, tak se nemužu valet doma :-N
dadous
14. lis 2010
dneska jsme se sešli s čoko rodinkou, jsou bezvadny, a leny je teda kus chlapa x-)
ajriska
14. lis 2010
Zdravím Vás dámy,
doufám, že nebude vadit, když se k vám trochu "vetřu".
Poprvé stimuluju, píchám si Gonal a ode dneška ještě jednu injekci. Jsem dneska 7 DC a příští týden půjdu na odběr vajíček...Svitla naděje na miminko, přesto se bojím, že to nevyjde...nemohla byste mi některá dát pár "rad"?
dadous
14. lis 2010
@ajriska ahojda, no žadny zvlaštní rady nemam, ale stačí, jen nic moc nepřehanět, a hlavně se nestresovat jestli vyjde nebo ne, ty to stejně neovlivníš, takže bejt v klidu, jestli se to ma povíst, tak se povede x-) x-) jo ale jednu radu mam, hodně pij , po odběru vajek x-)
ajriska
14. lis 2010
@dadous děkuju. Budeme si dávat prodlouženou kultivaci...já mám jen strach, aby vůbec nějakýé vajíčko bylo schopno přenosu

Začni psát odpověď...

Odešli