IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

ajriska
14. lis 2010

@dadous jako to doufám, jezdím do Gennetu do Prahy

dadous
14. lis 2010

@ajriska tak dej hlavně zítra vědět co a jak 😵

baronek
14. lis 2010

@ajriska tak to ti zvýší dávku gonalu, mně to taky tak dělali 🙂

baronek
14. lis 2010

@dadous tak to se na foto moc těším 😀

ajriska
14. lis 2010

Tak to moc díky za info...zítra se ozvu 🙂 papa

dadous
14. lis 2010

@baronek 😀 ja ne 😝 na fotkach vypadam všude jak pako 😀

baronek
14. lis 2010

@dadous já neznám nikoho, kdo by se rád fotil 🙂 🙂 Já taky nejsem fotogenická ...

blazenkaa
14. lis 2010

ahojky holčičky jdu se na vás kouknout jestli náhodou tu není nějaká nová těhulka . 😀

dadous
14. lis 2010

@blazenkaa ahoj blaži, zatím asi ne 😵

blazenkaa
14. lis 2010

@dadous ty že vypadáš na fotkách jako p... jsi se zbláznila ti to moc sluší jsi krásná maminka a Niki je moc kouzelná

blazenkaa
14. lis 2010

@baronek tak co už jsi zkoušela ten drmek jak jsem ti posílala

dadous
14. lis 2010

@blazenkaa a co je u vas novyho? si tady dlouho nebyla

lenkacar
14. lis 2010

nazdár blažííííí a nová ajris 😉 tak ajris píchání zdar!!!!!brzy bude konec a pak nastane fáze čekání 😵

lenkacar
14. lis 2010

dad tak to jo na 2roky ..no mě se zdálo ,že jdeš nějak brzy a co bude s niki ,u vás jsou jesle? 😕

lenkacar
14. lis 2010

jo a taky se těšim na čokouší rodinku v kombinaci s dadušáčkama 😵 ty kecko ,na fotkách jsi kočka 😝

dadous
15. lis 2010

@lenkacar pak bude hlídat babička a budu se ji snažit nacpat co nejdřív do školky 😒

baronek
15. lis 2010

@blazenkaa drmek jsem zkoušela jeden hrneček a nechala jsem to na záchodě.... snad někdy přijde vhod 😀
@dadous u nás je to se školkou hrozný, ve dvou letech se děti neberou 🙂

lenkacar
15. lis 2010

u nás od 3let a to se nesmí počurávat a musí být samostatné

baronek
15. lis 2010

@lenkacar u nás musíš mít navíc nějakou protekci, protože máme malou kapacitu a dětí hafo... takže asi zažádat, hned jak se otěhotní, jinak nemáš šanci 😝

coko.joko
15. lis 2010

Ahoj jsem tu 😀

coko.joko
15. lis 2010

Ahoj jsem tu 😀

coko.joko
15. lis 2010

@dadous,jsem rada,ze jsem te potkala a jsi moc sympaticka rikal Vrata a dadous je pekne ukecany,ale to je dobre aspon si meli kluci co rict a dokonce jsem se dozvedela,ze se dadous ucil pod stejnym reditelem jako ja 😀 😀 no to vis musela jsem to vse trochu pak probrat s Vratou...ale fakt jsem rada,ze ted aspon vim skym tady spisuji...a mimochodem Nikolka je uplne uzasna a ty jeji dva zuby jsou bomba 😵 ale nemela zajem o Lennyho ☹ brala ji tkanicka u bundy 😀

lenkacar
15. lis 2010

čus čoko ..tovíš je to ženská zajímali jí hadry

lenkacar
15. lis 2010

ted to tady do sebe picly 2 ženský tak jsem hned byla v okně ,jako správná ženská ,jsem si hned představila medu 😀

baronek
15. lis 2010

@coko.joko a jak se líbilo v Čechách? Chtělo se ti zpátky???

lenkacar
15. lis 2010

ne že by medu bourala ,ale by se taky hned vyložila z okna 😀 😝

coko.joko
15. lis 2010

@lenkacar ,zdar...no to je pravda pekne to zuzlala 😀 jo medu je takova Keliska 😀
@baronek ,no moc se me nechtelo,ale co muzu delat vid.....

baronek
15. lis 2010

@lenkacar to já bych taky koukala, kdyby se mi u baráku něco stalo 🙂

lenkacar
15. lis 2010

jojo čoko ,nejdřív to začne tkaničkou žužlat a skončí to něčim jiným za pár let 😀 😀 😀 😝 ,co se v mládí naučí.. 😀 😀

lenkacar
15. lis 2010

ježiš až dorazí paní matka dadoušková tak mi dá do huby 😀 😝

ajriska
15. lis 2010

@dadous
@baronek
Ahojky, tak dnes jsem byla v Gennetu a dostala jsem ještě Gonal. Ve středu poslední kontrolní UZ a v pátek nebo v sobotu odběr vajíček....to má být asi pozitivní zpráva 🙂