IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

coko.joko
30. lis 2010

jsem se najedla a jdu neco delat..musim toho vyuzit kdyz spi......

dadous
30. lis 2010

@coko.joko rano se probouzí před šestou ale vylejzame až po sedmy 😵

coko.joko
30. lis 2010

@dadous ,tak to jo a v kolik ti chodi pak spat...moc otazek vid

dadous
30. lis 2010

@coko.joko ona chodí kolem šesty + - pul hodky, pak se budí kolem 11ty na jídlo a pak chrape, ale ted od neděle spí uplně na hovno, jak měla horečky tak se budila snad každou hodku 🙄

coko.joko
30. lis 2010

@dadous ,no tak nas jde v pul sedmy nejdele v sedm a pak pije mliko okolo jedny a pak jako v pet nejdele v pul sesty vstava me to fakt zabije

dadous
30. lis 2010

@coko.joko to je ale hajzlík 😀 ja ji rano vždycky zacpu pusu kozou a ona ještě vytuhne 😵

coko.joko
30. lis 2010

@dadous ,ja mu ji cpu flaskou to vypije a pak jeci jak prdlej 😀to fakt nechapu...a ja bych tak spala...jdu volat pani medunce

dadous
30. lis 2010

@coko.joko jj tak pak podej info, mě se ta potvora pořad neozvala

coko.joko
30. lis 2010

@dadous ,tak volam marne pak volam na mobil a ta nase frajerka je u sousedky na pokecu a tak zitra volam ve 21hod....

lenkacar
1. pro 2010

@coko.joko jak to víš že byla u sousedky?zvedla to fufina? 😀 😝

dadous
1. pro 2010

@lenkacar pže pak volala na mobil 😀

lenkacar
1. pro 2010

tak to jo .. 😀 😝 tak jsem načesaná a ošperkovaná a mizim do fachy ,ted mi volali z car a přesunuli mi utz na sobotu a můžu bejt ráda ,že na sobotu,chtěli příští týden.. 😠

coko.joko
1. pro 2010

@lenkacar ,musis cist co pisu precti si to jeste jednou ty frajerko....koukam,ze ti tehu dela velky problem.... 😀 tak moc nepravuj a bud v klidu holka...se tesim,az te v lete uvidim. 😵
@dadous ,no to vis R.neni doma a medu ma pre.....

lenkacar
1. pro 2010

@coko.joko tak jsem doma ,vymrzlá jak sobolí hovno ..teda holky jestli já kráva tohle zase neodchcípu tak nevim..v tom krámě je taková kosa ,to by jeden pošel .. 😠

lenkacar
1. pro 2010

a šéfka prej a přijd zase makat ..makání mě nevadilo ,ale ta kosa teda sakra jo 😠

dadous
1. pro 2010

@lenkacar jak nastydneš tak dostaneš na prdel 🙄

lenkacar
1. pro 2010

ležim celé odpoledne a fakt mi neni dobře ,manžel řekl at už tam nelezu .. 😝

dadous
1. pro 2010

@lenkacar no manža ma rozum 😵

lenkacar
1. pro 2010

já jsem prostě stará kráva ,když se necham přemluvit ,že jde k holiči 😔 už jsem s ní totiž byla domluvená ještě než jsem šla marodit ,ale už se nedam fakt přísaham.. 😢

lenkacar
1. pro 2010

když tam nechce topit tak tam nebudu chodit a tu druhou zmrzlinku těhulku fakt lituju a je otázka času kdy lehne.. 😢

coko.joko
2. pro 2010

@dadous ,tak medu v pohode a pise ti maila....v patek prijede R.a v nedeli jede snim a bude tyden v CR....tak se spoj sni bude kukat.... 😀 😀 mam vas pozdravovat.....

lenkacar
2. pro 2010

hlavně že je v pořádku ,stejně jak ta holka maká to jí obdivuju,mě to sere i doma uklízet
😖

dadous
2. pro 2010

@coko.joko 😀 no tak mejla mi už píše asi dva měsíce 😀 ale hlavně že se ma dobře 😵

baronek
2. pro 2010

@dadous ona se ti ozve, neboj 😀

dadous
2. pro 2010

@baronek ja vím 😵

lenkacar
3. pro 2010

co jé pipky kde sté?určitě pečete co?u nás jsou na hradě adventní trhy,občas ke mě něco zanese ozvěna dneska tam budou čerti mydlit zlobivé smrady 😀 😝

dadous
3. pro 2010

@lenkacar ahooj, ja teda rozhodně nepeču 😀 odpo jdem na rozsvěcení stromku, to bude estrada 😀

lenkacar
3. pro 2010

už je nikolka v pořádku?

dadous
3. pro 2010

@lenkacar jo jo, trošku ma ještě vyražku, ale už to odezníva 😵

lenkacar
4. pro 2010

ahoj holky na utz potvrzena dvojčata se srdíčkem..jsem totálně v šoku..