• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
a jeje dapka skočila na tebe :frowning2:
19. kvě 2009 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja nevim co to mam,jsem jak sanky v lete :slight_smile: ne me sere jak to tam je,cim dal vic prace,kolektiv katastrofa a prachy zadny :stuck_out_tongue_closed_eyes: no to je fuk,nebudu tady tahat priblblou praci,tady se musime odreagovavat :grinning: :grinning: :grinning:
19. kvě 2009 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo ja to mam v praci podobny :stuck_out_tongue_closed_eyes: normalně to tam přežívam, jo ale v červnu nam tam maj nasadit nějaky činany, se prej budou učit naši technologii, takže je naučíme trošku mluvit sprostě :grinning: na to se docela těším :grinning:
19. kvě 2009 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
medu a to tam je takova nouze o praci? co zkusit hledat jinej hotel nebo penzion? no i když ted to asi nema smysl, když pujdeš co nevidět na mateřskou :grinning:
19. kvě 2009 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
vsude stejna sracka :angry: a nouze jako blazen,neni prace,co slo propustil a ted je malo lidi ale neveme nikoho a prachy taky ubral a jak chces vic,vymlouvaj se na tu dobu ted :confounded:
19. kvě 2009 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hele sprosty slova to bude prvni co budou umet.Co je s tou Kobliznici? :grinning:
19. kvě 2009 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ještě že ta krize je, na co by se jinak všichni vymlouvaly, asi řeknu bance, že je krize a budu posílat menší splatky :grinning:
19. kvě 2009 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no to by nebylo spatny,nebo az pujdu nakoupit,reknu ,ze tolik platit nebudu,kdyz je krize :grinning:
19. kvě 2009 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: no za IVF taky dame mín :grinning: :grinning:
19. kvě 2009 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hm,tak to je tak realne,jako ze me do rana narostou krasny pevny trojky kozy :grinning: :grinning:
19. kvě 2009 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: noo ale k tomu ještě pupik :grinning:
19. kvě 2009 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jako tehu buben jo ale milon ze zradla ne,no ale pri mem obr stesti to bude ten milon ze zradla :grinning: :grinning:
19. kvě 2009 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslíš jako meloun :confused: ?
19. kvě 2009 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ne miloň-jako pupisko
19. kvě 2009 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja pisu bez diakritiky,spatne se mi pise s tim,tak si hold musis domyslet,carky,hacky atd :grinning: :grinning: :grinning:
19. kvě 2009 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak tohle slovo třeba vubec neznam :sweat_smile:
19. kvě 2009 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
vyhryzava ti taky nekdy pracka dirky do tilek?
19. kvě 2009 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
protoze jsem ho vymyslela,ja pupisku rikam,milon,nebo milan,jak se mi chce :grinning: :grinning: :grinning:
19. kvě 2009 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: ne medu :grinning: to budou moli :grinning:
19. kvě 2009 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ty vymyslíš slovo , a ja mam čuchat co znamena :grinning:
19. kvě 2009 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
prej moli :grinning: :grinning: :grinning: ne to ta mrcha mi to kouse,mini durenky,ale v bubnu nemuzu nic najit :fearful: :fearful: ten ma tilka,jako by je daval k veceri molum :grinning: :grinning:
19. kvě 2009 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
vždyt v bubnu není nic ostryho :confused: pak to muže bejt ještě kvalitou latky :sweat_smile:
19. kvě 2009 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
a nebo vymlatit zuby :grinning:
19. kvě 2009 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
chtela jsem se zeptat,belis nekdy nejak bile pradlo?se mi zda,ze case to tak uz bile neni
19. kvě 2009 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
nebělím, peru v persilu a vždycky mam pradlo krasně bíly, ale zrovna dneska jsem si zasrala bíly tříčtvrtaky, jak jsem lezla z auta, a nemužu to doprat :angry: ted jsem dala ještě ten ariel na skvrny, tak čekam :unamused:
19. kvě 2009 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a minule jsem si koupila rifle, 12 stovek stály, a zjistila jsem ,že na ne nesmí přijít avivaž :confused: jsem to dvakrat dala do avi, a měla jsem normalně maskače :rolling_eyes:
19. kvě 2009 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hn,ja taky peru v persilu,nebo arielu,asi jsem magor,ja furt neco hledam :grinning: :grinning: no nektere pradlo nesmis do avi davat,takhle jsem znicila bundu na hory :rolling_eyes: :rolling_eyes: uz dohrala holka jedna,po koupeli v avivazi :grinning: :grinning:
19. kvě 2009 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus, tak jsem zpátky....
19. kvě 2009 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
já aviváž vůbec nepoužívám, páč jí tam vždycky zapomenu dát :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. kvě 2009 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to jsi si udelala plisnace,jako v osmdesatych ,nebo devadesatych letech,ted nevim presne ,kdy jsem tu hruzu nosila :grinning: :grinning:
19. kvě 2009 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek